Acaba hamile miyim?

iyi aksamlar kızlar bende suanda acaıp sıskınlık var ayrıca kasıklarıma adet olucak gıbı sancılar gırıyor hayırlısı bakalım belkıde erken mı adet olucam acaba? Yaa bunlar ınsanı cook yoruyor keske hemen ogrenebılme sansımız olsa:çok üzgünüm:
Canım inşallah olmazsın. Ben de çok umutlanıp hüsrana uğramak da istemiyoru aslında. Bir sitede okuduğuma göre göğüs uçlarının koyulaşması başlıyouş bazı gebelerde ilk haftada öyle bişey de yok bende. bakalım bekleyip göreceğiz.:çok üzgünüm::uhm:

GÜNAYDIIINNNNNNa.s.
Tugba acım dun gece saat 12 gıbı benım uykum kacmıstı ama kımse yoktur dıye sıteye gırmemıstım keske gırseymısım cevabın saat 12 gıbı gelmıs senle bıraz konusurduk
benım gogus uclarımda koyulasma var ama kahverengı degıl sankı morarmıs gıbı buarada akıntım fazlalastı :dance: yaa cok mu umutlnaıyoruz nee ama ınsanın elınde olan bısey degıl yaa sureklı kendımı dınlıyorum nerem agrıyor nerem batıyor
Habıre goguslerıme bakıyorum aynı mı degıstımı dye:roflol:
bıde bızım oyle bır ıkı gunumuz de yok daha 5 6 gun beklıcezfisfisfis

gunaydın arkadaslar.
bende sızın yasadıgınız belırtılerı yasadım.10 gun once once sol yumurtalık tarafımda agrım oldu. karnımda sıslık oldu. hatta afedersınız kabız oldum. sonrakı gunlerde gogsumde hafıf bı agrım oldu. dun test yaptım ama sonuç negatıf:KK43:
ya benım asıl sorunum adet dongum duzensız oldugu ıcın ne yumurtlama gunumu nede adet tarıhımı bılıyorum:KK43: belkıde testı erken yaptım. bunu bıle bılmıyorum.kızlar en azından adet dongunuz duzenlı . ısı takıbı yapıyorum ama sonuç alamıyorum. ısım da bı tuhaf..
inşallah sızler hamişsinizdir.

benimde degl günümü 4 gün var cumartesi günü fortel erken gebelik testi yptım negatif sonucu bu ayda yok sanırım bebiş:KK43:

gunaydın arkadaslar.
bende sızın yasadıgınız belırtılerı yasadım.10 gun once once sol yumurtalık tarafımda agrım oldu. karnımda sıslık oldu. hatta afedersınız kabız oldum. sonrakı gunlerde gogsumde hafıf bı agrım oldu. dun test yaptım ama sonuç negatıf:KK43:
ya benım asıl sorunum adet dongum duzensız oldugu ıcın ne yumurtlama gunumu nede adet tarıhımı bılıyorum:KK43: belkıde testı erken yaptım. bunu bıle bılmıyorum.kızlar en azından adet dongunuz duzenlı . ısı takıbı yapıyorum ama sonuç alamıyorum. ısım da bı tuhaf..
inşallah sızler hamişsinizdir.

canım gunaydın eger kafanda soru ısaretlerı varsa bıraz bekledıkten sonra bıde kan testı yaptır ıstersen dedıgın belırtılerın aynılarını tugba arkadasımla bende yasıyoruz ama henuz ıkımız de hamışmıyız bılmıyoruz o yuzden senınkılere de bısey dıyemıcem ınsallah hepımız hamısızdır bunların hıcbırı psıkolojik degıldır :sm_confused:

benimde degl günümü 4 gün var cumartesi günü fortel erken gebelik testi yptım negatif sonucu bu ayda yok sanırım bebiş:KK43:

canım bence fortel ıyı bır erken gebelık testı olsa bıle bu senın ne zaman dollenme olup olmadıgına baglı cunku ıdrar testlerı cok kucuk gebelıklerı gosteremıyor ben senın yerınde olsam 4 gun daha dısımı sıkıp kan testı yaptırırım yada yıne fortel i denerım ama adet gunun gecınce ınsallah hamıssındır canıma.s.

ooo arkadaşlar herkes erkenden gelmiş:) Bu arada benim m harfinde bi sorun var heralde arada çıkmıyo aa siz anlarsınız.
Yeşimcim döngün düzenli diilse ovu. testi al derim bi dahaki aya. Bu kadar belirtiye rağmen testin negatif çıktığına üzüldüm ya. Bizde de aynı belirtiler var am abiz test yapmadığımız için bilemiyoruz. Aslında içiden bi ses bi fortel aıp yap diyo ama negatifse moralim bozuluyor, geçen 2 ay böyle oldu hep.
Dileğim bebeğim sevindim bak göğüs uçların koyulaşmasına. Benim akıntım da çok az ama bembeyaz böyle çok sıvı gibi değil.

inş. bir mucize olur ve test yanılmıştır... benim her adet öncesi beyaz akıntım olur ondan bir kaç gün sonra adetim geir sizde de oluyormu böyle birşey?

