9.gün negatif. Pozitife döner mi test gününe kadar?

Anneolmayolundayim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
531
410
31
Merhabalar, bir umut sorayım dedim. Benim tünelin ucu karardı çünkü. Mantıklı düşünemiyorum. 18 temmuzda 3.gün embriyosu iki adet koydular. test tarihim 2 ağustos. Ben de 9.günde yani bu gün erken gebelik testi yaptım kaç kişide gördüm 8.günde bile çıkanlar var silik çizgi de olsa. Ben de şansımı denemek istedim. Olmayan şansımı... Tabi kalbimden bile temiz çıktı. İlaçlara devam edesin kaçtı, bir hafta daha bu zulme katlanamıycam. Eğer gerçekten 9.gün negatifi erken gebelik testinde görüp sonradan pozitife dönen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler

Merhabalar, bir umut sorayım dedim. Benim tünelin ucu karardı çünkü. Mantıklı düşünemiyorum. 18 temmuzda 3.gün embriyosu iki adet koydular. test tarihim 2 ağustos. Ben de 9.günde yani bu gün erken gebelik testi yaptım kaç kişide gördüm 8.günde bile çıkanlar var silik çizgi de olsa. Ben de şansımı denemek istedim. Olmayan şansımı... Tabi kalbimden bile temiz çıktı. İlaçlara devam edesin kaçtı, bir hafta daha bu zulme katlanamıycam. Eğer gerçekten 9.gün negatifi erken gebelik testinde görüp sonradan pozitife dönen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler
Doktor sana ne dediyse bence yönergeleri uygula.

Merhabalar, bir umut sorayım dedim. Benim tünelin ucu karardı çünkü. Mantıklı düşünemiyorum. 18 temmuzda 3.gün embriyosu iki adet koydular. test tarihim 2 ağustos. Ben de 9.günde yani bu gün erken gebelik testi yaptım kaç kişide gördüm 8.günde bile çıkanlar var silik çizgi de olsa. Ben de şansımı denemek istedim. Olmayan şansımı... Tabi kalbimden bile temiz çıktı. İlaçlara devam edesin kaçtı, bir hafta daha bu zulme katlanamıycam. Eğer gerçekten 9.gün negatifi erken gebelik testinde görüp sonradan pozitife dönen varsa yazarsa sevinirim
Bence erken yapmışsınız test gününü bekleyin bende sizin gibi erken gebelik testi yapıp birşey çıkmayınca çok üzülmüştüm ama test günümde pozitif gördüm şimdi şükür 9 haftalık olduk ümidinizi kaybetmeyin bol bol dua edin

burada okudum 11.gun kan verip 15 çıkmış
Bence çok erken ilacınızı iğnenizi kullanin lütfen
Gebelik testi almak isterseniz alın
Kana geç geçiyor ama
Gebelik testi alıp 1 saat sonra hayali bile olsa silik çizgi çıkıp hamile kalan var
Moral bozmayın olacak insAllah ❤️🧿

Bence erken yapmışsınız test gününü bekleyin bende sizin gibi erken gebelik testi yapıp birşey çıkmayınca çok üzülmüştüm ama test günümde pozitif gördüm şimdi şükür 9 haftalık olduk ümidinizi kaybetmeyin bol bol dua edin
Maşallah size sağlıklarla kucağınıza almak nasip olsun🥰🥰🥰darısı bana 🙏🙏

burada okudum 11.gun kan verip 15 çıkmış
Bence çok erken ilacınızı iğnenizi kullanin lütfen
Gebelik testi almak isterseniz alın
Kana geç geçiyor ama
Gebelik testi alıp 1 saat sonra hayali bile olsa silik çizgi çıkıp hamile kalan var
Moral bozmayın olacak insAllah ❤️🧿
İnşalllah sonucu yazarım ama umudum pek kalmadı inşallah bu sefer benimledir 😪

İnşalllah sonucu yazarım ama umudum pek kalmadı inşallah bu sefer benimledir 😪
Hayır moral bozmayın
Bakın ben daha transfer olmadım ben de korkuyorum şuan
Ama sizinledir Bebiş
Elinizi karnınızı koyun onunla konuşun bizi bırakma seni çok seviyoruz gelmeni bekliyoruz diye ona olumlu sözler söyleyin bebekler anne karnında her şeyi hisseder embriyo bile olsa çünkü o daha bir embriyo

