9 ayı geçmeyenlerrrr

ben 6 aylık hamileyim bende kızıma birşey almadım önümüzdeki ay almaya başlıcaz toplu alışveriş yapıcam

5.ayda herşeyini aldım oğlumunşimdi erken doğum riskim var dün jkendi kendime dedim ki yanlış mı yaptım acaba bu kadar erken almamam mı gerekirdi ama tabii herşey allahtan almasayddım belki şimdi hiç alamayacktım çünkü evdn dışarı çıkmıorum.mantıklı düşünülürse 5veya engeç6 da herşey tamamlanmalı bu tip durumlar allah korusun hazırlıklı olunmalı.

merhabalar hanımlar, bende 7.ayın içindeyim ve oğluşum olacak, elbette bende hepiniz kadar heyecanlı ve zamanı geçiremeyecek kadar aceleciyim.Ben daha bebeğim 3 aylıkken her alışverişini toplu olarak yaptım evet kabul ediyorum biraz erken davrandım ama yine de onlara bakıp bebeğimin onları kullanacağını hayal etmek harika bir duygu.... :dance::dance::dance: rabbim hepimize bebişlerini sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah.....:1hug:

ben de 4.ayımdayım ama zaman geçmiyor sanki.
hele korkular ve endişelerle dolu 3.ay o kadar yavaş geçti ki...
Allah sağlık sıhhat versin de inş,gerisi mühim değil:nazar:

2. ayımdayım..bırakın bebgıme bır seyler oalmayı düşünmeyı su sıralar kendımı bıle zor düşünüyorum..bebege bır sey olur mu olmaz mı,yaşayacakmı,kalbı atacakmı,düşecek mı..hep bu korkular var bende..ben ehralde lalh izin verırde 8. ayda alacagım herseyını...:)

X