Ablam ve beyaz elbise aşkı

Söyledim annem sacmalama ne olacak o senin ablan giyinsin diye destek oluyor zaten annem destek olmasa bı yol bulurum ama o hep engel oluyor

Geceden beri bunu düşünüyorum ayakkabısına takisina kadar beyaz almayi düşünüyor resmen ve annem çok güzel olur taç da al gibi destek veriyor resmen çıldırıcam
Yapmayın düğün falan. Düğüne harcanacak parayla, gidin güzel bir balayı yapın. Ablanız gelinlik giysin diye; düğün yapıp, bir ömür sinir mi olacaksınız ?

Diğer konunuza da bakarak, çalıştığınız iş yerine gelip, yiyip içip hesabı ödemeden giden akrabalarınızın düğününüzde de takı takacağını sanmıyorum.

Eşinizle nikahınız kıyılmış. Anneniz şu anda ablanızın eksik kalan hevesleri için sizin düğününüzü kullanmayı planlıyor ve ablanızı da teşvik ediyor. Bir ömür üzülmek istemiyorsanız, hayatınıza sahip çıkın.

Son düzenleme:
Arkadaşımın kaynanası tamamen beyaz ve taşlı altlı üstlü etekli takım giymişti. Gelini istemiyordu ve bu şekilde belli etti kısaca. Bana da kıskançlık gibi geldi ancak taşlı olmadığı sürece bunu dert etme. Taşlı parlak böyle kendini belli eden elbiseler ise böyle yaptığın için çok üzülüyorum başlıklı kalp kırmadan konuşabilirsin.

Yapmayın düğün falan. Düğüne harcanacak parayla, gidin güzel bir balayı yapın. Ablanız gelinlik giysin diye; düğün yapıp, bir ömür sinir mi olacaksınız ?

Diğer konunuza da bakarak, çalıştığınız isyerine gelip, yiyip içip hesabı ödemeden giden akrabalarınızın düğününüzde de takı takacağını sanmıyorum.

Eşinizle nikahınız kıyılmış. Anneniz şu anda ablanızın eksik kalan hevesleri için sizin düğününüzü kullanmayı planlıyor ve ablanızı da teşvik ediyor. Bir ömür üzülmek istemiyorsanız, hayatınıza sahip çıkın.
Konu sahibi de ilerde gidip milletin düğününe kaynak yapmayacaksa yapmasın düğün valla.

direkt beyaz giyemezsin
anne sen de karışma bu senin düğünün değil diyeceksin
diğer konunuzu da gördüm şimdi, insanlara net tavır koyamadığınız için herkes sizden faydalanıyor, üzülen siz oluyorsunuz.
evde hayır deme çalışmaları yapın bu insanlarla yüzleşmeden önce.
hayır demeyi öğrenmezseniz sürekli uğraşırsınız bu şekilde

Geceden beri bunu düşünüyorum ayakkabısına takisina kadar beyaz almayi düşünüyor resmen ve annem çok güzel olur taç da al gibi destek veriyor resmen çıldırıcam
Burdan gaza gelmeyin. Dönüşü olmayan kırgınlıklar yaşarsınız.

Taç çok abartılı olur. Onu rica edin takmasın. Ama bej, taş renklerde elbiseyi istiyorsa size rağmen giyiyorsa giysin..

Gelin sizsiniz, herkes mutlaka o tarz giyinenleri dalgaya alacaktır. Siz asaletinizle, kibarlığınızla o günü atlatın.

Düğününüzün tadını çıkarın kimseyi takmayın.

Arkadaşlar öncelikle merhaba iki günde iki konu açmış oldum ama kusura bakmayın dertlerim bitmiyor
Benim yakında düğünüm olacak aslında resmi olarak evliyim ama bizim burada düğün olmadan kız verilmiyormus
Neyse dün ablam bize geldi ve birkaç elbise gösterdi gösterdiği elbiseler genel olarak beyaz, kırık beyaz veya da bej ve bildiğiniz balık gelinlik
Ben bunların gelinlik gibi olduğunu duvak taksa gelin gibi gozukecegini falan söyledim o da bana abartma bunlar normal elbise dedi ama gösterdiği elbiselerw baktığımda insanlar genel olarak düğün yada nikahında giymiş ablam kendi evlenirken maddi durumlardan ötürü düğün yapamadı ama bunu kendi istedi yani aslinda yapabilirdi fakat o ben araba alacağım düğün istemiyorim dedi
Dün ise bana ben zaten gelinlik giyememisyim diyo yani hevesini benim düğünümde alacakmış öteki kardeşim ve kuzenime de sürekli olarak beyaz ve kabarık kıyafet fotoları atıyor bunlar size yakisir diye onlarında aklını çelmeye çalışıyor o kadar sinirli ve stresliyimbki anlatamam sanki o benim görümcem kaynanam ya sen benim ablamsin başkasi yapsa ayiplamasi lazım bı de diğer insanları da etkilemeye çalışıyor diğer kardeşim ne dedi bilmiyorum ama kuzenim attığı bir elbiseyi çok beğenmiş elbise bildiğiniz tül beyaz ve A kesim kabarik konuşmaya çalıştım fakat annem yine onlara hak verdi napicam hiç bilmiyorum bu durum canımı xok sıkıyor
Dalga gecerek e hadi bakalim sende hevesini boyle al de 😀 kuzeninde evlenmemisse gulerek giy giy beyaz giyinde iyice kismetin kapansin de bu tarz seylerle asagilanmayi hakediyor boyle insanlar gercekten ya

