Acaba hamile miyim?

evet bende duydum.inşallah kötü bişeyler çıkmazda üzülmeyiz ya.Çok istiyoruz ama bakalım.Sabretmekten başka çaremiz yok şimdilik

canım,son adet tarihimin üstünden elli gün geçti busefer biraz geciktirdim test işini.hayal kırıklığı çok kötü oluyo çünkü.mide bulantım yok ama yanma ekşime hazımsızlık var.kasıklarım da ağrı halsizlik yorgunluk var.bikaç gündürde göğüslerimde zaman zaman ince bi sızı oluyo tabi bütün bunlar psikolojik de olabilir çünkü eşim de bende çok istiyoruz

Kizlarrrrrr!!!!!!!!!!!!! Benimde Adet Olmama 5 Gün Var Ama Acayip Kasiklarim Belim Agriyor Ve De Miden De Bi Kasilma Gibi Birşeyler Oluyor.sürekli Acikiyorum Acaba Böyle Olupda Hamile Kalan Varmi

Bencede öyle olmalı ama ben gittim doktora bi sorun gözükmediğini söyledi.bi de testler yapalım adet olunca gel dedi.testlere de normal çıkarsa eşine de bakarız dedi.bu arada yara varmış bide bende:1no2:inşallah hayırlısı olur

canım yaran için tedaviye başlandı mı ALLAH YARDIMCIN OLSUN

canım yara ya ne dedi doktor bendede vardı parça aldılar zararsız dedi.doktorunla bir görüş problem yoksa.eşinin tast yaptırması gerekiyor.benim eşim malesef kabul etmedi testi bekliyoruz.gönlü olana kadar bekliyecez gitmesini

Kizlarrrrrr!!!!!!!!!!!!! Benimde Adet Olmama 5 Gün Var Ama Acayip Kasiklarim Belim Agriyor Ve De Miden De Bi Kasilma Gibi Birşeyler Oluyor.sürekli Acikiyorum Acaba Böyle Olupda Hamile Kalan Varmi

İSTERSEN Bİ KAN TESTİ YAPTIR HEMEN CANIM

belli olmuyor be canım bekle adet geçikmesini hayal kırıklığına uğrama

Ben Hemen Gidip Test Yaptiriyodum önceleri Bu Sefer Iki Hafta Geçene Kadar Sabredebildim Nasil Olduysa Inşallah Beklediğim Sonucu Alirim Hayirlisiyla Bu Sefer

Geçen ay gittim yara ve akıntı var dedi doktor.Adet olduğunda gel hormon,kan testi falan yapalım dedi.Yarayı kurutmaya bakacak bi de akıntının azalması için ilaçlar verecek.Eşim olumlu bakıyo test yaptırmaya çok şükür öyle bi sıkıntımız yok ta inşallah bende bari sorun çıkmaz.Bi umut olsun ya.

Geçen ay gittim yara ve akıntı var dedi doktor.Adet olduğunda gel hormon,kan testi falan yapalım dedi.Yarayı kurutmaya bakacak bi de akıntının azalması için ilaçlar verecek.Eşim olumlu bakıyo test yaptırmaya çok şükür öyle bi sıkıntımız yok ta inşallah bende bari sorun çıkmaz.Bi umut olsun ya.

ALLAH HAYIRLI ŞİFA VERSİN İNŞAALLAH CANIM DUA ET ALLAH KORKTUĞUNA UĞRATMASIN İNŞAALLAH

kızlar merhaba ben de kadınlar kulübünü yeni keşfettim ve çok mutluyum çünkü burda aynı hisleri paylaştığım bi çok arkadaş buldum kendime ve bu beni inanılmaz mutlu etti bebek yolunda da yüreklendirdi.
ben de bu belirtilerin aynısını yaşıyorum ve regl olmama 6gün var..3.5 aylık evliyim ve evlenmeden önce adet dönemlerim yaklaştıgında bu belirtileri yaşamıyordum..ayyy inşallah hamişizdir kızlaaaar..sevgilerr..

arkadaşlar adet olmama 10 gün falan var kan testi yapsam belli olurmu hamilellik

Slm arkadaşlar,

Bende çok istiyorum ama maalesef olmuyo daha.Benimde bu ay umudum çok vardı hastalanmama 1 hafta varken göğüslerimde şişkinlik kasıklarımda ağrı mide bulantılarım hemen hemen herşey vardı.Belki bu ay olurum dedim ama maalesef dün hastalandım ve hayal kırıklığı.İnsan yıkılıyo.Yani demek istediğim inşallah hamişsinizdir ama yine de fazla heveslenmeyin.İnşallah hepimiz tadarız bu duyguyu bi güna.s.

bende çok fenayım, psikolojim bozuldu artık kaç aydır aynı netice, bu çocuk olayı beni yıprattı özelliklede bu ay nedense, herşeye negatif bakmaya başladım, Rabbim tüm isteyenlere evlat versin inş.

Kizlar Ebnim De 3 Günüm Varda Dün Gebelik Testi Yapdim Negatif çikdi.hamileysemde Bu Kadar Erken çikmamam şansi Varmidir.negatif Cikipda Hamile Olan Varmi.

X