82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kimse yok galiba :KK43: size bir itirafta bulunucam, ben her gun tartiliyorum :KK43: cok yemiyorum ama uc gun once 1.2 kilo eksik ciktim bugunkine gore, hergun kilo aliyor gozukuyorum nedense. Yapmicam bidaha, cumaya kadar tartilmicam.

kimse yok galiba :KK43: size bir itirafta bulunucam, ben her gun tartiliyorum :KK43: cok yemiyorum ama uc gun once 1.2 kilo eksik ciktim bugunkine gore, hergun kilo aliyor gozukuyorum nedense. Yapmicam bidaha, cumaya kadar tartilmicam.
:-) :-) bnde ilk basta oyleydim:-) :-) üzülme kuzu bazen ödem olur sudan şişkinlik olur çok cikarsin ertesi gün birden eksilir

Hanimlar size birsey sormak istiyorum.. Bana önerebileceginiz kitap, roman, gelisim kitaplari ne olursa artik önerebileceginiz biseyler var mi acaba? Böyle bi solukta okuyabilecegim :) elimdeki bütün kitaplari tükettim kitapcilardan boş cikmak istemiyorum
Aklından bir sayı tut
Senden önce ben
Cehennem
Elif gibi sevmek
Gözlerini sımsıkı kapat
Aklima ilk gelenler bunlar hatirladikca yazarim canm

Raporumuda vereyim :-)
Sabah
Bir domates
Uç dilim ekmek
Lor
Uç zeytin
Ballı cay ( alistim artik mecburen balli cay mi olur denebilir ama :KK70: )

Ara
Süt

Öğlen
Portakal
Elma
Limonlu
Smothie

Aksam
İki tane haslanmis tavuk but
Yoğurt
Su iki lt
Spor
Plates
Leslie
Mekik

Ben de bugun cok istahsizim :KK43: kendime şaştim yani. 4 tahil, 3 sut, 2 et, 1 meyve hakkimi kullandim. 1 tahil, 1 et ve 2 meyve yemedim. Bugun beni sinirlendiren seyler oldu ve ilk defa stres iştahimi kapatti :KK17: uzuleyim mi sevineyim mi bilemedim

mkble mkble , post: 39894292, member: 662015"]Valla canim ya bende cok şaşıyorum.. Demek ki insan iradeli olunca az ve öz yiyincede doyuyormus biraz geç farketsekte :)[/QUOTE]
Haklisin tatlım
az önce internet koptu baglanamadim kaçmış gibi oldu yanlış anlama sakin

Suclu sucunu itiraf etmis ne ceza verelim acaba yoksa bu seferlik affedelim mi:KK39::KK39:

ay__060 .!.:
Raporumuda vereyim :-)
Sabah
Bir domates
Uç dilim ekmek
Lor
Uç zeytin
Ballı cay ( alistim artik mecburen balli cay mi olur denebilir ama :KK70: )

Ara
Süt

Öğlen
Portakal
Elma
Limonlu
Smothie

Aksam
İki tane haslanmis tavuk but
Yoğurt
Su iki lt
Spor
Plates
Leslie
Mekik
Menunu begendim hosuma gitti

@zayiflicammm

Canim ben tarife ek mantidan kalan 1 kasik kiymayi kattim ama hic yag kullanmadim biraz domates maydanoz ekledim 1 yumurta kırdım kabak böreği kadar lezzetli değildi ama fena da değildi bence kahvaltı değilde aksam yemeği olarak yense daha iyi olur gibi geldi resmi aksam paylasirim:KK54:
[/QUOTE]

Tamam ablam kabak biizm favorimiz oldu :KK66:

Kızlar bir dönem dukan diyetini denemiş birisi olarak (her ne kadar zararlı olsa da denemeyin derim) fazlasıyla faydasını gördüm, dukan diyeti yemek tariflerinden faydalanmanızı tavsiye ederim. Az yiyerek aç kalarak kısa süreli zayıflarsınız sadece... Ne kadar çok öğün yerseniz o kadar faydalı sizler için, amaç mideyi gireni sindirerek vücudu çalıştırmak.

Bu nedenle birbirinden lezzetli dukan tariflerini deneyin ama dukan diyeti yapmayın

Dükkanı cok oven var kuzummm bi bakarım tarflere:KK66:

ÖDEM ATAN YEŞİL İKSİR TARİFİ İÇİN:

MALZEMELER: 4 su bardağı su, 1 tane yeşil elma, yarım demet maydanoz, Yarım yemek kaşığı yeşil çay, birkaç dal yeşil nane, 1 adet limon suyu
YAPILIŞI : Elma ve suyu bir tencerede kaynatın ve sonrasında içine diğer malzemeleri de ilave ederek demlenmesini bekleyin ve süzün, içine bir adet çubuk tarçın ilave ederek için. Afiyet olsun..

NOT:Ne aç ne tok ara öğünlerde tüketebilirsiniz. Gün aşırı yapılabilir. Hiçbir zararı yok metabolizmayı hızlandırır, C vitamini açısından zengin ve ödem atıcı bir tariftir. Günde 2 ila 4 bardak içilebilir.

Alinti, Ayça Kaya'dan

Bunu denicem kuzuuu guzel bi icecek tercihi olucak cok sagol ikizim :KK66:

Hanimlar size birsey sormak istiyorum.. Bana önerebileceginiz kitap, roman, gelisim kitaplari ne olursa artik önerebileceginiz biseyler var mi acaba? Böyle bi solukta okuyabilecegim :) elimdeki bütün kitaplari tükettim kitapcilardan boş cikmak istemiyorum

Papatya kokulu hikayeler :KK66:

Bugunku menum
Kahvaltı
Eki Görüntüle 1451241
mercimekli yumurta YYarısını yedim
yarım domates
1 çatal peynir

Oglen
Eki Görüntüle 1451239
corba
salatadan 2 kasik
1 dilim kivi
1dilim armut

Ara
yarım kete

Aksam
Eki Görüntüle 1451237
ispanak yemegi
4 kasik salata
2 kasik mercimek salatasi
Kucuk bir parca cevizli sucuk

3lt su
1 saat spor

Kizlar ben artik ekmek yemiyorum canim istemiyor acaba neden aslinda unutuyorum yemeyi:KK76::KK76::KK76:

:KK9: alkislar ablama :KK66: super menu ekmek yememe:KK8:yi basarmak super cok hafiflicezzz yaaaa :KK66:

Menümü paylasayim
Sabah: müsli
Öglen canim pek bisey istemedi 1kücük elma ve tam diyetlik minicik muzlar aldim 1 tanede ondan yedim
Aksam: etli pirasa yemegi
Bol yesillikli salata
2,5lt su
1 saat yürüyüs
Yatmadan 1portakal yiyebilirim

Super kuzumm :KK66: musli guzel mi

image.jpg
Aksam yemeğim :)

X