82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Günaydın kızlarrr...
Dün çok güzel gecti ama cok yorucuydu erken uyudum, gelemedim buraya...

Dünkü menu:
● SABAH
1 Esmer eti ekmek
1 mini salata
5 mini domates
1 kase yoğurt

●ÖĞLEN
1 portokal
1 kase yeşillik karışık salata

●AKŞAM
1 ıspanaklı saç böreği
Ayran

2 lt su
Spor olmadı ama 5 saat boyunca yürüdük yeri geldi dinlendik oturduk.

Malesef kacamak var, dondurmam ve ıspanaklı börek var dün tüm gün dışardaydık, ne kadar da evden cıkmadan yemiyeceğim diye kendime söz versemde eşimi kıramadım daha diyetime alışamadı, ne yese aynısı yiyelim diye tutturuyor her seferinde durumu anlatıyorum :KK61:

Daha dikkatli olacağım @zayiflicammm akşam üzüldüm yediğime..
Hepimize kolay gelsink diyetcanlarrr...
Bol sporlu az kalorili bol sulu gün diliyorum ,yürüyüşe kacar ben :KK55:

Günaydın kızlarrr...

Dünkü menu:
● SABAH
1 Esmer eti ekmek
1 mini salata
5 mini domates
1 kase yoğurt

●ÖĞLEN
1 portokal

●AKŞAM
1 ıspanaklı saç böreği
Ayran

2 lt su

Malesef kacamak var, dondurmam ve ıspanaklı börek var dün tüm gün dışardaydık, ne kadar da evden cıkmadan yemiyeceğim diye kendime söz versemde eşimi kıramadım daha diyetime alışamadı, ne yese aynısı yiyelim diye tutturuyor her seferinde durumu anlatıyorum :KK61:

Ablam sabah öğlen az yemissin dengelemissin 5 saatte yurumussun borek filan kalmamistr inan bana:KK48: ben daha dikkat edicegime eminim senin azim isigin var vericekksin kilolar:nazar: bugun hafif beslenrsn cozersn durumu ablacim yuruyusnde bol.kalori yakmalar ablammm cok guzel gidiyosun tebrik ediyorum senii:KK15:

Ablam sabah öğlen az yemissin dengelemissin 5 saatte yurumussun borek filan kalmamistr inan bana:KK48: ben daha dikkat edicegime eminim senin azim isigin var vericekksin kilolar:nazar: bugun hafif beslenrsn cozersn durumu ablacim yuruyusnde bol.kalori yakmalar ablammm cok guzel gidiyosun tebrik ediyorum senii:KK15:
Çok teşekkür ederim canım inşaAllah hep beraber...
Yalnız bu kadar kendimde azmi bulamazdım Allah razı olsun, beni yalnız bırakmayın sizin zayıflamanız ve destekleriniz beni motive ediyor..
Dün yollarda boy camlarda hep kendime baktım ne kadar kilo aldığımı tartılar ve aynalar saklamıyor malesef, bunun caresi mutlaka olacak.
5 ay da 10 kilo almışım eski kıyafetlerim olmuyor olanda önceden bol moddeller şimdi üstüme oturuyor.
Ama pes etmiyecem Allahin izniyle bu kilolar nasil geldiyse öyle gidecek.
Akşama menu paylaşımında görüşürüzzzz sağolun varolun :KK24:

Çok teşekkür ederim canım inşaAllah hep beraber...
Yalnız bu kadar kendimde azmi bulamazdım Allah razı olsun, beni yalnız bırakmayın sizin zayıflamanız ve destekleriniz beni motive ediyor..
Dün yollarda boy camlarda hep kendime baktım ne kadar kilo aldığımı tartılar ve aynalar saklamıyor malesef, bunun caresi mutlaka olacak.
5 ay da 10 kilo almışım eski kıyafetlerim olmuyor olanda önceden bol moddeller şimdi üstüme oturuyor.
Ama pes etmiyecem Allahin izniyle bu kilolar nasil geldiyse öyle gidecek.
Akşama menu paylaşımında görüşürüzzzz sağolun varolun :KK24:

Aynalarda tartilarda yuzumuze gülücekk INŞALLAH ABLAM:KK36: AMIN SENDENDE ALLAH RAZI OLSUN IYIKI GELDIN ARAMIZA IYIKI VARSIN EL BIIGYLE BASARICAZ EVELLAH GORUSMEK UZERRE OPUYORUM ABLACIM:KK15:

Günaydın kızlarrr...

