Ablalarim sizce hamilemiyim bi baksanizz

PeriKizi123

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2013
10
0
34
iyi aksamlar arkadaslar hamile miyim acaba diye merak ettim hani test alcam acaba erken mi diye dusunuyorum
adet gunume daha 5 gun var..
ama ne biliyim bende degisik biseyler var surekli tuvalete gidiyorum yetisemiyorum kosmak zorunda kaliyorum
normalde onceden atiyorum 4 kere gidiyosam smdi 20 kere en az (tabi usutmus de olabilirim)
bide son bi kac gundur gogusumden cok az sut akiyo bilmiyorum neden oldugunu

agrim sizim falan yok ama zaten adet oldugum zmanlarda hic agrim olmuyo yani bilmiyorum bi fikrinizi merak ettm

ilginiz icin simdiden tesekkurler

iyi aksamlar arkadaslar hamile miyim acaba diye merak ettim hani test alcam acaba erken mi diye dusunuyorum
adet gunume daha 5 gun var..
ama ne biliyim bende degisik biseyler var surekli tuvalete gidiyorum yetisemiyorum kosmak zorunda kaliyorum
normalde onceden atiyorum 4 kere gidiyosam smdi 20 kere en az (tabi usutmus de olabilirim)
bide son bi kac gundur gogusumden cok az sut akiyo bilmiyorum neden oldugunu

agrim sizim falan yok ama zaten adet oldugum zmanlarda hic agrim olmuyo yani bilmiyorum bi fikrinizi merak ettm

ilginiz icin simdiden tesekkurler

şimdi göğüsten süt gelmemesi lazım çünkü hamilelik süresince süt bezleri gelişir süt bezleri gelişmeden göğüsten süt gelmez ki. çok fazla hamile kalmak istiyosan bebek istiyosan psikolojikte olabilir :26: ama evde idrar testi yapıcaksan çok erken negatif çıksa bile bu hamile olmadığının kesin sonucu değil evde idrar testi yapman için adet günün gelmesi lazım ama kan testi yaptırıcam dersen o zaman tam kesin sonucu alırsın. inşallah hamilesindir

şimdi göğüsten süt gelmemesi lazım çünkü hamilelik süresince süt bezleri gelişir süt bezleri gelişmeden göğüsten süt gelmez ki. çok fazla hamile kalmak istiyosan bebek istiyosan psikolojikte olabilir :26: ama evde idrar testi yapıcaksan çok erken negatif çıksa bile bu hamile olmadığının kesin sonucu değil evde idrar testi yapman için adet günün gelmesi lazım ama kan testi yaptırıcam dersen o zaman tam kesin sonucu alırsın. inşallah hamilesindir

oncelikle tesekkurler cevabin icin :)
sut neden geliyor bilmyiorum hormonlarla ilgili olablir bilmiyorum sanirim doktora gitmem gerekiyo kotu bisey degildir dimi ?

aslinda hamile kalmak icin ugrasmiyorum daha dogrusu yeni evliyim o yuzden biraz erken diye dusunuyorum bende bi korku olustu tabi hamileysem de Allah oyle istediyse de yapcak bisey yok sonra olacagina simdi olur :)

sut neden geliyor bilmyiorum hormonlarla ilgili olablir bilmiyorum sanirim doktora gitmem gerekiyo kotu bisey degildir dimi ?

aslinda hamile kalmak icin ugrasmiyorum daha dogrusu yeni evliyim o yuzden biraz erken diye dusunuyorum bende bi korku olustu tabi hamileysem de Allah oyle istediyse de yapcak bisey yok sonra olacagina simdi olur :)

Öncelikle inşallah hamilesindir :)))

ama değilsen eğer bir an önce prolaktin testi yaptır. göğüsten süt gelmesi demek bu hormonunun (süt hotmonu) yüksek olması demek ve buda yumurtlamaya engel, buda gebe kalmaya engel demek.

ama ilk baştaki temennimi tekrar dile getiriyorum. İNŞALLAH HAMİLESİNDİR :KK49:

şimdi şöyle bişey var ben o yorumu senin bebek istediğini düşünerek yazdım hamile kalmaktan da çok korkuyosan ya da çok fazla hamile kalmak istiyosan psikolojikman vücut hamileymiş gibi reaksiyonlar gösterebiliyo o şekilde de olabilir hormon fazlalığıda olabilir. hayırlısı neyse o olsun diyelim o zaman :nazar:

hamileymisim az once test yaptim iki dakika icinde cift cizge cikti plansiz bi sekilde olsada hamile oldugumu ogrendigim an mutlu oldm bi an icim bi garip oldu Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

X