Acaba hamile miyim?

azonce arkadasımla konustum onunda yenı bebegı oldu o hıcbır belırtı hıssetmedı cunku beklemıyordu belkıde hıssettı ama farkında degıldı sadece cok halsızlık yorgunluk ve mıde bulantısı cekmıs onun zaten mıdesı hassas oldugu ıcın anlayamamıs
bana ılla yarın kan testı yap dıyor oda cok merak ettı ama kararsızım bıyandan varsa duymak ıstıyorum ama yoksa cok uzulucem, adet oldugumu gorursem ''malesef hamıle degılsınız'' cumlesınden daha az uzulurum sence napıyım benım adet tarıhım 15 ıymıs haberı 17 sı yazıp durmusum onu farkettım yanı 5 gunum var

Baharcık vallahı tam bılmıyorum ama bazıları yogun dyor ,bazıları az dıyor benımde kafam karıstı yanı bunu anlamak ıcın ılla hamıle kalmamız lazım cunku herkesın belırtılerı cok farklı oluyor

kızlar merhaba öncelikle Rabbim isteyen herkese bebiş versin.Bende 2,5 yıldan sonra şimdi 13 haftalık bir anne adayıyım sizlerle paylaşmak istediğim şey hamilelik belirtileri insandan insana değişiyor benim sağ kasığımdaki ve adet günümdeki ara ara giren adet sancım dışında hiç belirtim olmadı ve hamileymişim şuan 13 haftalık.adet günü geçtikten sonra belirtiler başlıyor bende sık wc,aşırı uyku,ve iştah artışı başladı ve halen daha devam ediyor o yüzden adet gününüzün geçmesini bekleyin en erken hamilelik belirtileri adet günü geçtikten sonra başlıyormuş doktorlarda hep bunu söylüyor sizlere biraz bile yardımcı olabildiysem ne mutlu çünkü bu bekleyişi ben 2,5 yıl yaşadım ve artık bebeğim içimde....umarım herşey gönlünüzce olur

dileğim bebeğim senin adetin geciktimi ve ayrıca düzenlimi

daha malesef gecıkmedı 5 gunum var ama duzenlıdır hep ama canım ben buay hıc yasamadıgım bır sey yasadım kasık agrısı hastalanmama 1 gun kala bıle agrımazdı sadece hafıf batmalar olurdu bu sefer sol kasıgım bayagı agrıdı suan hafıflemesıne ragmen ara ara yıne agrıyor. karnımın alt tarafında asırı hasssasıyet ve dolgunluk var gogus uclarımda morarmıs gıbı kahverengı degıl sence bunlar belırtı degılmı?:uhm:

Dileğim bebeğim benim de kasık ağrım ancak adetin ilk günü olurdu. Böyle hiç olmamıştı. Bayağı ağrı yani. off ben de test yaptırmak istiyorum. Kan testi ama o kadar para bayılmak istemiyorum yine. İki aydan sonra bu ay sabırlı olcam demiştim kendime. Çok kararsızım.

arkadaşlar merhaba yeniden.sevda çiçeğim ve dileğim bebeğim.ilk öncelikle rabbim hayırlı bebekler nasip eder inş hepimize.beni bir sorum ama alamadığım cevaplarım var.doğrusu eminki cevap verenler doğru veriyodur.ama ben anlamak ya istemiyorum yada gerçekten kalın kafayım.şimdi ben de eşimle korunmayı bıraktık yakalaşık 5 günden beri korunmuyoruz.peki ben şimdi hamile olduğumu nasıl anlıcam birde biz baya bi kaptırdık eşimle kendimzi bebeğe ya olmassa diye çok üzülüyoruz rabbim yinede herşeyin hayırlısını versin ama.nebilim bi çıkmazın içindeyim gibi.nasıl anlıcam nasıl anlaşılacak bilmiyorum.sadece çok sık idrara çıkıyorum o kadar.yardım edin lütfen.sevgilerle

arkadaşlar merhaba yeniden.sevda çiçeğim ve dileğim bebeğim.ilk öncelikle rabbim hayırlı bebekler nasip eder inş hepimize.beni bir sorum ama alamadığım cevaplarım var.doğrusu eminki cevap verenler doğru veriyodur.ama ben anlamak ya istemiyorum yada gerçekten kalın kafayım.şimdi ben de eşimle korunmayı bıraktık yakalaşık 5 günden beri korunmuyoruz.peki ben şimdi hamile olduğumu nasıl anlıcam birde biz baya bi kaptırdık eşimle kendimzi bebeğe ya olmassa diye çok üzülüyoruz rabbim yinede herşeyin hayırlısını versin ama.nebilim bi çıkmazın içindeyim gibi.nasıl anlıcam nasıl anlaşılacak bilmiyorum.sadece çok sık idrara çıkıyorum o kadar.yardım edin lütfen.sevgilerle

Canım hatırladığım kadarıyla senin adetin yeni bitmişti 4-5 gün önce. Canım valla biz de erken belirtileri üzerine kafa yoruyoruz. Kasık ağrım var demiştin şu anda bu senin için yumurtlamam belirtisi gibi geldi bana. Bu günleri boş geçirmeyin derim. Sonra da döllenmeden bir hafta 10 gün sonra kanda çıkar. Yani umudunu kırmak istemem ama adetin daha yeni bitmişken sık idrara çıkmanın bir belirti olduğunu düşünmüyorum. Bence biraz daha bekle 1 hafta kadar sonra belirtiler başlar eğer hamişsen.

