Acaba hamile miyim?

arkadaslar bugün doktora gittim kasik agrim icin tekrar. doktor dedi yumurtlamayi his ettigimden oluyomus yani korkulacak birsey yok dedi. ultrasonla da bakti bisey göremedi ama hamile olsam bile gözükmezmis henüz oyüzden adetinin gecmesini bekleyeceksin dedi. he bide yumurtlamam bu ay sol yumurtaliklarda olmus o yüzden sol kasigim hep agriyomus. bildiginiz gibi isi takibi yapiyorum atesimde hala 36.7 hemen hemen 10gündür ayni. insallah hamileyimdir insallah cok istiyorum ya...

bende 15 martı bekliyorum arkadaşlar..Hadi bakalım inşallah hepimiz kalırız hamile....:)

Kızlar bir yerde duymuştum,hamile kaldığınız zaman göz altları ve çevresi de değişirmiş,çizgiler ve hafif koyuluklar oluşurmus,yorgunluk hissi olurmuş gözlerde ve kaç kişiden biliyorum hamilelikleri gripli iken geldi :) ilginç ama bunların her biri örnek.

gunaydıın kızlarr adetıme 1 gun kaldı goguslerım acaıp agrımaya basladı
kasıklarıma ıgne batar gıbı agrılar saplanıyor sanırım yarın adet olucam senağlama
sadece karnımın alt taraında sıslık devam edıyor bakalım hayırlısı ama benım hıc umıdım kalmadı:1no2:

Canım bence ümidini kaybetme. Gün doğmadan neler doğar. Ama hamile değilsen de üzülme..Bakarsın Nisan da alırız mutlu haberi..

ayyy ınsallah kızlar yaa
melekcık sendekı degısıklıklerı rıca etsem yazarmısın belırtılerın neydı?
bende karnımın alt tarafında hassasıyet hıssedıyorum degısık bıseyler var bıde adetıme 2 hafta kala kasıklqarımda agrılar basladı normalde hastalanmadan once bıle kasık agrım olmaz:uhm:

Ya hiç belli olmaz bende yarını bekliyorum.Nasip inşallah o sürprizi bizde yaparız...

ayyy ınsallah kızlar yaa
melekcık sendekı degısıklıklerı rıca etsem yazarmısın belırtılerın neydı?
bende karnımın alt tarafında hassasıyet hıssedıyorum degısık bıseyler var bıde adetıme 2 hafta kala kasıklqarımda agrılar basladı normalde hastalanmadan once bıle kasık agrım olmaz:uhm:

dileğim bebeğim seninle aynı belirtileri yaşamışız benimde adetime 2 hafta varken kasıklarımda ağrılar olmuştu birde adet sancısı oluyordu ara ara,şişkinlik zaten vardı hiç ümidim yoktu adet olucam diyordum ama hamişmişim canım umarım hamilesindir :dance:

arkadaşlar hala kasığımda ağrı var ama kendimi hamiş gibi hissetmiyorum. Heralde ben de adet olacağım. Napalım artık. Demek ki hayırlısı böyleymiş.İnşallah gelecek aya.

kan tahlili yaptırsana hemen çıkar sonucun

canımmm yaa ınsallah dedıgın gıbı olur ve bebısıme kavusurum
kan tahlılıne gelınce bu sefer sdetımın gecmesını beklemek ıstedım testte negatıf denınlınce cok uzuluyorum en azından adet oldugumu gorunce belkı okadar uzulmem
ama sen bana umut oldun ınsallah vardır yaaa:KK43:

arkadaşlar hala kasığımda ağrı var ama kendimi hamiş gibi hissetmiyorum. Heralde ben de adet olacağım. Napalım artık. Demek ki hayırlısı böyleymiş.İnşallah gelecek aya.

tugba cım bende kendımı adet olacak gıbı hıssedıyorum ıkımızın de kısmetınde demekkı buay yokmus dıcem ama bellıde olmaz bak sevdacıcegım de adet olucam zannetmıs ama hamısa.s

canımmm yaa ınsallah dedıgın gıbı olur ve bebısıme kavusurum
kan tahlılıne gelınce bu sefer sdetımın gecmesını beklemek ıstedım testte negatıf denınlınce cok uzuluyorum en azından adet oldugumu gorunce belkı okadar uzulmem
ama sen bana umut oldun ınsallah vardır yaaa:KK43:

canım bende test yapmaktan çok korkuyordum her ay negatif çıkıyordu yapmıcam bu sefer dedim adetim 1 gün geçince hemen şüphelendim test yaptım pozitif açık pembe çıkmıştı inanamadım şoka girdim belirtilerimiz aynı Allahım inşallah artık yaaa isteyen herkesin bebeği olsun bu beklemek o kadar zor gelirki insana bende hiç ümit yoktu eskiden her ay gebelik belirtileri yaşardım ama hep adet olurdum psikolojikmiş en sonunda kasık ağrısı olduğu için birde 2 hafta önceden başlaması beni iyice ümitsizlendirdi ama bebeişim varmış çok şükür offf benide heyecan sardısırnaşık şey hayırlısı olsun canım benim:emir_bebek:a.s.

