Ablam için dua edermisiniz?

Canım çok üzüldüm ablan inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur. Allah çocuklarına bağışlasın onu.

rabbim şafi ismi ile şifa versin ablanıza inş
evlatlarına ve size bağışlasın inş
YA ŞAFİ YA ALLAH ! tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin rabbim
amin

ablana çok geçmiş olsun güzelim rabbim en kısa zamanda şifasını versin evlatlarına ve sizlere bağışlasın rabbim aklına kötü getirme ablana bol bol moral ver onun buna çok ihtiyacı vardır şuan rabbim yardımcınız olsun

arkadaslar sevincimi sizlerle paylasmak ıstedım.ablamın mr sonucunda tümörde kücülme var dedı beyın cerrahı.tedavı sonuc vermıs.yarın onkolojı drları görücek bıde.galıba tedavıye nasıl devam etcegıne karar verıcekler rabbım büyük dualarınızı esırgemeyen herkesten Allah bınkez razı olsun.

canım benim çok sevindim yaaa.konunu yeni gördüm "ne yazabilirim ki.."derken bu haberinle sevindim.Allah yardımcınız olsun,tüm şifa bekleyen hastalarımıza ve ablan a dua edeceğim, eski sağlıklarına kavuşmaları için:Saruboceq:

allahım kimseye kaldıramayacağı yükleri vermesin.allah ablanı ilk önce evlatlarına sonra anasına babasına sizlere bağışlasın. çooooook geçmiş olsun allahım şifasını esirgemesin. dert verdiğinede dermen aratmasın inşallahhh. AMıNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…