Acaba hamile miyim?

Kızlar cook tesekkur ederım desteklerınız ıcın okadar duygulandımkı anlatamam.
Insanın yuzunu bıle gormedıgı ınsanlrdan bu kadar kalpten destek ve dua alması kadar guzel bır duygu yok.senağlama
Bugun o kadar duyusalım kı dokunsanız aglarım o yuzden yazdıklarınızdan cok duygulandım
Yarın benım ıcın buyuk gun tabı yaklasık 4 5 gun olmazsam (kı ınsallah olmam hamıleyımdır) bekleyısım surecek. Asıl zorlu gunlerım yarın baslıyor:a015:
Sızı sevıyorum cok sagolun yarın haber verırım kızlar dua edın banaa.s.:a015:

benimde aynen canım günlerimiz çakışmışyerimseniben..Beraber bekleyelim zorlu günleri,hayırlısı ile inşallah hamileyizdir...:asigim:

dileğimbebeğim naptın ben de de aynı belirtiler var heyecanla seni bekliyorum

Dileğimbebeğim günaydın..İnşallah hastalanmazsın canım..Umarım belirtilerin adet belirtisi değildir.

Herkese günaydın arkadaşlar.
Dileğim bebeğim canım inşallah adet olmazsın da iyi haberler verirsin bize. ayrıca şu gün ekadar test yapmadan durduğun için de seni tebrik ediyorum. :):)

kızlar merhaba öncelikle allah gönlünüze göre versın hepinizin hepimizin.bende 3,5 yıldır uğraşıyorum bu ay ılk defa menogon 3 kutu ve prengly kullandım cok guzel yumurtalarım oluştu bakalım beklıyorum bende. martın 3 unde adet olmuştum yanı daha şu anda yumurtlam dönemım cok var daha yanı bakalım nnolcak.

Herkese günaydın arkadaşlar.
Dileğim bebeğim canım inşallah adet olmazsın da iyi haberler verirsin bize. ayrıca şu gün ekadar test yapmadan durduğun için de seni tebrik ediyorum. :):)

canım nasıl duruyorum bıde bana sor.Aslında bugun cumartesı olmasa asagıda eczane var oradan gıdıp alırdım ama kapalı:KK43:esime al desem onun haberı olmadan yapmak ıstıyorum ınsallah pazartesıye kadar adet olmazsam yapaıcam artıka.s

Bende çok heyecanlıyım bende daha olmadım.Sadece biraz bel ağrım var ama bilemiyorum....

Canımsın yaa ne guzel benım umudum oluyorsun , pekı bısey sorucam senın kasık agrın adet gunlarıne yakın ıkı taraflı olmaya basladımı cunku benım sol tarafımla basladı sonra 2 3 gun gectı sımdı adet olacak gıbı ıkı kasıgımda da batmalar var bıde akıntım yok benım:KK43:
sende de oyle mı oldu?[/QU

canım benim bendede aynısı oluyordu ama sağ tarafımla başaladı sonra 2 taraflı olmaya başladı kuzenimin sol tarında ağrı olmuş.adet olucak gibi batmalar oluyordu girip çıkıyordu öyle uzun sürmüyordu hatta çok şaşırıyordum akıntım falan olmadı öğle aşerme,görüslerde değişiklik falan olmadı zaten adetin geçtikten sonra başlıyor o belirtiler dediğim gibi sadece sağ tarafımda ağrı oluyordu kısa süreli sonra adet sancıları olmaya başladı girip çıkan sancılar

sevdacçiçeğim;

Karnnda şişkinlik de olmuş muydu cnm?

kızlarrr bugun nıye bu kadar az sohbet var burda yaaaa ben tek basıma zamanı gecıremıyorum
FİLİZİM pekı senın belirtilerın neler kac gun var adetıne?

Kızlar nasıl heyecanlıyım anlatamam yaaaa buarada kasıklarım cok agrıyorr:çok üzgünüm:

CANIM İNŞALLAH OLMAZSIN.ALLAHIM NE OLUR İSTEYEN HERKESİ BEBEĞİNE KAVUŞTUR.HEPİMİZ AYNI AMAÇ PEŞİNDEYİZ CANIM BENDE 21 MARTI BEKLİYORUM .İNŞALLAH HEPİMİZ BU AY BEBİŞİNE KAVUŞUR:nazar::emir_bebek::nazar:

Dileğim bebeğim canım ben geliyorum sen yoksun sen girince de bana denk gelmiiyor. Ne oldu merak ettim. olmadın inş. adet ha?

Arkadaşlar Merhaba Size Acilll Bir Sorum Olacak Adetim 5 Gün Var Akintim çok Yoğun Yari Saydam Yapişkan Kokusuz Bir şekilde 5 Günden Beri Geliyor Birde Ara Ara Kasiklarimin Biraz üst Veya Ortalara Doğru Iğne Gibi Batma Oluyor Ama Başka Bir Belirti Yok. Yine çok ümitleniyorum Hüsrana Uğrayacağim Biliyorum Ama Hamiş Arkadaşlar Akintiniz Böyle özelliktemiydi Veya Enfeksiyon Mu ? Ne Olur Cevap Verin

Canım eğer yumurtlama dönemindeysen de bu şekilde akıntı olabiliyor. ama yumurtlama dönemini geçtiysen bilemiyorum. Bazı hamişler belirti olarak akıntı geldiğini yazmışlar.

Canım görmemişişm adetime 5 gün var demişsin. 5 gün varsa yumurtlama olamaz heralde, belki de hamişsindir. adetini bekle derim.

Dileğim bebeğim canım ben geliyorum sen yoksun sen girince de bana denk gelmiiyor. Ne oldu merak ettim. olmadın inş. adet ha?

hakıkaten tugbacım ya bı turlu denk gelmedık :çok üzgünüm:
ben hala hastalanmadım:dance:
ama yınede umıtlenmıyım dıyorum bazen adet oldum zannedıyorum olmadıgımı gorunce ıcım rahatlıyor ama sankı bu uzun surmeyecek gıbı bılmıyorum cok heyecanlı ve karmasığımfisfisfis
Allahım bu ay ınsallh umıtlerımızı bosa cıkarmaz bunun ıcın dua edıyoruma.s.
Sen naptın agrıların nasıl gectımı devam edıyor mu?

amın canım ınsallah buarada sen belırtı hıssedıyormusun hıc:uhm:
BİTANEM KARNIM BAYA BÜYÜDÜ AMA AŞIRIDA GAZ ÇIKARTIYORUM..........PARDON..........4 5 GÜN GÖĞÜSLERİMDE HAFİF AĞRI OLDU BUGÜN YOK.BUGÜN MİDEM BULANIYO.AĞZIMIN TADI DEĞİŞİK.REGLİME 5 GÜN VAR.HAYIRLISI BAKALIM SEN NASILSIN CANIM:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar bende adeti gecikenlerdenim 6 gün geçti bu kadar hiç gecikmezdi karnımda sancı oluyo adet olmam gereken günde açık kahve akıntım oldu ondan sonra tık yok gögüslerim bayagı büyüdü bunun yanında adet olacakmışım gibi ara ara sancı giriyo kasıklarıma 3 gün geçtikten sonra idrarda test yaptım çıkmadı acaba erkenmi davrandım ne yapsam yardım edin

X