Acaba hamile miyim?

nolur bana yardım edin adetimden 1 gün sonra ilişkiye girdik korunmasız. şu an adetime 15 gün var ve göğüslerim ağrıyor hafif kasıklarım ağrıyor akşamda bi- kaç damla kanamam oldu az evvel baktım 1 damla daha neler oluyor bana naolur biri cevaplasın..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sağol cnm İnşallah suan beklemedeyim bi 2 gün daha sonra hayal kırıklığı yaşamk istemiyorum

nolur bana yardım edin adetimden 1 gün sonra ilişkiye girdik korunmasız. şu an adetime 15 gün var ve göğüslerim ağrıyor hafif kasıklarım ağrıyor akşamda bi- kaç damla kanamam oldu az evvel baktım 1 damla daha neler oluyor bana naolur biri cevaplasın..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım hamilelik için yumurtlama dönemine denk gelmesi lazım buda ortalama adet 1.gününden itibaren 14-15 gün sonra oluyo yani psikolojikle olabilir sıkma kendini ama içinde bi şuphe kalmasın dersen bi test yaptır ama değilsindir zannediyorum

aslında olmayı istiyorum ama eşim istemiyor. keşke olsam ama dediğingib mantıklı olmak gerek sanırım değilim ama kanamam neden acaba bi doktora gitmem gerek galiba

kanama normal değil arkadaşım bence bi dr.görün inşallah gönlünce olur bende çok istiyorum ama kısmet

canim zaten bu kadar erken hamilelik belirtisi olmaz bence hamile kalmayi istedigin icin pisikolojik olabilir birde adetin duzenlimiydi eger duzenli ise bi doktora git. ben hamile kalmak istiyordum ama korunuyoduk o halde pisikolojik olarak 1 hafta adetim gecikti insanin dusunceleri cok onemli sen eline gecen firsati degerlendirmek istiyorsundur bende oyleydim o yuzden sorun oluyor kafana takma ve fazla dusunme

bugünde hala hastalanamadım bu sabah çok şiddetli göğüs ağrısıyla uyandım acaba bunlar adet belirtisimi?

slm kızlar bende hastalanmadım bugün içim bi garip kalp atışlarım değişti heyecan yaptım galiba 1 hafta önce kan tahlili yaptırmıştım çıkmadı acaba hamile olabilirmiyim kan tahlilini erken yaptırdığım için çıkmamış olabilirimi dün hastalanmam lazımdı

slm kızlar bende hastalanmadım bugün içim bi garip kalp atışlarım değişti heyecan yaptım galiba 1 hafta önce kan tahlili yaptırmıştım çıkmadı acaba hamile olabilirmiyim kan tahlilini erken yaptırdığım için çıkmamış olabilirimi dün hastalanmam lazımdı

Cnm ya inşallah hamilesindir Bendede durumlar kötü sabah müthiş bi göğüs ağrısıyla güne başladım suanda sanki hasta olcakmış gibi kasıklarım ağrıyo bi anlam veremedim

kızlar bence gününüz geçti ise içiniz biraz kıpırdamaya başlasın adeti düzenli bir kişinin durduk yerde günü geçmez. buarada ben sevda ve 6 haftalık hamileyim

kızlar bence gününüz geçti ise içiniz biraz kıpırdamaya başlasın adeti düzenli bir kişinin durduk yerde günü geçmez. buarada ben sevda ve 6 haftalık hamileyim

sağol canım inşallah hamileyimdir,bekliyorum bakalım hila cim senin nekadar gecikti,bide akşamdan beri sağ yumurtalığım ağrıyo ve sabahta çok şeffaf bi akıntı vardı,yaa bu belirsizlik cokzorr:çok üzgünüm:

canım beldek yorumlarını okudum içimden bir ses senin hamile olduğunu söylüyor.ama hakkında hayırlısı.inş.allah gönlüne göre verir.:1rolleyes:

canım beldek yorumlarını okudum içimden bir ses senin hamile olduğunu söylüyor.ama hakkında hayırlısı.inş.allah gönlüne göre verir.:1rolleyes:

bende öyle hissediyorum ama sancım başladı galiba hastalanıyorumsenağlama bidaki aya kaldı hayellersenağlama

slm kızlar umarım herşey gönlünüzce olur bende istiyorum bebek ama kısmet içimdede her ay bişeyler ölüyo umuda dair bu ayda hiç heves kalmadı olmayacak galiba bu ayda daha çok erken 15 gün var günüme ama hissedebiliyorum bu ayda yok yani hayırlısı ama dilerim sizlerde vardır bişeyler

sağol canım inşallah hamileyimdir,bekliyorum bakalım hila cim senin nekadar gecikti,bide akşamdan beri sağ yumurtalığım ağrıyo ve sabahta çok şeffaf bi akıntı vardı,yaa bu belirsizlik cokzorr:çok üzgünüm:

Canım ya bugün sabah karşı sağ kasığımın ağrısıyla uyandım müthiş bi ağrıydı bugün test yaptım evde çizgi silik çıktı ama belli oluyo öle karamsar kaldımki pztsi doktora gitcem ama kalbim nası çarpıyo bilemezsin Sende ne var ne yok

hilalcim silik bile çıktıysa hamişsindir tatlım ama çok yeni sanırım kendine dikkat et..
ne kadar geçtiki adetin????*

hilalcim silik bile çıktıysa hamişsindir tatlım ama çok yeni sanırım kendine dikkat et..
ne kadar geçtiki adetin????*

cnm bi kaç gün gecikti ama bir haftadır halsizlik sürekli mide bulantısı ve kasık ağrısından ölüyorum Çok kaptırmakta istemiyorum kendimi ya değilsem diye İşte pztsi kan tahlili yaptırcam

X