Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Dalga gecmesen olmaz dimi illa bir dokundurcan bana 🤪tamam accik kaffam kadar olmuş olabilirler 🤣amma beş dene yiyecegine bı dene ye doy büyük herzaman iyidir😌🤪🤣
Rahatça şakalaşabildiğim birini bulmuşum, laf atmadan durabilir miyim sence? :KK53:

Yöresellerde tarifin orjinaline uyulması benim için önemli. Mantı dediğin çorbaya konacak ise, minnak minnak olmalı.:KK53:

Bugün hastanede eşime, keşke hamile olsaydım bu olmasaydı dedim🤷🤦
2023 yılında bebekleriniz kucağınızı doldursun inşallah 🥰 🤩 ❤️ 🌹 🤲
Rabbim hastalığın da hayırlısını versin canım. Belki bu rahatsızlığın ve gerektirdiği operasyon daha büyük bir hastalığı önleyecek, bunu bilemeyiz.
Bu yüzden her zaman en kötüsünün başımıza gelmediği için şükretmemiz ve kendimizi motive etmemiz lazım. Çok şükür sende bu şekilde davranıyorsun.
Arada böyle şeyleri aklımızdan geçirmemiz çok doğal, ama bu günler de geçecek elticim.
Sağlıklı ve daha güzel günler gelecek inşallah.🤲🏻🤗

Biz bekleyenler için de inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla gönlümüzdeki güzellikler ömrümüze gelecek diye düşünüyorum.
Sakin olmakla beraber, neden bilmiyorum içimde öyle bir his var.🤲🏻🎈🤗

Rahatça şakalaşabildiğim birini bulmuşum, laf atmadan durabilir miyim sence? :KK53:

Yöresellerde tarifin orjinaline uyulması benim için önemli. Mantı dediğin çorbaya konacak ise, minnak minnak olmalı.:KK53:
Senin lafını yerim şebelek gadın:KK30:
Bikerem ben onu çorbanın içinden çıkardım halbuki 🤣 egerkim cikartmasaydimda ondan sonra görseydiniz kafamdanda büyük olabilirlerdi ucuz yirttilar:KK70:bir daha yaparmiyim noo no nooo:KK70:
Göbek büyütmeye hazırlık yatışı 🧚‍♀️ can🤲🏻😁
Ay ayy ayyyyy inşallah inşallah cookkk amiiiiiin yasoooom🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲 gönlünun muradını versin tez vakit Rabbimmmm:rolleyes::KK36:

X