Acaba bendemi bir sorun var!!

konunuzu yanlış yerde açmışsınız,
olması gereken bölüme taşınmıştır
bilginizeyerimseniben

Ya kendine gel lütfen..22 yaş ne demek ya.daha önünde çok güzel günler var.27 yasındayım ve 18 imde evlendim.basımız göğemi erdi.sana tavsiiyem lütfen silkin ve kendine gel..hayatın tadını çıkar..emin ol çok sey kaybetmeyeceksin ve sunuda unutmakı evlenipte su an senin yerinde olmak isteyen bır çok ınsan vardır..sevgiyle kal..

canim ya..yasin daha cok küçük..arkadaslarinda seninle yaşitsa hepsi erken evlenmişler bana kalirsa :) annende bence böyle düşündüğü için red ediyordur isteyenleri

evlenmek tamamen nasip kismet işi..nasibin geldiginde zaten ne desen boş :) kendini evli buluyorsun :)) kafana takma bunlari..elbet zamanin gelicek ve cok mutlu olcaksin inşaAllah..o zaman gelene kadar da kendini "evde kaldim,duygusuz odun gibiyim vs." gibi cümlelerle bunaltma gereksiz yere..bu sadece seni üzer..baska bir faydasi olmaz sana

sakin öyle boşlukta oldugun için birine evet deme..hatta suanda bence kimseyle görüşme bu anlamda o siteden de üyeligini sil bence..kendini toplamaya,bekarligin tadini cikarmaya bak hihoyyyt

Daha dur be arkadas 22 yasindasin, acelen mi var?
Bende 22 yasindayim arkadaslarimin büyük kismi evlendi, hatta evlenmeyen bir ben ve baska bir arkadasim daha var.
Bu kadar acele etmeye ne gerek var ki?
Evlenen herkes ah keske bekar hayatima dönsem diyor.
Ayrica biriyle oyalanmanida hic yakistiramadim.
Valla bir erkek bir kizla oyalaninca o erkegi alt vurup üst cikiyoruz, kizlar yapinca seni yadirgamak istemiyorum diyoruz.
Ayip bence.
Elbet sevdigin ve sevilecegin biri cikacaktir, insanlarin duygulariyla oynamak hos degil.

Mutluluklar..

Allah aşkına daha 22 yaşındasın...bu işler yaşla olmuyo ki...
elbet bi gün sende işte evleniceğim adam bu dersin...
evlenmiş olmak için evlenilmezki...bu seni dahada mutsuzluğa iter..
sevmediğin bi adamla nasıl bir ömür geçirirsin...
karşına biri çıktığında zaten olaylar çabucak gelişir yeterki sen işte bu diyebilesin...
böyle bişeyi kompleks yapma kendine....
kiminin hayat arkadaşı 20sinde çıkar karşısına kiminin 30unda...
gönül işi bu....demekki daha ruh eşine rastlamamışsın...

arkadaşlar bizi çevre zor durumda bırakıyor tıpkı arkadaşım gibi benim bulundugum ildede kızlar 20yaşında herkes onlarabile evde kalmış diyor bende 22 yaşındayım banada çevrem evde kalmış gözüyle bakıyorlar bana dua ederken Allah hayırlı kapılar açsın diyorlar ama herkes diyor karşılaştıgım
insanın bazı idealeri oldugunu bilmiyorlar bencede evlilikte acele edilmemesi lazım arkadaşım sende benim gibi kulaklarını tıka duymamazlıktan gel sen işlerine bak herşeyin bir günü ve zamanı var unutma arkadaşım

canım takma kafana, bak bana 30 yaşındayım ama hala bekarım, hiçbir ilişkimde yüzüm gülmedi,hala bir aday adayım bile yok, ben de düşünmüyor değilim acaba bende mi bi sorun var,bir insanın ilişkileri bu kadar da şanssız olmaz ki diye ama galiba bu işlerde gerçekten kader kısmet son sözü söylüyor, bazen hayırlı olmayan geri dönüyor yanlış hesap bağdattan döner misali,bazen büyü yapıldığını bile düşünüyorum çünkü inanılmaz bir şanssızlık var,ama hala herşeye rağmen ufacıkta olsa bi umut yeşeriyor hep içimde

bende senin gibi bekarken evli olmaya ,evlilere özenirdim...şimdi evliyim, kardeşim bekar idealleri peşinde koşuyor..oda 20 sine girecek..inanırmısın şimdide bekarlara özeniyorum,idealleri peşinde koşanlara ve vaktini bu yola harcayanlara...çünkü evleniyorsunda noluyor..eşin kıymetini bilirse güzel bir durum ama ya kıymetini bilmezse 24 saat hazır ve donanımlı bir hizmetçiden farkın kalmıyor...gençlikte erken yaşlarda alınan kararların bir çoğu yanlış oluyor maalesef...ama ailenin yardımı ile atacağın her adım daha sağlıklı olacaktır...ne olursa olsun ailen senin iyiliğini ister ,mağdur olmanı istemz..annenin bazıları onaylamasının nedeni de budur...ailenin sözünü dinle yanlış işler yapma...