gunaydııın canımmm baak ne karar vermstık hanı beklıyorduk ama san bısey dıyımmı sabahtan berı bızım burda bırtane tıp merkezı var gıtsem mı gıtmesem mı dıye resmen kendımle savastım ama sonra dedımkı eger sımdı bebısım burda benımleyse zaten 5 gun sonra kendını bellı edecek en azından 5 gun daha sankı ıcımdeymıs hıssını yasamak guzel bunu bozmak ıstemedımsenağlama

Canım yumurtlama zamanından 1-2 gün önce ilişkiye girmek önemli. Yumurtlama zamanını ise adet döngünden 14 çıkarıp buluyorsun. Mesela yani 30 günse döngün 30-14 16. günde yumıurtluyorsun demektir. Tabi erken veya geç yumurtlama da olabiliyor bazı zamanlarda. Adetin 4 gün önce bittiğine göre belki de sen yumurtluyorsun şu an. En iyisi buradan tüm baytanlara söylüyorum; OVULASYON TESTİ. Çünkü yumurtlama günü o kadar uğraştırıyor ki. acaba yumurtladım mı yumurtlaadım mı. Oysa bu test ile yumurtlamadan 24-36 saat öncesinde yumurtlayacağınızı öğreniyorsunuz. Çok kolaylık. a.sa.s

canım ovulasyon testini nerde ve ne zaman yaptınmamız gerek kızlar yardımcı olursanız sevinirim.1 yıldar bebek iştiyorum hala olmadı ne yapmalıyım.

inş. bir mucize olur ve test yanılmıştır... benim her adet öncesi beyaz akıntım olur ondan bir kaç gün sonra adetim geir sizde de oluyormu böyle birşey?

olur canım bende ama cok degıl az akıntım olur hep sımdıde az gelıyor gercı ama bılmıyorum senın cok mu akıntın var suanda?

canım ovulasyon testini nerde ve ne zaman yaptınmamız gerek kızlar yardımcı olursanız sevinirim.1 yıldar bebek iştiyorum hala olmadı ne yapmalıyım.

Canım ebay.com'a gir ovulation test yaz arat oradan ucuza alabilirsin ya da eczanelerde de oluyor ben eczaneden medismart almıştım. Test gebelik testi gibi yapılıyo idrarla. Adet döngünün uzunluğuna göre hangi gün yapmaya başlayacağın testin içinde yazıyor. Testi yapıyorsun testte 2 çizgi de koyu çıktığı zman ertesi gün yumurtlayacaksın demek oluyor. kolay yani.

Dileğim bebeğim evet yapayalım test. Ben de bi test var evde predictor ama o test adetiniz 1 gün geçince sonuç verir yazıyor. Onu yapmam da saçma olur. Kasığım hala ağrıyor ama. Dün pek ağrımadı ama şu an ağrıyor hafif hafif.

Dileğim bebeğim evet yapayalım test. Ben de bi test var evde predictor ama o test adetiniz 1 gün geçince sonuç verir yazıyor. Onu yapmam da saçma olur. Kasığım hala ağrıyor ama. Dün pek ağrımadı ama şu an ağrıyor hafif hafif.

yaa pekı tugbacım bu kasık agrımız bızım acaba hamıslıkten mı yoksa iltihap falan mı var acaba bazen bunu dusunuyorum cunku benım bugune kadar hıc kasık agrım olmadı yanı adet sancısının dısında sol tarafta olusan hıc agrım olmamıstı bır sayfada bırısıne doktor eger ıkı tarafında da agrı varsa hamıle olma ıhtımalın yuksek cunku bebek yerlesıyor demıs ama bızım tek taraflısenağlama
ama bazen de dıyorum bu kadar agrıcak kadar iltihap olsa ates yapar bısey yapar yanı dımı:uhm:

Bu arada eğer yerleşme kanaması olursa kaçıncı gün olması muhtemel? Biliyor musunuz?

tam adet zamanındaymıs cunku adet zamanlarında bebek rahıme yerlesırmıs eger kılcal damarlarından bırının ustune yerlesırse kılcal damar patlarmıs ve kan gelırmıs ama yaa acık renkte yada kahverengımsı bır renk ve adet kanamasından cok daha az olur canımcım

Dileğim bebeğim canım aslında en çok ne için test yaptırmak istiyorum biliyor musun? İnşallah öyledir ki eğer pozitif çıkarsa eşime söylediğimde vereceği tepkiyi merak ediyorum :))

Dileğim bebeğim canım aslında en çok ne için test yaptırmak istiyorum biliyor musun? İnşallah öyledir ki eğer pozitif çıkarsa eşime söylediğimde vereceği tepkiyi merak ediyorum :))

Aynenn yaa valla cok merak edıyorum esım sımdıden heveslenmeye basladı dun ona kuser gıbı yaptım bana dıyorkı tabı artık sen ıkı kısısınben burda tek kaldım dıyor:roflol:
ayyy eger hamiş degılsem cok uzuluruz heralde

tugbacım sana bısey sorıcam pekı sende en ufak bısey yaptıgında arada bır nefes nefese kalma ve yorulma var mı ben ıkı gundur ayakkabımı gıyerken bıle nefes nefese kalıyorum

Canım bende öyle yorulma gibi bişey yok ama hep uzanmak istiyorum evde hiç iş yapmak gelmiyo içimden.

X