Ablamın Düğünündeki Makyajlarımız

allah göz vermiş bakın diye allah nazradan korusun

ben begenmedim açıkçası gölge falan verselermiş keşke tek ton simli far bide eyeliner sürmüş

lütfen alınmayın cnm fakat doğruyu söylemek gerekirse tatilde akşam çıkarken aceleyle evde yapılmış gibi üstelik basmakalıp olmuş biraz. para almamışlardır inşalah bunlara. kuaförler çok üşengeç oldu vala. bizim yüzümüzü bizden iyi kimse bilemez aslında bana kalırsa bence evde kendiniz deneyerek çok daha harika sonuçlar çıkarabilirdiniz özensiz olmuş. moral bozmak için değil ilerisi için faydalı olsun diye yazdım yanlış anlaşılmasın.

valaa resimee ilk baktığımda gördüğüm 2 şey özensiz alınmış kaşlar ve sim.. başkaa hiçbirşey yok.
düğün diil mi bu göz makyajları çok özensiz. sadece sim gözüküoo hani ewde az çok makyaj bilen birinin elinden çıkmış gibi makyajların hepsi aynı..
ablanın gelin olarak daha güzel olması gerekirdi.
ben beğenmedim kimse alınmasın..

inanamıorum yani uzman biri mi yaptı bu makyajları yani bana gelseydiniz ben daha ii yapardım valla ya ben bunun yüz katı daha süperini yapıorum canım

bütün yorumlar için çok teşekkürler.

bende kendi adıma memnun kaldığımı söyleyemem. makyajla hiç alakam yok azıcık bilsem kendim yapardım orası kesin.
kuaför seçimi ablama aitti. boshayallersmile

ben pek begenmedim yinede daha güzel yapılabilirdi.

X