Hayır moral bozmayın
Bakın ben daha transfer olmadım ben de korkuyorum şuan
Ama sizinledir Bebiş
Elinizi karnınızı koyun onunla konuşun bizi bırakma seni çok seviyoruz gelmeni bekliyoruz diye ona olumlu sözler söyleyin bebekler anne karnında her şeyi hisseder embriyo bile olsa çünkü o daha bir embriyo
Her gece konuşuyorum onunla😪😪

Çizgi çıkmayınca kan da vermedim ama erken gebelik testi ypmıştım 10 falan olsa değer çıkardı ince de olsa bi çizgi. Günümü bekliycem gene de napaljm Allahtan umut kesilmez 😭 kesmemeye çalışıcaz
10 olsa çok düşük olduğu için çıkmayabilir idrarda kana geç geçiyormuş burada okuduğum konularda öyle
12-14 arası olunca idrarda silik hayali çizgi çıkıyor
İnsAllah yüksek 15-20 çıkar sonrasında sağlıkla artar amin 🙏🏻 ❤️

10 olsa çok düşük olduğu için çıkmayabilir idrarda kana geç geçiyormuş burada okuduğum konularda öyle
12-14 arası olunca idrarda silik hayali çizgi çıkıyor
İnsAllah yüksek 15-20 çıkar sonrasında sağlıkla artar amin 🙏🏻 ❤️
Allah razı olsun rabbim sizin de bizim de kucağımızı sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun😪🙏🙏❤️

Allah razı olsun rabbim sizin de bizim de kucağımızı sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun😪🙏🙏❤️
Âmin isteyen herkese inşallah hayırla ve sağlıkla en önemlisi
O yüzden umutsuz olmayın ilk transferim
olumsuz olmuştu sadece olumlu düşünerek bekleyelim
İkinci transfer olmaya da korkuyorum sonu güzel olsun erkenden test yapıp da moralinizi bozmayın stres çok etkiliyor

Merhaba, bilinenin aksine beta hcg önce kanda yükselir sonra idrara geçer. Lütfen kan testi verip emin olmadan ilaçlarınızı bırakmayın. 4. Kez tüp bebek deniyorum öğrendiğim bir şey varsa erkenden test yapıp strese girmemek ve hayatın rutinini mümkün olduğunca bozmadan test gününü sabırlı bir şekilde beklemek gerektiğidir. Negatif olursa da kendinizi lütfen üzmeyin, eğer Allah takdir ederse bebişlerinize can verir kan verir.. hayırlısını dilemeye devam edeceğiz. Benim transferimin 2. Günü. İdrar testi yapmayı düşünmüyorum, sabredemezsem gider kanda baktırırm diyorum.

Merhaba, bilinenin aksine beta hcg önce kanda yükselir sonra idrara geçer. Lütfen kan testi verip emin olmadan ilaçlarınızı bırakmayın. 4. Kez tüp bebek deniyorum öğrendiğim bir şey varsa erkenden test yapıp strese girmemek ve hayatın rutinini mümkün olduğunca bozmadan test gününü sabırlı bir şekilde beklemek gerektiğidir. Negatif olursa da kendinizi lütfen üzmeyin, eğer Allah takdir ederse bebişlerinize can verir kan verir.. hayırlısını dilemeye devam edeceğiz. Benim transferimin 2. Günü. İdrar testi yapmayı düşünmüyorum, sabredemezsem gider kanda baktırırm diyorum.
Allah razı olsun , inşallah bu transferiniz olumlu sonuçlanır sağlıklı bir şekilde kucağınıza almak nasip olur. Haklısınız benim ikinci transferimdi. İlkinde de giderek silikleşmişti oradan bir şeylerin ters gittiğini anlamıştım. Gerçi o beşinci gün embriyosu idi. Bunlar 3.gün. bakalım test günü inşallah mucizelerim benimle kalmaya karar verirler

X