Acaba hamile miyim?

loveactually hoş geldin canım. Evet haklısın Allah ne zaman kısmet ederse o zaman gelecektir bebeklerimiz..Sen çalışmalara devam et. Bizim sorunumuz biraz farklı sanırım. Çünkü direk tüp bebek dediler. Bunda da vardır bir hayır ne diyelim

DÜŞEN BEBEKDEDE BELİRTİ OLMADI BENDE GÖĞÜS ACISI DIŞINDA ANORMALİM:d

Gül cüm umarım hamilesindir. Allah gönlüne göre versin. Bize haberini ver mutlaka

benim bu ay çk farklı oldu son adetim5mart 22-23mart simsiyah leke geldi gitti 1haftedır ara ara belim kasıklarım ağrıyo göğüslerimde hafif sızlama var bugün adet olmam lazm ama olmadı inş. gebeyimdir dua edin benim için

canım teşekkür ederim. inan evlendiğimden beri herkes bana ikiz yakıştırması yaptı. Tabi normal yollardan olacağını düşünüyorlardı ama kısmet. Bakarsın ikizim olur. Eli ayağı düzgün ve sağlıklı olsunda hiç farketmez. umarım dediğin gibi ilk denemede tutar. Boşver yaşı takma kafana. Bende pek genç sayılmam.Vakti gelince hepimiz anne olacağız ben inanıyorum

Mugecim Stresdende Adet Gecikiyor Kafana Takma Düşünme Kendiliğinden Gebe Kalirsin

Arada Gelen Kahve Leke Yumurtlama Habercisi Bendede Olmuştu Leke Geldi Dr. Gittim Ultrasonda Yumurta Göründü

Rahel Cim Tüp Bebekler Genelde 2-3-4 Oluyor.allah Gönlüne Göre Versin Canim

gül cüm sitede sorun var sanırım. Bende geç alıyorum yazılanları..Bu arada teşekkür ederim Hayırlısıyla tedaviye başlasam daha iyi olacak ama daha eşimin test sonuçları çıkmadı.

gül cüm sitede sorun var sanırım. Bende geç alıyorum yazılanları..Bu arada teşekkür ederim Hayırlısıyla tedaviye başlasam daha iyi olacak ama daha eşimin test sonuçları çıkmadı.

İNŞALLAH İYİ ÇIKAR DA BEBEİŞLERİNİ ALIRSIN CNM

Baktırdım canım tüm hormanlara. TSH yüksek ama gebelik için bir sorun teşkil etmediğini söylediler. O rahatsızlığım için hap kullanıyorum zaten. Çok yüksek değilmiş.3-4 ayda kan tahlili verip ölçtürüyorum o kadar. Yapılan tüm testlerim normal çıktı. Sadece Rahim filmi kaldı. O da perşembe günü çekilecek.

X