Acaba hamile miyim?

Ya Bak Cnm Herşey Yolunda Gitse Bile Hiçbir Sorun Olmasa Bile Olmadimi Olmuyo Ben Buna şahidim.üzülme

Yani Benim Ilk Eşimden 8 Yil Evli Kaldik Olmadi Anlaşamadik Ayrildik Ama Gitmediğim Dr.kalmadi Hiçbir Sorun Yoktu Ikimizdede Ama Olmuyodu Ayrildik Geçinemeyip Başkasiyla Evlendim Olmuyor Diye Korunmadim Ve 3.cü Ayda Hamile Kalmişim Farkinda Deilim Herşey Allahdan Vardir Bir Bildiği

canım ben temmuzda 2 yıl olacak evliliğim. evlendiğimden beri korundum. 8 aydır bebek istiyoruz. dediğim gibi olmayınca doktora gittik. ne eşim ne de ben daha önce bu sebeple herhangi bir test yaptırmadık. Ama söyediğinde çok haklısın. Herşey kısmet işi. O nedenle dedim ya keşke bir mucize olsada bunlara gerek kalmasa diye

hatta sen adetinin üstüne adet görünce kendimden şüphelenmedim değil inan. Hemen gidip bir test almak istedim. Sonra benım sorunum başka diyerek vazgeçtim. Allahım herşeyin hakıında hayırlısını versin. İstemeyene değil isteyene nasip etsin inşallahh

canım ben temmuzda 2 yıl olacak evliliğim. evlendiğimden beri korundum. 8 aydır bebek istiyoruz. dediğim gibi olmayınca doktora gittik. ne eşim ne de ben daha önce bu sebeple herhangi bir test yaptırmadık. Ama söyediğinde çok haklısın. Herşey kısmet işi. O nedenle dedim ya keşke bir mucize olsada bunlara gerek kalmasa diye

HAPLAMI KORUNDUN İLK EŞİMLE BENDE 3 YIL KORUNMUŞTUM AMA YANLIŞ YAPILIYO KORUNMAK LA.KORUNULUYO AMA İLERDE OLACAĞININ GARANTİSİNİ KİM VEREBİLİR. DÜŞÜKDEN SONRA DR. 6 AY YAPMA DEDİ 6 AY SONRA OLCAĞI NE MALUM.DİYE DÜŞÜNDÜM OLMAYABİLİRDE. ONUN ACISINI 8 SENE YAŞADIM HERAY BİR ÜMİTLE BEKLİYOSUN OLMUYO YIKILIYOSUN.KEŞKE KORUNMASAYDIN CANIM BE BÜYÜKLERİNİZ SÖYLEMEDİMİ HİÇ BEN DİNLEMEMİŞDİM BÜYÜKERİMİ. ŞİMDİ DİNLİYORUM

ümidini Yitirme Daha çok Erken Dönem 8 Ay.yeni Başlamişsiniz Küçük Sorunlarda Halledilir Merak Etme

evet hap ile korundum. Herkes farklı birşey söylüyor hayatım. Aslına bakarsan korunmayada bakmıyor. benım arkadaşım 4 yıl kullandı hap. bıraktığı aydan sonra hemen hamile kaldı. herkesin bünyesi farklı. bunlar bahane aslında Allahım ne zaman kısmet ederse o zaman..ama hala içimde normal yoldan hamile kalacakmışım gibi bir his var.

evet hap ile korundum. Herkes farklı birşey söylüyor hayatım. Aslına bakarsan korunmayada bakmıyor. benım arkadaşım 4 yıl kullandı hap. bıraktığı aydan sonra hemen hamile kaldı. herkesin bünyesi farklı. bunlar bahane aslında Allahım ne zaman kısmet ederse o zaman..ama hala içimde normal yoldan hamile kalacakmışım gibi bir his var.

İNŞALLAH. TÜP BEBEĞE HAZIRLANIP DAHA YAPMADAN HAMİLE KALANLAR VAR. ÇOK TAKMA KAFANA.STRES KISIRLIK YAPIYO

Rahelcim Kaç Yaşindasin Hemen Tüp Bebeğe Sarilmayin Ciddi Bir Sorun çikmazsa

inşallah canım Hepimiz için herşeyin hayırlısı olur umarım. İnşallah seninde bu sefer herşey yolunda gider

inşallah canım Hepimiz için herşeyin hayırlısı olur umarım. İnşallah seninde bu sefer herşey yolunda gider

HERŞEY ALLAHDAN YİCEK EKEMEĞİ VARDA DOĞAR YOKSA DÜŞER YİNE NAPALIM NE KADAR DİKKAT ETSEK ALLAH VERMEYİNCE OLMUYO:1no2:

önceden Sadece Benim çocuğum Olmuyo Saniyodum Dünyada Ama Hastanelere Gide Gele Neti Kurcalaya Kurcalaya Gördümki çok Fazla Var Bebeği Olmayan

haklısın gül cüm o kadar çok ki bebek sahibi olmak isteyen. Yalnız olmadığımızi hissetmekte güzel aslında. ben 30 yaşındayım canım. O nedenle fazla uzatmadan tüp bebek yapalım dedi doktor. Bu arada sitede yine sorun var. yazılanları geç görüyorum.

kızlar günaydınnn..aslı - müge - gül umarım hamilesinizdir. Hepinizin güzel haberlerini bekliyoruz.

yok canım dün adet olmam lazımdı dünde bugünde tık yok sabah evde yaptım - çıktı ama son adetim 5mart 27günde bir oluyorum erkenmi yaptım acaba :uhm:

ÇİDOCUM BEN BAYRAKLIDA OTURUYOM KARŞIYAKADA ÇALIŞIYOMM AYRICA KIZLAR GALİBA HMİŞİMM HCG 42,28 ÇIKTI YARIN TEKRAR YAPICAZ BUGÜN BAŞIM DÖNÜYO ACAYİPP:dance:
çok sevindim canım yaa :teytey: hadi bakalım darısı başımıza
yerimseniben ben uzun seneler bostanlıda oturup çiğli organize de çalışmıştım, kaf kaf diyorum başka da bişi demiyorum :hooray:

neyse kaçamak yaptım sayfaya girdim sizleri merak ettim evden tekrar çıkmam lazım sonra görüşürüz eve 5dakikalığına gelmiştim kib.

rahelcim ben de 31 yaşındayım :KK43: insan korkmaya başlıyo otuzundan sonra ya olmazsa, sorun yaşarsam düşüncesi başlıyor... biimde 3. deneme daha çok erken bir yıl dene diyorlar ama ben korkmaya başladım bile :KK43:

rahelcim ben de 31 yaşındayım :KK43: insan korkmaya başlıyo otuzundan sonra ya olmazsa, sorun yaşarsam düşüncesi başlıyor... biimde 3. deneme daha çok erken bir yıl dene diyorlar ama ben korkmaya başladım bile :KK43:

ÇİDOCUM SAOL KIZLAR 6 AY SORUNSUZ BİR ÇİFTTE BEBEK OLMAMASI NORMAL 6 AY SONRA İLAÇ TEDAVİSİ DAHA SONRA TÜP BEBEĞE YÖNELİYO DR.LAR BENDE 30 YAŞINDAYIMM HALA BEBİŞ YOK İNŞ BUAY VAR ARTIKK SIKMAYIN CANINIZI KORKMAYIN SIKTIKCA BEBEK GEÇ GELİR.

X