Dileğim bebeğim eşimden dolayı bağkurluyum. ama ben bugüne kadar klinikte yaptırdım hiç bilmiyorum bağkur karşılıyor mu? Sen nasıl ödedin?

kasemcım tugbaya katılıyorum bu sık wc ye gıtmek bebegın olusup rahıme dustukten sonra rahımın idrar torbasına baskı yapmasıyla olusan bısey senın daha 5 gun olmus korunmayı bırakalı yumurtan hemen dollenmıs olsa bıle bu cocugun rahıme dustukten sonra hıssedebılecegın bır belırtı dıye bılıyorum yınede ınsallah olmustur ama daha cok erekn gıbı geldı eger hastalıgında yenı bıttıyse yumurtlama gunlerın yaklasmıs o yuzden sık ılıskı ayaklar havaya ve dus almama gıbı kuralları unutma oka.s.

Dileğim bebeğim eşimden dolayı bağkurluyum. ama ben bugüne kadar klinikte yaptırdım hiç bilmiyorum bağkur karşılıyor mu? Sen nasıl ödedin?

Ben emeklı sandıgına baglıyım ama bıldıgım kadarıyla ssk emeklı sandıgı ve bagkurluların hepsınde aynı sey gecerlı karnenle gıdeceksın ben kanda gebelık testı yaptırıcam dıceksın senın karnenı alıp ısleme sokuyorlar sonra tahlılını yapıp yaklasık 2 saat sonra sonucunu ogrenıyorsun o kadar ne para verdım ne bısey sen gıttıgınde karnesız mı gıttın ve paramı verdın?

canım benim bunun için çok erken adetin geçtikten sonra anlayabilirsin yada bir çok kadın hamile olduğunu adetine yakında anlayabiliyormuş ben anlayamamıştım çünkü hep adet olucam gibi belitiler yaşadım o yüzden bence stres yapma sadece sabırlı ol ayrıca yumurtlama döneminde yani düzenli adet gören bir bayan her ay 14.günü yumurtlama dönemidir sümüksü bir akıntı ilede bunu anlayabilirsin yumurtlama dönemindeki son ilişkiden 12 sonra kan testinde öğrenebilirsin ama senin çok erken beklemen gerek

daha malesef gecıkmedı 5 gunum var ama duzenlıdır hep ama canım ben buay hıc yasamadıgım bır sey yasadım kasık agrısı hastalanmama 1 gun kala bıle agrımazdı sadece hafıf batmalar olurdu bu sefer sol kasıgım bayagı agrıdı suan hafıflemesıne ragmen ara ara yıne agrıyor. karnımın alt tarafında asırı hasssasıyet ve dolgunluk var gogus uclarımda morarmıs gıbı kahverengı degıl sence bunlar belırtı degılmı?:uhm:

canım bunlar belirti hamile kalma şansın yüksek bendede sadece sağ kasığımda ara ara sancı olmuştu kuzenimin sol tarafında batma şeklinde sancısı olmuştu ikimizde hamileymişiz ama daha adetine 5 gün var beklemen gerekiyor test yapsan şimdi çıkmaz çok erken adetin geçtikten sonra idrar testi yap İnşallah hamilesindir ama belirtilerin benimkisi ile aynı İnşallah bakalım

Canım oturduğum yerin çok yakınındaözel bir klinik var orada yaptırdım. Kimse de yol göstermedi. Bir telefon açıp sorayım kliniğe bakalım.
Bu arada demin tost yaptımkendime söylemesi ayıp ama tostu yerken peynirden çok tiksindim birden kokusu ağır geldi, halbuki severek yediğim bir kaşardı:) off ya acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Tostu da yiyemedim. Yazık oldu.

Canım oturduğum yerin çok yakınındaözel bir klinik var orada yaptırdım. Kimse de yol göstermedi. Bir telefon açıp sorayım kliniğe bakalım.
Bu arada demin tost yaptımkendime söylemesi ayıp ama tostu yerken peynirden çok tiksindim birden kokusu ağır geldi, halbuki severek yediğim bir kaşardı:) off ya acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Tostu da yiyemedim. Yazık oldu.

tugbacımm o tostu yıyemedıgıne cok sevındımmmm:dance: ayy canım ınsallah yaa buarada sevda cıcegını bana yazdıgını okudun dımı sendede aynı belırtıler var demekkı bu mesaj sana da gelıyor hamış olabılırızz tubısım yaaa ınsallah:dance::teytey::dance:

X