aaynaa arkadaşımızın annesi çok hasta :(

Allah şifa versin tez zamanda İnşaAllah. Benimde annem hastalandi gecenlerde. Anneyi kaybetme korkusu nasil birseydir iyi bilirim. aaynaa aaynaa arkadasim kalbini ferah tut. 1000 tane de ben okuyacagim aksam. Fazla okursam yazarim buraya. Allah sifa versin.

OKUNAN YA ŞAFİ: 81.500
FAZLADAN OKUNAN: 11.500

KIZLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN; İYİ Kİ VARSINIZ. RABBİM ANANIZI BABANIZI SEVDİKLERİNİZİ BAŞLARINIZDAN EKSİK ETMESİN İNŞALLAH

Amin canım sağolun ne desem az fakat elimden geleni yapıyorum keşke sevdiklerimiz hiç hastalsnmasa en kötüsü gözü arkada kalmak ne durumda diye

Annemi pazartesi hastaneye yatiriyorun arkadaşlar inş iyileşir

ALLAH hepinizden razı olsun hakkınızı helal edin ben de dün geldim evime 20 gün anneme baktım yaraları kapandı bacağının fakat yine de enfeksiyondan dolayı sanırım kızarıklıklar var inş zamanla geçer ama şu kötü nyetli komşular yok mu bugün patavatsızın biri bacağın çürümeye durmuş falan diyerek annemi üzmüş bu insanlar neden bu kadar kötü anlamıyorum bir çenelerini tutmak yok

ALLAH hepinizden razı olsun hakkınızı helal edin ben de dün geldim evime 20 gün anneme baktım yaraları kapandı bacağının fakat yine de enfeksiyondan dolayı sanırım kızarıklıklar var inş zamanla geçer ama şu kötü nyetli komşular yok mu bugün patavatsızın biri bacağın çürümeye durmuş falan diyerek annemi üzmüş bu insanlar neden bu kadar kötü anlamıyorum bir çenelerini tutmak yok
İnşallah geçer
Ne düşüncesiz kendi annesi de mi yok :KK43:

cehalet ve vicdansızlık birleşince çok yıkıcı oluyor maalesef.

X