Ablalarim sizce hamilemiyim bi baksanizz

PeriKizi123

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2013
10
0
34
iyi aksamlar arkadaslar hamile miyim acaba diye merak ettim hani test alcam acaba erken mi diye dusunuyorum
adet gunume daha 5 gun var..
ama ne biliyim bende degisik biseyler var surekli tuvalete gidiyorum yetisemiyorum kosmak zorunda kaliyorum
normalde onceden atiyorum 4 kere gidiyosam smdi 20 kere en az (tabi usutmus de olabilirim)
bide son bi kac gundur gogusumden cok az sut akiyo bilmiyorum neden oldugunu

agrim sizim falan yok ama zaten adet oldugum zmanlarda hic agrim olmuyo yani bilmiyorum bi fikrinizi merak ettm

ilginiz icin simdiden tesekkurler

bu arada cok ozur dilerim konuyu yanlis yere acmisim ya dalginligima geldi heralde admin arkadaslar bi yardimci olsa ?

konuyu dogru yere actm admin arkadaslar konuyu silse iyi olurdu :))

Son düzenleme:
göğsünden süt akması sağlığın için iyi değil hemen bir doktora görünmelisin..

süt hormonu olan prolaktinin yükselmiş senin.. ( ve bu hormonunu eğer tedavi ettirmessen hamilede kalamazsın oyuzden hemen bi doktora görünmen gerek)

hamile değilisn kısaca.

göğsünden süt akması sağlığın için iyi değil hemen bir doktora görünmelisin..

süt hormonu olan prolaktinin yükselmiş senin.. ( ve bu hormonunu eğer tedavi ettirmessen hamilede kalamazsın oyuzden hemen bi doktora görünmen gerek)

hamile değilisn kısaca.

anladim tesekkurler cevabin icin bu dediginiz seyin tedavisi var mi yani tedavi ettir demissiniz tamam ama gecer dimi riskli bi durum yok dimi ? :KK43:

canım senin ileri derecede yukselmiş süt hormonun oyuzden hemen doktora gitmelisin dedim..

bu arada tedavi edildikten sonra tabiki hamile kalacaksın ,moralin bozulmasın hemen.benim arkadaşlarımdan vardı şimdi mas hepsi bebeklerini kucaklarına alacakları gunleri bekliyor hamileler yani:KK49: :nazar:

endişe etmene gerek yok 1 hap verecek sana onunla hamile kalabilirsin ama almassan tabi hamile kalman olanaksız gibi bişi

prolaktinin yüksek olduğunun en büyük işareti göğüslerden süt gelmesi. benim de prolaktin olması gerekenden biraz yüksekti o yüzden yumurtamın kalitesini etkiliyodu. 3 hafta ilaç kullandım ve de hamile kaldım. doktor ilaç kullanmana bile gerek yok demişti ama ben yine de tedbiri elden bırakmadım.. tez zamanda tedavi için doktoruna git cnm..

X