Ablamın yemek yemeyen çocuğu ile imtihanı

Çocukken hiç yemek yemeyen ben simdi kilo vermeye çalışıyorum :) ama şimdi düşünüyorum da kesin bir sıkıntı vardi . Çünkü aç olduğumu hissetmezdim. Siz bir kan tahlili yaptirin demir eksikliği vs iştahsızlık yapar ya da duyu bütünleme de olabilir . Bana ne olduysa ergenlik döneminde oldu . Iştahim çok açıldı

Köfte ve meyveyle vitamin olur mu...hani baklagil hani sebze...ama yok ne yazık ki yediremiyorum

benim kizimda ayniydi suan 7.5 yasinda bir deri bi kemik doktora goturdum abur cuburu kes dedi ,demir b12 eksikmis onlara basladik, abur cubur bir hafta oldu vermiyorum surekli anne aciktim diyip duruyor onune koydugumu yemicem diyor ben onu sevmem falan filan ben anlamam diyorum doktoru duydun yemezsen igne yazacak oyle oyle yalvar yakar doyana kadar yediriyorum farklı seyler,abur cubur istedigi zamanda ceviz findik salatalik meyve falan veriyorum alisti bir haftadir ,yani abur cuburuda kesince acikiyor mecbur kaliyor yemek yemeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…