Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Dün terasta çekim yaparım diye terası düzenledim, masa ayarladım. Bugün eşim ceviz almış benim ayarladığum masanın üzerine seriyor kurusun diye, serdirnedim🙃
Tarifimi yapacağım, bugün palamut alacağım dedi, aldırmadım🙃
Tarifi yapıyorum başımda bekliyor nasıl yapıyorsun diye gönderdim rahat çalışamıyorum dedim 🙃
Kızı okuldan almaya gitti arabayla, hızlıca çekim yapayım dedim, bayağı bir çekmişim, çoğu silinecek.
Sonunda yaptım, dinlenmesi gerekiyordu tarifin sıcak sıcak, ortalığı dağıta dağıta çektim 🙃
Kafamdaki sunum olmasa da önemli değil yaptım ya, yasminin dililinden kurtulacağım ya yeter🤣🤣🤣
Dinleneyim, ancak akşama eklerim Nevreste Nevreste
Çok şükür, bu günleri de gördük 🤲🏻🎈

Size akşam yaptığım bir şapşallığı anlatayım🤪
Şimdi üniversite bize çok uzak iki araç değişiyor. Bende arabayla gitmek istemedim. Ama iki araç olmasın diye arabayla gidip aracı tranbüs durağına yakına parkettik. Dönüşte hava kararmış ve yağmur yağıyordu. Araca yaklaştık. Kumandaya basıyorum araç açılmıyor. Kilitle uğraşıyorum açılmıyor. Komşunun oğlana verdim ya ben mi açamıyorum falan🤪Anaaa bir baktık araba bizim araba değil bizimki 50 metre ileride🤪
Ayyy ne güldük:KK70:
Hala gülüyorum ya😁
Hava karanlık, yağmurlu, yorgun ve hastayım gayet normal değil mi:KK70:

Size akşam yaptığım bir şapşallığı anlatayım🤪
Şimdi üniversite bize çok uzak iki araç değişiyor. Bende arabayla gitmek istemedim. Ama iki araç olmasın diye arabayla gidip aracı tranbüs durağına yakına parkettik. Dönüşte hava kararmış ve yağmur yağıyordu. Araca yaklaştık. Kumandaya basıyorum araç açılmıyor. Kilitle uğraşıyorum açılmıyor. Komşunun oğlana verdim ya ben mi açamıyorum falan🤪Anaaa bir baktık araba bizim araba değil bizimki 50 metre ileride🤪
Ayyy ne güldük:KK70:
Hala gülüyorum ya😁
Hava karanlık, yağmurlu, yorgun ve hastayım gayet normal değil mi:KK70:
Ahahahah ,sahaneymis asko :KK70:

X