Acaba hamile miyim?

ay arkadaşlar 2 gün önce işe girdim:) İş yerinden nete girmem çook zor oluyor özellikle böyle sitelere. Uzak kalmışım ya haberlerden. Bir hamişimiz olmuş çook sevindim Allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder.
Bu ay takmayacağım kafama, zaten bu tempodayken nasıl takabilrim ki diyorum. Ama hamiş kalsam da çalışmayı düşünüyorum. çocuk da yaparım kariyer de diyorum. hehehe

Tuğba cım yeni işinde başarılar dilerim. Haklısın belki kafana takmaya fırsat bulamazsın ve bir bakmışsın hamilesin...:emir_bebek: İnşallah..:

selam canım noldu anlamadım tüp bebek adayı olduğunu nasıl tespit ettiniz ayrıntıları belki yazmışsındır yazdıysan ordan okuyayım merak ettim canım. hayırlısı neyse o olsun tabiiki. ben birkaç ay daha deneyip tekrar doktora gideceğim. benimki tüp bebek veya enjeksiyona karşı o yüzden ya doğal yoldan ya doğal yoldan bakalım artık kısmet

canım sorun eşimde..Sperm sayısı..Benim tüm tetkiklerim normal. Son olarak HSG kaldı. onda da bir sorun olduğu düşünülmüyor. Önce aşılama dedi doktor ama sonra yaşdan dolayı fazla beklemeye gerek olmadığını direk tüp bebekten başlayacağımızı söyledi. Ama tabi şu an eşimin tahlil sonuçları, prosedürler felan devam ediyor. Yaklaşık 1 veya 1,5 ay sonra başlamış olacağız. Allahın izniyle..Ne düşüneceğimi bende bilemiyorum.Kafam allak bullak..Ama bunda da vardır bir hayır diyorum..Senin eşin testlerden geçti mi? Eğer herşey normalse sizde bencede doğal yoldan olsunsırnaşık şey

kızlar hepinizden bebek haberi duymayı 4 gözle bekliyorum sıkı çalışın bakiim kaybetçek zaman yok 2008e yetiştirin bebişlerinizi inşallah:)))

sürekli okudum yaşadıklarınızı allah tüm dileklerinizi yerine getirsin okudukça kendimi yaşadım yarın adet olmam gerekiyor ama inşallah hamileyimdir sizleri okudukça hem sevindim hamile lere hem üzüldüm umutlananlara umudunuzu kaybetmeyin umutsuz yaşanmaz

Günaydın arkadaşlar. Çok hızlı yaşayan biri olarak bugün işten ayrıldım.:teytey:
3-4 gündür beni öyle sıktı ki hiç beğenmedim ortamı falan uzatmadan ayrılmak istedim. Hayırlısı olsun diyorum inşallah gönlüme göre bir yer çıkar karşıma.

Bu arada bu ay yorgunluktan çalışmalara hız veremedim. Çünkü çok yorucuydu işim. Ama sanırım yumurtlama dönemine yeni girdim. Artık bu aralar daha da hız vereceğiz çalışmalara.:içelim:
Hadi bakalım Nisanda bol bol hamiş haberi duymak istiyoruz.:teytey:

Hayirlisini Versin Allah Ben Araniza Yeni Katildim Arkadaşlar 7 Aylik Evliyiz.mart Ayindan Beri Hap Içmiyorum Bebiş Istiyoruz Bizdee

:dance:SELAM KIZLAR ARANIZA YENİ KATILDIM.HERŞEY BEYİNDE BİTİYO KAFAYA TAKMAYIN STERES EN BÜYÜK KISIRLIKDIR.BENİMDE KAÇ SENE OLMADI 3 AY ÖNCE 4 AYLIK BEBİŞİMİ DÜŞÜRDÜM.VE ŞUAN GALİBA HAMİŞİM İDRARDA SİLİK ÇIKTI SABAH HCG YAPTIRDIM 2,30 DA ALICAM SONUCU.DARISI HER İSTEYENİN BAŞINA:teytey:

müge ve burcu aramıza hoşgeldiniz..Tugba cım inan çok hızlısın..:) Ben yeni işin hayırlı olsun demiştim ama şimdi de hayırlısı olsun diyorum.. Sen çalışmalara devam et. İçimden bir ses ilk senin hamile kalacağını söylüyor. Herkese bol şans

gül sende aramıza hoşgeldin. Tebrik ederim umarım hamilesindir. Darısı bizim başımıza

bide arkadaşlar ben yasmin kullandım 7 ay marta bıraktım,geçen hafta regl oldum ama kasıklarımda ağrı oldu yumurtladığımı sölediler.bu iyi bişey dimi bebek olması için yumurlamak,bide ben şubatta dr a gittim,muyane oldum dr herşeyimin normal olduğunu söledi kist,miyom falan yokmuş simir testimde iyi çıktı allaha şüküra.s bide folik asit verdi.ama yasmin hapı çok uzun süre koruyomuş bıraktıktan sonra bu doğrumu yaaa:1shok:

Teşekkür Canim Inşallah Vardir Belirti Hiç Yom Sadece Karnim Gergin Birde Ben Buay Reglide Oldum Ilgnç Bir Durum

günaydınlarr, tugba_a çok hızlısın arkadaşım, olsun her işte bir hayır vardır, huzursuz olduun bi yerde daha fazla kalmanın anlamı yok. tabii çok paraya ihtyacı olan insanlar mecburen katlanmak zorunda kalıyorlar huzursuzluklara allah kimseyi katlanmak zorunda bırakmasın inşallah.
ata tanem dileklerin için de ayrıcva teşekkürler, valla bende yumurtlama dönemine girdim bugün, eşim bankacı, ay sonu işlerin çok yoğun olduğu bi dönemdeyiz ama bebişimizi bir an önce kavuşmak için çalışmaları bırakmamamız lazım :) ata tanem sen nasıl hesapluyordun yumurtlama gününü?

Bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzz!!!! gül inşallah hamilesindir :)

Rahelcim Inşallah Olur Seninde üzülme. Cido Asol Canim Inşallah Ya Kaç Senedir Olmuyodu Oldu Düştü şimdi Yine Bekliyorum Belirti Yok Ama Bakalim..cido Izmirin Neresinden

bide arkadaşlar ben yasmin kullandım 7 ay marta bıraktım,geçen hafta regl oldum ama kasıklarımda ağrı oldu yumurtladığımı sölediler.bu iyi bişey dimi bebek olması için yumurlamak,bide ben şubatta dr a gittim,muyane oldum dr herşeyimin normal olduğunu söledi kist,miyom falan yokmuş simir testimde iyi çıktı allaha şüküra.s bide folik asit verdi.ama yasmin hapı çok uzun süre koruyomuş bıraktıktan sonra bu doğrumu yaaa:1shok:

canım bende 1 yıl yasmin kullandım. Yan etkisi en az olan o demişti doktor. Uzun süre koruduğunuda duydum. Ama kişinin metabolizmasından dolayı herkests farklılık gösterebiliyormuş. Testlerinin iyi çıktığına sevindim. Umarım çok fazla beklemezsin bebek için

X