9.gün negatif. Pozitife döner mi test gününe kadar?

Fitil ve kalcadan yapilan progestan bitti bugun. Gobekten yapilanda son iki tane kaldi. Bidaha yeniden almam iki gun icin. Bugun transfer haric 9.gun bi umit yine test yapicam. Son olarak pazartesi kan verip baska doktora tedaviye basliycam hic zaman kaybetmek istemiyorum

Bu ilaçlardan bazılarına hamilelikte de devam ediliyor. Ben tüp bebekte henüz hiç pozitifi gormedim ama doktorum böyle demişti. Hemssirelerinizi arayıp danissaniz en azından daha iyi olmaz mı?

Bu ilaçlardan bazılarına hamilelikte de devam ediliyor. Ben tüp bebekte henüz hiç pozitifi gormedim ama doktorum böyle demişti. Hemssirelerinizi arayıp danissaniz en azından daha iyi olmaz mı?
Danistim canim transfer haric 9.gun bugun ilaclar bitti dedim kan verin dedi ama normalde 12.gun kan verin demisti. O kadar ilgisizler ki haberleri yok. Bende pazartesi kan vericem bi umit yine test yapiyimda evde

Danistim canim transfer haric 9.gun bugun ilaclar bitti dedim kan verin dedi ama normalde 12.gun kan verin demisti. O kadar ilgisizler ki haberleri yok. Bende pazartesi kan vericem bi umit yine test yapiyimda evde
Himmm aynen ilgisiz davranmislar. Bende bahçecideyim önceki merkeziyle kiyaslarsam burası çoook iyi . Yaşadığınız yerde özel hastane varsa ve imkanınız varsa özel hastaneler ücretli olarak istediğiniz zaman beta HCG ye bakıyorlar. Ben acilden giriş yapıp beta HCG baktırmak istediğimi söylüyorum. İlaçlari birakmaktansa en azından kanda bir baktirsaniz olmaz mı.

Merhaba allah hepimize güç kuvvet sağlık versin inş bebeklerimizi kucağımıza alalım bnim 3. Gün embriyosu kondu 7. Gün 6.96 kan degeriyle öğrendim idrarda o gün negatif çıkmıştı sonrada değer 2 gunde bir katlanarak ilerledi bu 3. Denemem çok şükür tutu... önemli olan iyi bir merkez bulup istikrarli olmak. Bn 42 yaşındayım ve kronik hastaliklarim var lütfen negatif olsada vazgeçmeyin birincide olmaz 2. De tutar inşallah dualarim sizinle

Hangi şubesindesiniz

Hrs hastanesi Tarık Aksu. Artık gitmek istediğimden emin değilim.
Canım mesajını okudum ve eski yaşadıklarım aklıma geldi,çok uzatmiyim 2 kez tarık hocada transfer üç kez yumurta toplamam oldu,olumsuz olduktan sonra birincide benim israrimla geri döndü ,ikincisinde ulaşamadım bile kendisine,yani hrs de size önce herşeyi güzel gösteriyorlar,yapılacak tüm testleri yapıyorlar,gebelik aşısı vb,umut pompalayip negatif alınca da suratiniza bakmiyorlar,muhatap bulamıyorsunuz,bir tane üçüncü gün embriyosu bahceciye tasimistim bahcecide tedaviye başladım ,ilgi alaka gerçekten çok çok güzel,her aşamada sizinle birebir ilgileniyorlar,bir kez yumurtam toplandi embriyo oluşmadı ,berfu hoca çok üzüldü,sonra başka ilaçlar,başka yöntem denedi ve beşinci güne 4aa bir embriyo elde etti ,hrsden gelen embriyomu pazar günü çözdüler çözer çözmez çöp olmuş ve dedikleri biz bu kadar kötü embriyo görmedik nasıl dondurmuslar,anlayacağın arkadaşım hrs gibi bizi yolunacak kaz olarak gören yerden kosarcasina uzaklas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…