Arkadaşlar öncelikle merhaba iki günde iki konu açmış oldum ama kusura bakmayın dertlerim bitmiyor
Benim yakında düğünüm olacak aslında resmi olarak evliyim ama bizim burada düğün olmadan kız verilmiyormus
Neyse dün ablam bize geldi ve birkaç elbise gösterdi gösterdiği elbiseler genel olarak beyaz, kırık beyaz veya da bej ve bildiğiniz balık gelinlik
Ben bunların gelinlik gibi olduğunu duvak taksa gelin gibi gozukecegini falan söyledim o da bana abartma bunlar normal elbise dedi ama gösterdiği elbiselerw baktığımda insanlar genel olarak düğün yada nikahında giymiş ablam kendi evlenirken maddi durumlardan ötürü düğün yapamadı ama bunu kendi istedi yani aslinda yapabilirdi fakat o ben araba alacağım düğün istemiyorim dedi
Dün ise bana ben zaten gelinlik giyememisyim diyo yani hevesini benim düğünümde alacakmış öteki kardeşim ve kuzenime de sürekli olarak beyaz ve kabarık kıyafet fotoları atıyor bunlar size yakisir diye onlarında aklını çelmeye çalışıyor o kadar sinirli ve stresliyimbki anlatamam sanki o benim görümcem kaynanam ya sen benim ablamsin başkasi yapsa ayiplamasi lazım bı de diğer insanları da etkilemeye çalışıyor diğer kardeşim ne dedi bilmiyorum ama kuzenim attığı bir elbiseyi çok beğenmiş elbise bildiğiniz tül beyaz ve A kesim kabarik konuşmaya çalıştım fakat annem yine onlara hak verdi napicam hiç bilmiyorum bu durum canımı xok sıkıyor
Ablaniza düğününüzde kimsenin beyaz giymesini istemediginizi söyleyin

Kuzenlerine ablani şikayet et saçma sapan davranıyor, düğünde sadece gelin beyaz giymeli bu kadar kıskanç olmaya gerek yok. Filan de. Belki onlar konuşur. Yada direk ya beyaz giyme yada gelme deyin. Kendinizi doğru ve net belli edin. İstemiyorum, olmaz gibi kelimeler kullanın. Çok istiyorda kendine düğün yapsın.

Sınırlar önemli ve güzeldir unutmayın.

Burdan gaza gelmeyin. Dönüşü olmayan kırgınlıklar yaşarsınız.

Taç çok abartılı olur. Onu rica edin takmasın. Ama bej, taş renklerde elbiseyi istiyorsa size rağmen giyiyorsa giysin..

Gelin sizsiniz, herkes mutlaka o tarz giyinenleri dalgaya alacaktır. Siz asaletinizle, kibarlığınızla o günü atlatın.

Düğününüzün tadını çıkarın kimseyi takmayın.
Karşı taraf özel gün konu sahibi olmasına rağmen dönüşü olmayan kırgınlıklar yaşanmasını önemsemiyor konu sahibi niye önemsesin? Daha önce ablasi bu şekilde alttan alınarak büyütülmese bu yaşta böyle davranmaz. Birinin karşısında dik durması lazım

Burda çok eskiden bi elti aynı şekilde resmen gelinlik giymişti ve taç takmıştı. Ne kadar dalga konusu olmuştu. Bırak madem ne halt edecekse etsin millet popişiyle gülsün :rolleyes:

Çok can sıkıcı tam saç baş yolmalık.

Arkadaslarinla araniza konusup üzerine sarap veya meyve dökeceksin caktirmadan 😂
Banane ya kendi dügününde giyinemedi diye senin dügününde mi giyecek kocanla mi evlenecek .. 😂 ablan nasil bi kafayla yasiyosa!

X