Acaba hamile miyim?

Yarin Netleşiyo Hepinize öğleden Sonra Haber Veririm Kesin Sonucu

gül cüm msn var ama isim ve soyadım ile açtığım msn. burada vermem sakıncalı olabilir. seninki öyle değilse ben seni ekleyim.
çido cum evet yaş geçtikce şüpheler artıyor. ben o nedenle doktora gittim. sen hiç doktora gittin mi bir sorun var mı? Ama yaşı sorun etme ne yapalım kısmet bu zamanlarda anne olmakmış..

kızlar bu arada biraz önce eşimin ikinci sperm testi normal çıkmış.. Belki tüp bebek gerekmeyecekmiş..Ayyyy çok sevindim valla...

tebrik ederim rahell inşallah gerekmez. ama kanallarınada bir baktır.. sabret olucak bence daha yenisiniz sana ufak tiyolarda veririm bir ara bak nasıl tutar ozaman

gül cüm seni ekledim msn ye.. oradanda konuşabilirz.Şu siteyi düzeltseler buna gerek kalmayacak ama neyse

tebrik ederim rahell inşallah gerekmez. ama kanallarınada bir baktır.. sabret olucak bence daha yenisiniz sana ufak tiyolarda veririm bir ara bak nasıl tutar ozaman

kızlar bu arada biraz önce eşimin ikinci sperm testi normal çıkmış.. Belki tüp bebek gerekmeyecekmiş..Ayyyy çok sevindim valla...

:)) çok sevindim rahel, bi de şu stresi yenebilsek daha kolay olacak belki herşey biraz düşüncelerimizi farklı yerlere verebilsek CADIARZU

QUOTE=GÜL78;2433618]tebrik ederim rahell inşallah gerekmez. ama kanallarınada bir baktır.. sabret olucak bence daha yenisiniz sana ufak tiyolarda veririm bir ara bak nasıl tutar ozaman[/QUOTE]

bana da verrrr:1shok:

haklısın canım ama insanın elinde değil ne yapalım. İnşallah en kısa zamanda gelir bebeklerimiz. ama sen daha yeni başlamışsın hemen bozma moralini

ben doktora gitmedim rahel cim, yani bi gideyim dedim önce, sonra vazeçtim düzensizlik falan yok reglmde, evlenmeden öne gitmiştim çok ağrılı oluyor regl im kist vardı yasmin kullandım bi süre geçti. , hatta o zamanlar yasmin tükiyeye gelmemişti, amerikada doktor kendisi bana temin etmişti ilaçları 8 ay kullandım. miyom vardı ama çok küçüktü sanırım yok oldu bi daha görünmedi ultrasonlarda. bir de evlendiğim zaman 2 sene kadar önce gitmiştim, iltihap vardı ilaç kullandım geçti en son herşey yolundaydı bi daha da gitmedim, 6 ay kadar yasmin kullandım sonra baktım sinir yapıyo bende bıraktım. eşim korunmaya başladı. 3 aydır korunmuyoruz, yumurtlama gününü olası adet gününün 14 gün öncesi olarak tesbit ediyorum ? gerçi geçen ay çok stresliydik hiçbişey olmadı desem yeridir. bu ay da olmazsa gideyim diyorum doktora !

Yalnız herkes de öyle oluyormu bilmiyorum ama belli günlerde o işi programlamak çok geriyor beni. hah diyorum yarın ve iki gün sonra olması lazım. bizde istek mistek kalmıyor o dakkadan sonra, özellikle ben nedense adeta frijit kesiliyorum ( bu sorunu başka yaşayan varmı aranızda arkadaşlar ( böyle zoraki bi birleşmeyle de bebek oluşması zor gibi geliyor bana, dün keşke evlendiğimizde hiç korunmasaydık diye düşündüm bu kadar görev gibi gelmezdi o zaman. şimdi herşey bebeğime kavuşmak için sanki. eşimi de krmak istemiyorum bu davranışllarımla, inşallah bir an önce olurda kendisini istenmeyen biri olarak düşünmez.

canım herkes aynı düşünceyi savunuyor. Bir kere rahat olacaksın. Aklından bebeği geçirmeyeceksin. Eğer görev olarak nitelersen stres yaratırsın ve isteğin gerçekleşmez. Bu arada gül ün verdiği tüyolarda benım bu yazdıklarımın aynısı diyebiliriz. kendisinin işi olduğu için benim aktarmamı istedi. Kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama bence bir doktora görün derim. Bende hiçbir sağlık problemi yaşamadım. Zaten doktor 1 yıl korunmasız ilişki yaşamadan gelmeyin diyor ama benim yaşımda 30 olduğu için hemen tahlillere başlayalım dedi. Hiçbir problem çıkmasa bile aşılama ile başlarız dedi.

temuzda 2 sene olucak, ama 3 aydır korunmuyoruz. sanki korunmayı bırakır bırakmaz olacak gibi geliyordu ondan moral bozukluğu oldu galiba! bende 31 yaşındayım dolu dolu. bakalım bu ay da olmaz sa gideriz herhalde bi doktora !!

Gidemedim Dişri Kizlar Burdayim çidocum Biraz Daha Deneyin Görev Gibi Düşünürseniz Olmaz.rahat Olmaniz Stresli Olmamaniz Lazim.bebek Için Denemeyim Hoşlanti Olarak Deneyin.ben öyle Yaptim öyle Tutuyor..inanain Tecrübe:)

buradayız..Çidocum benımde temmuzda 2 yıl dolacak evliliğim. Bence seninde dediğin gibi bu ayda olmazsa doktora git. hatta sana tavsiyem adet olmadan önce de gidebilirsin. çünkü bazı testler hemen adet bitiminde isteniyor. bu arada daha öncekileri halletmiş olursun. seni karamsarlığa itmek istemiyorum yanlış anlama. Yaşımız genç sayılmaz o nedenle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…