bırak yaşın geçsin ne önemi var ,gerekirse nasipte olmazsa evlenme nolcak ne kaybın olabilir?sen kulaklarına tıkaçı tak ve yoluna devam et ,ideallerine bak...eş dediğin her zaman olur ama meslek sahibi olmak her zaman mümkün olmaz...kendini geliştir..zaten bunlar olursa merka etme o beyler sıraya girer seninle evlenmek için...sen namusunu ,iffetini koru ,o siteden kaydını sil,bunlar aldatmacadır,inanma sakın...internete resmini de verme o tarz sitelere ,neler duyuyoruz..sakın..

sen dürüst ol,namuslu ol,kendini geliştir merak etme gerisi gelecek buna inan ,ablan gibi söylüyorum...

canım brkere daha yasın çok küçük(aslında çok küçük değil ama evde kalmıs kız sendromuna girmenı anlamıs değilim:)bu işler kısmer işidir ne zman kapını çalacağı hiç bellı olmaz.bnmde bende çok küçükü arkadaslarım evlendı ama o onların kişisel tercihlerı ve nasipleri diyelim bunda bu kadar kafaya takılcak inan hiçbir problem yok takma üzülme

Bak canım burda konu açanları dikkatli okuyor musun bilmem ama etraf sırf evlenmek için evlenip sonra başında iki çocuk, içkici veya dayakçı veya anlayışsız bir koca ve gidecek kaçacak yeri olmayan kapana kıstırılmış gibi insanlarla dolu. Kafanı kullan. Oku, çalış naparsan yap ama gerçekten sevdiğin ve çok çok iyi anlaştığın birini bulana kadar evlenme. Yoksa ilerde Allah korusun ilerde başında iki çocuk ve sevmeyen anlayışsız bik kocayla başbaşa kaldığında o şimdi senle alay edenler mi yardımına koşacak:) İyi düşümn bunları. Allahın verdiği aklını kullan.

Son düzenleme:
aman Allah'ım 21 yaşındayım demek ki ben de evde kaldım üstelik sevgilim filan da yok.. napcam ben ühühühü

aman arkadaşım napcan evlenip yaa bekarlık sultanlık, evlenip de kocanın ve kocanın ailesinin derdini mi çekcen

23 yaşındayım bütün arkadaşlarım evlendi herkes napıııyorsun diyor evliklik babında bende anlamamzlığa vurum ii sen napıyon diyourm akrabalar akıl veriyor ama ben yine gelenir red ediyom gideni red ediyorum sizce bu normalmı

aslında normal olan durum bu galiba bendeki anormal ama, bugün bile gittiğim yerde hep evlilik vardı. Yok bi kız 21-22 de evlenmediyse sonra beğenmezmiş, yok şu yok bu ay deli etcekler beni yaakafamçokkarıştı

Aaman cnm ya takma dewır degıstı artık herkes gec ewlenıyoo bızım aılede 25 ten önce ewleennen yok walaa e

aslında normal olan durum bu galiba bendeki anormal ama, bugün bile gittiğim yerde hep evlilik vardı. Yok bi kız 21-22 de evlenmediyse sonra beğenmezmiş, yok şu yok bu ay deli etcekler beni yaakafamçokkarıştı

sen kendine bak canım bence bekle yaşın erken yani birkaç sene sonra evlensen ne değişcek aynı şey bence nekadar ge olursa okadar güzel :)

sen kendine bak canım bence bekle yaşın erken yani birkaç sene sonra evlensen ne değişcek aynı şey bence nekadar ge olursa okadar güzel :)

ya konu ile alakalı değil ama dikkatimi çekti galiba sende istanbulda oturuyorsun, bende aynı. sende 86 doğumlusun bende öle ve senin adında esra benim adımda esra kaydirigubbakcemile5

Sevgili cimcime eses bence bunu sorun etmeniz anlamsız. Tamamen çevresel faktörlerin etkisinde kalmışsınız. Bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Ben mesela 28 yaşındayım ve henüz arkadaşlarımdan hiçbiri evlenmedi, ben tek evli insanım aralarında. Hiç kafanızı takmayın bence yaşınız daha çok erken, hem evlenmek için değil birlikte yaşlanmak istediğiniz insanı bulduğunuz için evlenmenizi tavsiye ederim naçizane ki mutlu olasınız. Sevgilerimle

bencede problem etme sadece evlenmek için evlenirsen zaten mutsuz olursun bend 24 yaşındayım ve 5 ay önce evlendim hiçbişeykaybettiğimide sanmıyorum:::)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…