Acaba hamile miyim?

slm kızlar bende hastalanmadım bugün içim bi garip kalp atışlarım değişti heyecan yaptım galiba 1 hafta önce kan tahlili yaptırmıştım çıkmadı acaba hamile olabilirmiyim kan tahlilini erken yaptırdığım için çıkmamış olabilirimi dün hastalanmam lazımdı

canım benim olabilirsin bende 6 gün kala kanda çıkmadı tam adet günümde idrarda çıktı sabah ilk idrarınla test yap istersen inş.hamişsindir

kızlarr banada yardım edın lutfen ben duzenlı 27 sınde adet olurdum kasımda 17 sınde oldum be bır gun sadece bugunde adet olmam lazım olmadım hala bırde
bel argısı ve arada kasıklarımda agrı oluyor arada bu nedır hamılemıyım bılmıyorum ıdrar tahlılı yaptırdım bır hafta once cıkmadı lutfen acıl cevap yazınn

Canım ya bugün sabah karşı sağ kasığımın ağrısıyla uyandım müthiş bi ağrıydı bugün test yaptım evde çizgi silik çıktı ama belli oluyo öle karamsar kaldımki pztsi doktora gitcem ama kalbim nası çarpıyo bilemezsin Sende ne var ne yok

CANIM ben hastalandım,ama çok siddetli sancım oldu özellikle sağ yumurtalığım sende varmı bi gelişme

canım benim olabilirsin bende 6 gün kala kanda çıkmadı tam adet günümde idrarda çıktı sabah ilk idrarınla test yap istersen inş.hamişsindir

hamile değilmişim arkadaşım ,bu aaya kaldı artık hayırlısı artık,rıskı nezamansa dünyada ozaman gelecek napalım senağlama

Kızlar bugün doktora gittim kan testinde oran 115,36 çıktı daha çok yeniymiş ancak keseciği 10 15 gün sonra görebilirmişim Ama kesin emin olmak için çarşamba günü yeniden tahlil istedi değerlerin yükselip yükselmedğine bakıcakmış Dış gebelik ihtimali olmasın diye önlemmiş Ama yüzde 90 normal gebelik dedi çok güzel bi duygu bu Umarım herşey yolunda gider Darısı Herkesin başına

Kızlar bugün doktora gittim kan testinde oran 115,36 çıktı daha çok yeniymiş ancak keseciği 10 15 gün sonra görebilirmişim Ama kesin emin olmak için çarşamba günü yeniden tahlil istedi değerlerin yükselip yükselmedğine bakıcakmış Dış gebelik ihtimali olmasın diye önlemmiş Ama yüzde 90 normal gebelik dedi çok güzel bi duygu bu Umarım herşey yolunda gider Darısı tüm bebek isteyenlerin başına Allah herşeyin hayırlısını versin

artik hayirlisi ne zaman sa evet meldek hep bole diyorum bende ama artik umutlanmicam her ay belirti hissediyorum kendimde sonra hastalaniyorum bu ay ilgilenmicem bakalim ne olcak umarim bu ay tuttururuz hayirlisi ile ne dersin

hilal allah gonlunce versin arkadasim ben yurtdisindayim maalesef orada gece iken girebiliyorum ve muhabbetimizi arttiramiyrum seninle ve diger arkadaslarla ama yurekten herkese dua ediyorum umarim ben de bu ay yakalayabilirim ne diim cok istiyorum ben de hamile kalmayi acaba bilmedigim bi puf noktasimi var anlamadim konu actim zaten bakalim yorumlar ne dicek bye haberini ben bekliyorum burda okauy

hilal allah gonlunce versin arkadasim ben yurtdisindayim maalesef orada gece iken girebiliyorum ve muhabbetimizi arttiramiyrum seninle ve diger arkadaslarla ama yurekten herkese dua ediyorum umarim ben de bu ay yakalayabilirim ne diim cok istiyorum ben de hamile kalmayi acaba bilmedigim bi puf noktasimi var anlamadim konu actim zaten bakalim yorumlar ne dicek bye haberini ben bekliyorum burda okauy

sağol canım ii dileklerin için Kendini sakın üzme herşeyin bi zamanı vakti vardır Mesela ben 4 aylık evliyim bu bebek süpriz oldu bana O yüzden hiç üzme o tatlı canını Allah herşeyin hayırlısını versin Dilerim en yakın zamanda bebek isteyen herkesin dileği kabul olur Görüşmek üzere

Kizlar yardimizina ihtiyacim var, iki gun ønce doktorda randevum vardi, cok halsizim diye gitmistim, sikayetlerimi anlatinca birde adetim 2gun geciktigini søyleyince doktor test yapalim dedi, ve sonuc negatif.
Kan testide yaptirdik oda negatif. Ben zaten korunuyorum.

Ama henuz 2gun gecikmisti bu yuzden negatif cikmis olabilirmi?
cunku bende belirtileri var, cok halsizlik surekli uyku hali, aradabir gelen migde bulantilari, 4gundur adet olmadim:bbo:

sorum su: kan testine ragmen hamile olma ihtimalim varmi acaba? yoksa bu test cokmu guvenilir?

Simdiden tesekkurler

Kizlar yardimizina ihtiyacim var, iki gun ønce doktorda randevum vardi, cok halsizim diye gitmistim, sikayetlerimi anlatinca birde adetim 2gun geciktigini søyleyince doktor test yapalim dedi, ve sonuc negatif.
Kan testide yaptirdik oda negatif. Ben zaten korunuyorum.

Ama henuz 2gun gecikmisti bu yuzden negatif cikmis olabilirmi?
cunku bende belirtileri var, cok halsizlik surekli uyku hali, aradabir gelen migde bulantilari, 4gundur adet olmadim:bbo:

sorum su: kan testine ragmen hamile olma ihtimalim varmi acaba? yoksa bu test cokmu guvenilir?

Simdiden tesekkurler
merhaba canım
bunu en iyi bir süre sonra bir kez daha kanda test ettirmen gerekir bazen kanda da geç çıkabiliyor....

merhaba canım
bunu en iyi bir süre sonra bir kez daha kanda test ettirmen gerekir bazen kanda da geç çıkabiliyor....

evet, caresiz beklicez demek, cok merak ediyorum dayanamadim sorayim dedim =) en iyisi dedigin gibi sabredip bekleme.

tesekkurler

kan testı kesın sonuc verir
adetinde geçtikten sonra yaptırmışsın
olsaydı cıkardı canım bence hamıle değilsin

slm kanda gebelik döllenmeden 10 gün sonra belli oluyor idrarada 18 günden sonra döllenmen geç olmuş olabilir istersen tekrar kan tahlilini yaptır ama bence 1 haftayı doldur çünkü dr bir haftaya kadar gecikmeler normal diyor birde ne şekild ekorunduğunu yazarmısın o da önemli bir faktörCADIARZU

hap kullaniyorum øzlem, hic supelenmemistim hamilelikten doktora gittigim gun, vitamin veya demir eksikligi falandir diye dusundum, hamilelik testite yapcagini bilsem daha gec giderdimki test sonucu kesin olsun... neyse persembeye yine randevum var tekrar test yaptirincaya dek beklemek lazim.

Seloss,
bazen ilaçta kullansan korumaya biliyormuş. İlaç kullandım korundum deme yani ama testi aynı yaptırdığın yerde yenilemen fayda var hayırlara vesile olsun

X