Ablam altınlarını çaldı

Paranızı kurtarmanıza sevindim .
Bundan sonra selam dahi vermezsiniz olur biter.
Peki bu parayı ne yapmış ablanız öğrenebildiniz mi?
Kendi parası gibi yemiş içmiş gezmiş malesefff..tabi baktı ben Parana değer vermiyorum o da aynısını yaptı...Allah ıslah etsin..eniştem de dün gece annesinde kalmış

Bir an enişteniz ablanızı evden kovdu zannettim meğer ablanız eniştenizi evden kovmuş. Enişteniz kendi ailesine ne anlattı acaba orada kalınca, şaka gibi gerçekten yavuz hırsız çıkmış ablanız hem suçlu hem güçlü.

Ablanız size dönüş yaptı mı?
Hayır..ama ben uzuncaa bı mesaj yazıp abime gönderdim ablama göndermesi için..( beni her yeden enngellemis abimide engellemiş abim kız arkadaşından yollamış mesajı) yani az bı gururu olan yerin dibine girer ama sanmıyorum..resmen başka bir insan olmus ki bunu yapabildi.. üstüne annemi aramış bı ton bağıra çağıra konuşmuş ( annem hala kendine gelemedi iki göz iki çeşme) sizene niye aramıza giriyorsunuz..yıllardır onu daha çok seviyorsunuz her isteğini yapıyorsunuz gibisinden bı ton şey söylemiş.. psikolojisi mı bozuk başka derdi mi var dikkat mi çekmeye çalışıyor..yıllardır mi içten içe kıskanıyor şuan bunların hiçbirini bilmiyorum..eniştemle ne zaman konuşursa ozaman çözüme kavuşacak konu sanırım

Kendi parası gibi yemiş içmiş gezmiş malesefff..tabi baktı ben Parana değer vermiyorum o da aynısını yaptı...Allah ıslah etsin..eniştem de dün gece annesinde kalmış
Enişte beyde de ne sabır varmış
Madem maddi sorunu yok neden sizin paranıza ihtiyaç duydu ki?

Yok yaaaa evlendigi günden beri ablam problemli.. bildiğiniz kullanıyor adamın sevgisini..eniştemin sadece annesi var zaten ona da anlattığını zannetmiyorum ki anlatsa bile kv melek bildiğiniz... Kısacası ailenin ortasına şimşek gibi düştü ablam

Kime ne kötülük etmişler acaba başlarına ablanız gelmiş. Allah kurtarsın insancıkları diyeceğim de bu kez sizin başınıza bela olur.

Enişte beyde de ne sabır varmış
Madem maddi sorunu yok neden sizin paranıza ihtiyaç duydu ki?
Bilmiyorum şuan..enistemden haber bekliyorum ne zaman dönerse artık..ama annemi arayıp bağırıp kendini yirtmis afedersiniz..siz hep evlat ayrımı yaptınız yıllardır diye..kıskançlıktan dolayı olabilir diyorum ama bu yeterli bir sebep değil bana göre..altından ne çıkar bilmiyorum

O zaman Ablanızla enişteniz arasındaki kavga, eniştenizin annesinde kaldığı bilgisi size enişteniz tarafından verildi. Ailece normal değiller.

Kime ne kötülük etmişler acaba başlarına ablanız gelmiş. Allah kurtarsın insancıkları diyeceğim de bu kez sizin başınıza bela olur.
Aramızda kalsın zamanında kv kocasına aynıymış adam kalp krizinden vefat etmiş genç yaşında mazlumun ahını almış ki aynı ona benzeyen gelin nasip etti rabbim demekki..tabi kocası vefat edince durulmuş bide yaşı var şuan melek gibi ama iş işten geçmiş

Konu sahibi parayı almana çook sevindim. Hangi banka hesabin varsa çok basit şekilde , online olarak altın/döviz hesabı açabilirsin. İki dakikanı almaz , o parayı direkt gram altın olarak hesbina at. Bu kadar basit:) altın deli gibi artıyor bu aralar, beklersen birkaç gün zarar edersin

O zaman Ablanızla enişteniz arasındaki kavga, eniştenizin annesinde kaldığı bilgisi size enişteniz tarafından verildi. Ailece normal değiller.
Evet evet eniştem abime söylemiş..çünkü ben dün konuyu ilk olarak abime anlattım..abimde sürekli enistemden bilgi almaya çalışıyor..bende yarın arayacağım bakalım konuşmuş mu diye

Ayy Allah razı olsun çok teşekkür ederim eniştem havale yollamıştı banka hesabımda artık çok şükür..öğleden sonra da gidip altın hesabı actiracagim Allah'ın izniyle

Ablanızın herkese hem maddi hem manevi zarar verebilecek kadar gözü dönmüş sanırım.Köpeksiz köy bulmuş değneksiz dolaşıyor.Kimse karşılık vermeyince,herkes alttan alınca tepenize çıkmış sanırım.Size de çok geçmiş olsun.Paranızı geri almanıza çok sevindim

Ayy Allah razı olsun çok teşekkür ederim eniştem havale yollamıştı banka hesabımda artık çok şükür..öğleden sonra da gidip altın hesabı actiracagim Allah'ın izniyle
Gitmenize gerek yok ki. Cep şubeden 1 dakikada yapılacak şeyler bunlar. Banka işlemlerini kendinize zorlaştırmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…