Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canim biz tanismadik bu arada hosgeldin
3.cuma listedsin ama bu bilgiler yinede lazim
daha onca gruplarda yaristinmi
Hayır gruplarda yarışmadım. Bu arada ben Nur Sema 94 le başladım. Yaklaşık 2 ayda 89 a düştüm. Bakalım burada arkadaşlar baya azimli. İnşallah ben de burada daha sıkı bir diyet yapıcam.

Canim hiiiic kafana takma emzirdigin için oluyor. BEn emzirirken 20 gün mu gecmedii 15 gün mu geçmedi krizleremi girmedimm ooo ama hep bos cikti şükür normal yani bunlar hiiiic takma 6 gün neki
Kaptanim kalbime mi indireceksin değilim inşallah degilimdir sadece reglim 6 gün gecikti emzirmeme bagliyorum ama emin olmak için test yapıp bu şüpheden kurtulmak istiyorum

Kaptanim kalbime mi indireceksin değilim inşallah degilimdir sadece reglim 6 gün gecikti emzirmeme bagliyorum ama emin olmak için test yapıp bu şüpheden kurtulmak istiyorum
tatlim ben inanki uremeye endeksli yaratilan biriyim
rabbim izin verseydi kesinlikle 6-7 cocugum olurdu simdiye 20 kusur yillik evliyim ve hic korunmadim hayatimda 3 cocugum var iki dogumdan oda tüp bebek
allah esime aciyim beni ureme engelli yaratmis
bana cocuk deme yaniiiiiii

Canim hiiiic kafana takma emzirdigin için oluyor. BEn emzirirken 20 gün mu gecmedii 15 gün mu geçmedi krizleremi girmedimm ooo ama hep bos cikti şükür normal yani bunlar hiiiic takma 6 gün neki
Teşekkür ederim canım benim insalah istiyorum ikinciyi ama şimdi değil.
Aaaa kaptanım lütfen kendine bu sekilde hakaret etme.
Her insan hayatta bişeyler ile sinanir senin de sınavın bu olmuş
Çok şükür rabbime binlerce şükür hangi yolla olduğunun hiç önemi yok ama sana 3 evlat vermiş.
Eşine niye aciyacaksin o da çok şanslı senin gibi mükemmel sevgi dolu pozitif bir insan hayatında olduğu için.
Benim de kızım tedaviyle oldu hastane yollarını asindirdim gidip gelmekten
İlaçlar hsg aşılama. .
En son her şeyi bıraktım olmazsa olmasın yeter artık dedim ve rabbım o zaman ol dedi oldu.
Ben de çok istiyorum maddiyatim sağlığım el verdiği sürece 3 4 çocuk.
Ama şimdi zamanı değil kızım çok küçük.
Hamileligim çok zor geçti dogumdan çok korktum hâlâ hatirladikca korkuyorum.
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin
Hakkımızda en hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…