Dünkü menu:
● SABAH
1 Esmer eti ekmek
1 mini salata
5 mini domates
1 kase yoğurt

●ÖĞLEN
1 portokal

●AKŞAM
1 ıspanaklı saç böreği
Ayran

2 lt su

canım o dışarıda geçirdiğin 5 saatte o börekten eser kalmadı inan ki süper başladın süper kilo vericeksin gerçekten :KK55:

Menu ilk ben paylaşıyorum bu akşam :KK73:
● SABAH
Yarım yağlı kaşar peyniri 25gr
2 zeytin
5 mini tomates
1 mini salata
1 bardak yeşil cay limonlu

●ÖĞLEN
1 portakal
1 kase yarım yağlı yoğurt semizotlu

●AKŞAM
Bir kase yeşil salata, 2 adet ceviz
1 bardak Yeşil cay limonlu

2 litre su
Veeee bugün süper yürüyüş sabah ve akşam toplam 2.5 saat alkışlar banaaaa :KK9::KK9:

Eklentiler

• Screenshot_2015-04-28-19-12-15.png
    Screenshot_2015-04-28-19-12-15.png
    53,5 KB · Görüntüleme: 84
Sabah
2Zeytin
Biraz peynir
Domatesli biber
2 dilim kepekli ekmek

Öğle
Turşu kavurma iki çatal
Mıhlama bir çatal
Iki ısırık kete

Akşam
Fırında ıspanak köftesi
Iki kaşık yoğurt

Kızlar selam:KK36:
Yarın kermesimiz başlıyor onun için bugün tepsilerce kete yaptık çok yoruldum sporum yok bir mayısta da ben görevliyim gözleme açıcam şu hamur işleri durmadan karşıma çıkıyor ufff yaaaa:cry:

Birde bugün büyük kızımın doğum günü:KK48:ama o unutmuş şimdi parktalar Gelince sürpriz yapıcam pasta yapamadım bu sefer ama tramisuya benzer bir tatlı yaptım hafif olsun diye çok az tadına bakıcam bu hafta saldım çayıra mevlam yardım etsin:KK43:
FB_IMG_1430211328473.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı işler canım..
Rabbim güç kuvvet versin maşaAllah birde calışıyorsun :nazar:, ne işle uğraşıyorsun..
Cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum liste yapılacak adım adım kiloların eridiğini beraber izliyeceğiz :KK9:

AMİN ALLAH RAZI OLSUN ABLAM OGRETMENIM ABLAM :KK66: DUALARINLA bugunum cok sukur guzel gecti cok sagol ablacim:KK15:

● SABAH
2 zeytin
5 mini tomates
1 mini salata

●ÖĞLEN
1 portakal

●AKŞAM

2 litre su
Veeee bugün süper yürüyüş sabah ve akşam toplam 2.5 saat alkışlar banaaaa :KK9::KK9:

Cok tatlisin yaa supersin ablam ornek menu ornek spor alkışlar gercekten sana tebrikler ablam:KK9:

Sabah
2Zeytin
Biraz peynir
Domatesli biber
2 dilim kepekli ekmek

Öğle
Turşu kavurma iki çatal
MıhlamALLAH kao çatal
Iki ısırık kete

Akşam
Fırında ıspanak köftesi
Iki kaşık yoğurt

Yarın kermesimiz başlıyor onun için bugün tepsilerce kete yaptık çok yoruldum sporum yok bir mayısta da ben görevliyim gözleme açıcam şu hamur işleri durmadan karşıma çıkıyor ufff yaaaa:cry:

Birde bugün büyük kızımın doğum günü:KK48:ama o unutmuş şimdi parktalar Gelince sürpriz yapıcam pasta yapamadım bu sefer ama tramisuya benzer bir tatlı yaptım hafif olsun diye çok az tadına bakıcam bu hafta saldım çayıra mevlam yardım etsin:KK43:
Eki Görüntüle 1511125

Kizinin dogum gunu kutlu olsun ablam nice senelere :KK66: ablam yarindan itibaren hafif ye yada detoks yap ablam gozlemeleri yapipta yememek cok zor ablam ALLAH kolaylik versin :KK66: menunde guzel ablam :KK66:

Sabah
2Zeytin
Biraz peynir
Domatesli biber
2 dilim kepekli ekmek

Öğle
Turşu kavurma iki çatal
Mıhlama bir çatal
Iki ısırık kete

Akşam
Fırında ıspanak köftesi
Iki kaşık yoğurt

Eki Görüntüle 1511125
Artık yapacak birşey yok canım..
Elinden geldiği kadar dikkat etmişsin..
Bu arada doğum günü kutlu olsun yavrunun Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin tüm sevdikleriyleeee:KK73:
Ahh memleketimin kermisleri de ne güzel olur çok özledimmmm Türkiyemiiii En Büyük TÜRKİYE
Rabbim bol bereketli kazanclar versin....

AMİN ALLAH RAZI OLSUN ABLAM OGRETMENIM ABLAM :KK66: DUALARINLA bugunum cok sukur guzel gecti cok sagol ablacim:KK15:
Ne tatlısın yaa, demek öğretmensin hele hepimizi hizaya soktuğun kadar varmış bir öğretmen ruhu hissetmiştim :KK15:
Ilk okul sınıf öğretmenim Sabri özer
Orta okul en sevdiğim öğretmenim matematik öğretmeni Mehmet Calışkan
Lise de en sevdiğim öğretmen hem müdürümüzdü hem matematik öğretmenimiz Ali Akar sene 1990...
Ne güzel günlerdi :KK68:

● SABAH
2 zeytin
5 mini tomates
1 mini salata

●ÖĞLEN
1 portakal

●AKŞAM

2 litre su
çok süper, örnek menü örnek spor :KK9::KK9::KK9:

X