Acaba hamile miyim?

idrar testindede , kan testindede en kesin sonucu adet günün geçtikten sonra alabilirsin canımcım.
biraz daha sabıırr, günün geçsin öyle yaptır testi.
kalbim sizlerle inşallah allah gönlünüze göre verir..

meraba kızlar bende aranıza yeni katıldım bana da cvp yazarsanız sevinirim bende 6 aylık evliym 3 aydır istiyoruz ama daha olmadı bakalım bu ay nolcak merak içindeyim bebişim olsn çok istiyorm bide hastalancakmış gibi belirtiler olurmu hamileyken bile

olur canıımmm.
bende hamile kalacağım ay aynı adet olacakmışım gibi belirtileri yaşadım..
allah gönlüne göre versin canımcııımmm...

kişiden kişiye değişiyo canım, benim olmadı hamile kalmadan önce fakat 8. haftamda başladı hala daha devam ediyo..

meraba kızlar bende yeniyim ve hamile olmak isteyenlerdenim 6 aylık evliyim 3aydır istiyorz ama daha yok bu ay nolcak bakalım bişey daha hamileyken daha gecikmeden kasık ağrısı vs olurmu

Slm kızlar bende 8 aylık evliyim ve hiç korunmadık.Ama hala olmuyo her ay ağlıyorum bende ama beklemekten başka yapacak bişey yok.Gününüzün geçmesini bekleyin.Bende de hemen hemen her belirti vardı ama hastalanınca çok kötü oldum.Sabır diyelima.s.

Bende Iki Günüm Kaldi Sabirsizlaniyorum Dün Test Bakdim Ama Negatif çikdi.daha önce 7 Haftalik Bir Düşük Olmuşdu Bu Aya Ilk Defa Denemeye Karar Verdim Umarim Hamile Kalirim Belimde Ve Kasiklarimda Agri Ve Akintim Da Var Umarim Hasta Olmama.

Canım biraz daha bekle derim.Adetin geçsin ilk önce.Sonra insan çok üzülüyo:çok üzgünüm:

hayatım cevap veriyorum işte:))
hamilelikten önceki belirtiler adet olacakmışım gibi oldu bende, fakat mide bulantılarım 8. haftada başladı ve hala devam ediyo..
adet günün geçsin öyle test yaparsın daha kesin olur:)))

meraba kızlar bende hamile olmak isteyenlerdenim banada cvp yazarsanız sevinirm bi türlü doğr u dürst kimseden cp alamıyorm 6aylık evliym 3aydır istiyoruz daha olmadı inşalah bu ay bide adet gecikmeden miğde bulantıları vs belirtiler olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…