canım bende test yapmaktan çok korkuyordum her ay negatif çıkıyordu yapmıcam bu sefer dedim adetim 1 gün geçince hemen şüphelendim test yaptım pozitif açık pembe çıkmıştı inanamadım şoka girdim belirtilerimiz aynı Allahım inşallah artık yaaa isteyen herkesin bebeği olsun bu beklemek o kadar zor gelirki insana bende hiç ümit yoktu eskiden her ay gebelik belirtileri yaşardım ama hep adet olurdum psikolojikmiş en sonunda kasık ağrısı olduğu için birde 2 hafta önceden başlaması beni iyice ümitsizlendirdi ama bebeişim varmış çok şükür offf benide heyecan sardısırnaşık şey hayırlısı olsun canım benim:emir_bebek:a.s.

Canımsın yaa ne guzel benım umudum oluyorsun , pekı bısey sorucam senın kasık agrın adet gunlarıne yakın ıkı taraflı olmaya basladımı cunku benım sol tarafımla basladı sonra 2 3 gun gectı sımdı adet olacak gıbı ıkı kasıgımda da batmalar var bıde akıntım yok benım:KK43:
sende de oyle mı oldu?

dileğim bebeğim senin adet günün yarın değil mi? İyi hadi heyecanlı bekleyişimizin sonlarına geldik. Benim de sonraki gün biliyorsun.
Bu arada ben bu sabah idrar testi yaptım. Fortel. Negatif. Pek umudum kalmadı ben de kalkıp bütün evi silip süpürdüm o hırsla. Kendimi biraz sakınıyordum.
canım yani ben pek ümitlenmek istemiyorum artık, senin için dualara devam ama. Hadi bakalım senin mutlu haberini bekliyorum.

dilegimbebegim insallah hamilesindir.insallah hepimiz hamileyizdir. tugbacim bende test yapcaktim ama negatif cikmasindan korkuyodum keske sende yapmasaydin. ama biliyosun adet günü gecse bile negatif cikabiliyomus. belki erken oldugu icin negatif cikmistir. benimde iki günüm kaldi dünden beri adet sancisi cekiyorum. benim pek ümidim kalmadi heran adet olabilirim. gerci atesimde hala ayni 36.7. insallah bu ay olmazsa bidahiki aya artik ümidimizi hic kaybetmeyelim arkadaslar hayirlisi nezamansa ozaman olur..

Canımsın yaa ne guzel benım umudum oluyorsun , pekı bısey sorucam senın kasık agrın adet gunlarıne yakın ıkı taraflı olmaya basladımı cunku benım sol tarafımla basladı sonra 2 3 gun gectı sımdı adet olacak gıbı ıkı kasıgımda da batmalar var bıde akıntım yok benım:KK43:
sende de oyle mı oldu?[/QU

canım benim bendede aynısı oluyordu ama sağ tarafımla başaladı sonra 2 taraflı olmaya başladı kuzenimin sol tarında ağrı olmuş.adet olucak gibi batmalar oluyordu girip çıkıyordu öyle uzun sürmüyordu hatta çok şaşırıyordum akıntım falan olmadı öğle aşerme,görüslerde değişiklik falan olmadı zaten adetin geçtikten sonra başlıyor o belirtiler dediğim gibi sadece sağ tarafımda ağrı oluyordu kısa süreli sonra adet sancıları olmaya başladı girip çıkan sancılar

sende de oyle mı oldu?[/QU

canım benim bendede aynısı oluyordu ama sağ tarafımla başaladı sonra 2 taraflı olmaya başladı kuzenimin sol tarında ağrı olmuş.adet olucak gibi batmalar oluyordu girip çıkıyordu öyle uzun sürmüyordu hatta çok şaşırıyordum akıntım falan olmadı öğle aşerme,görüslerde değişiklik falan olmadı zaten adetin geçtikten sonra başlıyor o belirtiler dediğim gibi sadece sağ tarafımda ağrı oluyordu kısa süreli sonra adet sancıları olmaya başladı girip çıkan sancılar

Kızlar cook tesekkur ederım desteklerınız ıcın okadar duygulandımkı anlatamam.
Insanın yuzunu bıle gormedıgı ınsanlrdan bu kadar kalpten destek ve dua alması kadar guzel bır duygu yok.senağlama
Bugun o kadar duyusalım kı dokunsanız aglarım o yuzden yazdıklarınızdan cok duygulandım
Yarın benım ıcın buyuk gun tabı yaklasık 4 5 gun olmazsam (kı ınsallah olmam hamıleyımdır) bekleyısım surecek. Asıl zorlu gunlerım yarın baslıyor:a015:
Sızı sevıyorum cok sagolun yarın haber verırım kızlar dua edın banaa.s.:a015:

X