Ablam niye boyle

Sevgi390

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
275
-225
27
2 kız kardeşiz ablamın kizi 20 yasinda bi tanıdığım düğüne davet etti yigenime soyledim tamam beraber gidelim dedi ablama soyledim gelmesine izin vermedi ne zaman ben bisey istesem sırf ben istiyorum diye kızının gelmesine izin vermiyor öbür türlü kızı nereye istese gönderiyor sırf bunu ben istiyorum diye bu sekilde yapiyor ben söyledim mi yok diyor gitmeyelim deseydim kendinize gidin derdi ama ben istiyorum diye gelmesine izin vermedi sürekli bunu yapiyor biseyi istediğimi farketse kızına izin vermiyor

2 kız kardeşiz ablamın kizi 20 yasinda bi tanıdığım düğüne davet etti yigenime soyledim tamam beraber gidelim dedi ablama soyledim gelmesine izin vermedi ne zaman ben bisey istesem sırf ben istiyorum diye kızının gelmesine izin vermiyor öbür türlü kızı nereye istese gönderiyor sırf bunu ben istiyorum diye bu sekilde yapiyor ben söyledim mi yok diyor gitmeyelim deseydim kendinize gidin derdi ama ben istiyorum diye gelmesine izin vermedi sürekli bunu yapiyor biseyi istediğimi farketse kızına izin vermiyor

Bir sebebi olmalı, ablan güvenmiyor sana belli…
Açık açık sor.

Sebebini direkt yüzüne karşı sormayı denediniz mi

Ablan tersine iş yapıyorsa sen de tersine konuş. Örneğin; Gitmeyelim, yapmayalım.. 😃
Sonuç: Gidin, yapın...

Ablan tersine iş yapıyorsa sen de tersine konuş. Örneğin; Gitmeyelim, yapmayalım.. 😃
Sonuç:
Kızını her yere gönderiyor, senle göndermiyor?

Kızını her yere gönderiyor, senle göndermiyor?
Mesele benle göndermesi değil benim istediğim şeye izin vermiyor mesela düğünde eglenecem ya benimle gelmesine izin vermiyor tek kaliyim diye istediğim olmasın diye

Kendince sebepleri vardır, güvenmiyor olabilir, çocuğunun sizi örnek almasını istemediğinden sizinle beraber vakit geçirmesinden hazetmiyor olabilir. Birçok sebebi olabilir. Ablanızla açıkça bu durumu konuşun.

Bir düğüne sadece teyze ve bu teyzenin yeğeninin katılması pek hoş değil. Aileleri yok mu bu insanların derler. Senin tanıdığının düğününe sırf sen yalnız kalmayacaksın diye kızını göndermemesi normal, kukla mı bu kız.

Kendince sebepleri vardır, güvenmiyor olabilir, çocuğunun sizi örnek almasını istemediğinden sizinle beraber vakit geçirmesinden hazetmiyor olabilir. Birçok sebebi olabilir. Ablanızla açıkça bu durumu konuşun

Bir düğüne sadece teyze ve bu teyzenin yeğeninin katılması pek hoş değil. Aileleri yok mu bu insanların derler. Senin tanıdığının düğününe sırf sen yalnız kalmayacaksın diye kızını göndermemesi normal, kukla mı bu kız.
Herseyi dramatize etmeye ne kadar meraklısın 😂 clube gitmiycektik bi düğüne gidip biraz eglenecektik

X