Ablam altınlarını çaldı

Ben bu konuya hiç inanmadım. Yok ablası altınları çalmış olabilir, o değil. Ben şu cümleden kıllandım: durumu da kötü değil kaynanası doğum hediyesi ev ve araba aldı..

Yahu abla sabancılara gelin gitmiş galiba, bu devirde doğum hediyesi ev araba baya hayal bence :KK70: Kimse de bişi dememiş buna, ben şok.

Konu sahibi, konun gerçekse ablan kumar oynuyor olabilir 🙄

Evet yanlış okumadınız hanımlar..öz ablam...

Birikim yapmayı beceremiyorum..ablamda kuyumcudur ama artık çalışmıyor..fakat sektörü iyi bildiği için bı gün dertlesirken olmaz böyle arkana biseyler at dedi..senin huyunu biliyorum bana gönder dedi..hem ben al sat yaparak üstüne koyarım dedi..bende son yedi sekiz aydır elime yüz TL dahi geçse ATM'den direk ona atıp söylüyordum..tamam bak bu kadar oldu bı çeyrek daha al diyordum..hatta ben al sat yapınca yaptığın kar senin olsun demiştim( iyi niyetime bakın)..

Üç gün önce annemi aramış bende 20 çeyreği vardı ben onları bozdurdum söylersin sen ona demiş 🤦🏻‍♀️
Ben inanmak istemedim ama kaç defa aradım bakmadı...bende mesaj attım "bu mu senin ablalığın,keşke bana söyleseydin ihtiyacım var diye en azından ben verirdim..sende odeyemezsen dahi istemeyecegimi biliyordun..ama şuan hırsız olmuş oldun" diye..ikimizde farklı şehirlere gelin gittik..durumu da kötü değil kaynanası doğum hediyesi ev ve araba aldı..bu kadar bolluğun içinde bana yaptığı reva mı ???
(Not; annem ve benim dışımda kimse bilmiyor..kötü konuma düşmesin diye..sizce iyi mi yapıyorum yanlış mı ?)
😳😳

Hayır hiç bişey dememiş ben harcadım onu diyip kapatmiss
Maalesef hiç şaşırmadım.
72 yaşında annesinin evini satıp kocası ve ailesiyle beraber yiyip ne yapacaksınız harcadık bitti canımızımı alacaksınız diyen kadın aklıma geldi.
Kadını sen noterle falan uğraşamazsın ev bizim üzerimizde olsun diye kandırmış.
O yaşta annesini evsiz bırakıp birde afra tafra yapıyordu küsüyordu falan cinnet sebebi

Yani abla aleni hırsız anne olaya şahit .Bu durumda ben eşine eşinin ailesine haber verir rezil ederdim( Fakat inşallah sizi daha kotu bir sürpriz beklemiyordur .Birde bakmissiniz adam hiç oralı olmuyor)

K Kedicik12 nabız mı yokladınız? Böyle bir durumda insanlar ne tepki verir susup oturur mu yoksa herkese duyurur mu diye?

Tek tek bütün mesajları okudum Allah razı olsun...kendimi toparladım ve guncelledim konuyu..inanın bazı yorumları okadar içtenlikle yazmışsınız ki inanın çok yakın hissettim kendime..bu da bana en büyük ders oldu..demekki ablama dahi guvenmeyecekmisim bu devirde

Tek tek bütün mesajları okudum Allah razı olsun...kendimi toparladım ve guncelledim konuyu..inanın bazı yorumları okadar içtenlikle yazmışsınız ki inanın çok yakın hissettim kendime..bu da bana en büyük ders oldu..demekki ablama dahi guvenmeyecekmisim bu devirde
Paranızı kurtarmanıza sevindim .
Bundan sonra selam dahi vermezsiniz olur biter.
Peki bu parayı ne yapmış ablanız öğrenebildiniz mi?

X