Ablamın Düğünündeki Makyajlarımız

enan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
1.091
7
ablamın düğünde yaptırdığımız göz makyajlarıı sengözlerimebaksanab resimleri alıntı yapmazsanız memnun olurumm.

ablamın makyajı

benimmakyajım

bunlarda kardeşlerimiz ve misafirimizin makyajları.

alıntı yapmazsanız memnun olurumm. teşekkürlerr a.s.

en güzel snein gözler olmuş şekerr...en çok yeşilli makyajını beğendimm....:lepi:

evet yeşil daha çok yakışmış güzel olnmuş makyajlar da ben eyelinerlere takıldım keşke kuyruk yapılmasaymış dahada güzel olurmuş
mutluluklar gelin hanıma

evet yeşil daha çok yakışmış güzel olnmuş makyajlar da ben eyelinerlere takıldım keşke kuyruk yapılmasaymış dahada güzel olurmuş
mutluluklar gelin hanıma

çok teşekkürler herkesee. beğenmenize sevindimm

dedik canım dedik ama işte dinliyolarmıı nasıl biliyolarsa öle yapıyolar daha çekik gözükürmüş gözler. bende yeşillide yaptırmadım.

makyajların hepsi simli biraz daha sade koyu tonlarda olabilirdi bence.ama yeşil çok güzel olmuş çok sevdim onu şeker :))

okadarda güzel olmamış ben bundan gdaha güzelini ewde yapıyorum hiç özelliği yok bence sende ewde yapardın :lepi:

Açıkçasını söylemek gerekirse daha güzel bi makyaj yapabilirlermiş...
Sonuçta düğün makyajı yani...
Bence çok sıradan olmuş...yani öyle gölge yok kaşlara kadar far sürülmüş...Rimel ve eyelinerdan başka bir şeyde yok...
Daha ne olucaktı diceksiniz ama gölge falan olmalıydı ... Ben pek beğenmedim... Siz beğendiysenizde sorun yok tabi..

canım darılma ama çok çok bartılı olmuş,hiç uyum yok.birde kaş alımlarınızda hata var altı alınmış üstüne hiç dokunulmadığı için kaş aşağıya doğru bakıyor kalkık durmuyor bence iyi bir kuaförde düzeltirin derim.Rabbim güzellik vermiş bozmaya ne gerek var.unutmayın ki kötü makyaj güzel insanıda çirkinleştirir.birazdaha az ve öz renkler kulalanmalıydın bu benim görüşüm ama saygı duyuyorum sen kendine yakıştırdıysan gerisi boş ama burayada resimleri koyduysan eleştirilere kızma sakın canım. k.iyi .bk.

renk karışımları gölge flan hiç yok (
daha özenli yapılabilrmiş yerimseniben
sondan 2. olan gzel ama :))
yapan pek profesyonel degl bence

Evt yaa simli eyelinerelrr süperrrrrrrrrrrrr : ) bnde bitiyorum 7.50 tLyee almıstım süperdi ama çkmesini bilmediğim icin çöpe gitti : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…