Acaba hamile miyim?

Yeniyim Burda Yazdiğim Yazilari Göremiyorum Bilmiyorum Kullanmayi Yardimci Olurmusunuz

çido cum sanada bol şans diliyorum. Umarım nisan ayı hepimize uğurlu gelir

Canim Ocak-şubatta 11 Inde Adet Oldum Martta 17 Sinde Oldum Ve 28 Martta Test Yaptim Pozitif Ama Silik Biraz

ama canım 17martta adet olduysan 26 martta daha senin yumurtlamanın başlaması gerek nasıl gebelik çıkarki

Evt Cnm Takip Ediyorum Bende şaşirdim Belki üstüne Görme Gibi Olduysa

gülcüm inan bende şaşırdım şimdi. Umarım hamilesindir. Şimdi bunu duyunca gidip test alırım valla.:) benimde adetim yeni bitti çünkü:

Evt Rengi Koyuydu Ama Benim Geçen Düşen Bebekde De Hamile Olduğumu Bilmeden önce Regli Oldum 2 Gün Sürdü Sonra Pembe Su Gelmeye Başladi 20 Gün Sürdü Sağlik Ocağina Gittim Testte Hamile çikti.bu Ayda Adetimden Sonra Pembe Su Gelince Test Yaptim Pozitif C.tesi Hastaneye Gittim Hemogram Falan Yapildi Idrarda Pozitif Ama şüpeli Dedi Doktor.bugün Hcg Yaptilar Karnim Gergin Akintim çok Göğüslerim Dolu Dolu Bilmiyorum Varmi

Anormallik Var Hemogramlar Normal çikti.protein Yok Idrarda Olsaydi Oda Yaniltici Gebelik Gösteriyomuş Ama Negatif.beklicem 2,30 U Bakalim

gül inş gebesindir canım yorum yapamıyorum farklı belirtilern var umudunu asla kaybetme ALLAH isterse olur buna inan

Saol Cnm Allah Bilir Artik Herşey Ondan.8 Sene Olmadi Vardir Bir Bildiği Herkesin Gönlüne Göre Versin

Veririm Tabiki Bugün Gelemezsem Yarin Inşallah Veririm Haber şuan Işyerindeyim. De

X