Acaba hamile miyim?

selam kızlar..mysever seni tebrik ederim canım..tugba cım senın içinde hayırlısı olmasını dilerim. Bende hamile kalma çabasındayım. Umarım fazla beklemeyiz.

canım öyle hemen anlaşılmaz.. En iyi sonucu adetin geçtikten sonra anlarsın. Mesela bazıları kasığım ağrıyor bebek yerleşiyormu diye soruyor ama ben bunu her ay yaşıyorum. Ne bebek var ne de başka birşey.Her beden farklı..benım ağrımın nedeni de yumurtalar mesela..adet tarihin ne zaman daha çok var mı?

arakaşlar merhaba.hamile olan arkadşlar tebrikler.bende hamilemiyim hamile olucamıyım bilmiyorum.şimdi arkadşalar korunmadım bende ayaklarımı yukarı diktim.10 dk falan.adettim bittikten sonra oldu bu dediklerim.şimdi nasıl anlıcam hamile olup olmadığmı hemen anlaşılır mı yoksa ne kadar beklicem.lütfen cevap verin.my sever senden de yorum bekliyorum arkadaşım.sevgilerle

Canım 2 martta yumurtladım ayın 14 ü ya da muhtemelen 16 sı olabilir. Ama bende daha önce böyle kasık ağrısı olmamıştı. Yumurtlama ağrısı da olamaz çünkü 6 gün oldu yumurtlayalı.

Kasemcim senin adetin ne zaman? Ben de tam olarak belirtiler ne zaman başlıyor bileiyorum ama kasığım ağrıyor ve ayaklarım buz gibi. Kasığımın ağrısı bacağıma vuruyor. Arkadaşlar yerleşme sırasında oluyor mu böyle şeyler, lütfen bilgilendirin bizleri hamişler.:uhm:CADIARZU

canım umarım hamilelik belirtisidir. Bende de oluyor bu tür belirtiler..Umarım hamileyimdir bende

kızlar inşallah hamilesinizdir canım bende 6 aydır ikinci bebeği düşünüyorum geçen ay bende çok ümitlenmiştim kasık ağrım çok olmuştu ama malesef adet olmuştum kızlar çok fazla ümitlenmeyin sonra insan büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor ama umarım hamilesinizdir benimde ayın 17 son adet tarihim umarım bende o çift çizgiyi görürüm

tuğba cım benim adetim mart 4 bitti.şuan sürekli tuvalette çıkıyorum.ayaklarım aynı şekilde buz gibi.belki de benim ki psikolojik bi eşydir. ama öğrenmek istiyorum.belirtileri olabilir mi veya yine soruyorum ama ne zaman anlarım tmm olarak belirtisini .sevgilerle

Hemen adet sonrasi iliski olduysa hamilelik olmaz. Yumurtlama gununu beklemen lazim. Yani yumurtlama gununden bir gun once iliski olursa daha iyi olur.

Adet dongun kac gun suruyorsa, mesela 28 gunse, adetin ilk basladigi gunden sonraki 14.gun yumurtlama gunun oluyor.

Sevgiler

Canım yumurtlama zamanından 1-2 gün önce ilişkiye girmek önemli. Yumurtlama zamanını ise adet döngünden 14 çıkarıp buluyorsun. Mesela yani 30 günse döngün 30-14 16. günde yumıurtluyorsun demektir. Tabi erken veya geç yumurtlama da olabiliyor bazı zamanlarda. Adetin 4 gün önce bittiğine göre belki de sen yumurtluyorsun şu an. En iyisi buradan tüm baytanlara söylüyorum; OVULASYON TESTİ. Çünkü yumurtlama günü o kadar uğraştırıyor ki. acaba yumurtladım mı yumurtlaadım mı. Oysa bu test ile yumurtlamadan 24-36 saat öncesinde yumurtlayacağınızı öğreniyorsunuz. Çok kolaylık. a.sa.s

kasemcim adet bittiği gibi yumurtlama olmuyo die biliyorum.kaç günde bir adet oluyosan onun tam ortasını dene ben öle yaptım:) bide hemen belirti olurmu bilmiyorum bende adetim geçtikten sonra bazı belirtiler yaşadım.ama bazısında ilişkiden bikaç gün sonra hamile kalındıysa kasığın sadece bi tarafında ağrı olabiliyomuş yerleşme sırasında die okumuştum bi sitede

canım bende de olmuştu kasık ağrısı ve ayakların buz gibi olması

ama kasık ağrısı sürekli olan bir ağrı değildi ara sıra batma kramp şeklinde girip çıkıyordu tek bir tarafa :))

belirtileri yaşayan arkadaşlar inşAllahh hepiniz hamişsinizdir .. a.s.

tugba a cım aynı belırtıler bendede var hemde hıc fark yok bıran kendı yazdıgımımı okuyorum dedım bende beklıyorum daha adet tarıhım ayın 17 sı falan bakalım eger olursa aynı anda hamıs oluruz belkı he:teytey: benım bugun bıraz hafıfledı sol kasık agrım ama karnımın alt tarafı hala gergın ınsallahh yaaa bırbırımız ıcın dua edelım lutfen:dance:

Dileğimbebeğim ay canım inşallah ya. Dua ediyorum ben de. Hem bizim hem de tüm isteyenler için. Test yapak da istemiyorum. Beklicem heralde adetimi.
Sen test yapacak mısın?

yok canım yaa ben gecen ay kan testı yaptırmıstım telefonda sonucu verdıler ve cok uzuldum bu ay yaptırmıcam ......ama bılmıyorum yınede yaaasırnaşık şey hıc bellı olmaz ama yaptırırsam da kesın kan testı yaptırırım en dogru sonuc En azından idrar testı gıbı acabalara yer vermıyor dıye dusunuyorum . Buarada goguslerınde agrın varmı benım dokununca hafıf bır agrı var adet oncesı gıbı oyle asırı agrım yok:uhm:

canım göğüslerimde ağrı yok ama sanki büyüdüler. Eşim bile fark etti, büyüdüler mi die:)
Bir de kan testini kaçıncı günde yaptırınca doğru sonuç veriyor acaba?

hayatım adetıne bir hafta kala yapsanda dogru sonuc alabılırsın genelde hormonlarıla alakalı dıye bılıyorum ama yınede en dogru sonucu kan testı verıyor bu arada senın kasık agrın ne zaman basladı benım 10 gundur falan var ve ınce ınce sızlıyor daha yenı bugun bıraz hafıfledı aslında gecmesı bıle benı korkuttu acaba hamıle dgılmıyım dıye:1rolleyes:
ayyy zaman cabucak gecsede ogrensek sonucumuzu boyle beklemesı cok zooooorrr

benim 2 gün kadar önce başladı. Off evet ya beklemek çok zor. Daha adetime 8 gün var. Bir de testte negatif çıkarsa diye korukuyorum test yapmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…