Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Sizin dersler nasıl gidiyor. Okuma yazmayı söktünüz mü

Kozledim mutfak ve beynim oldu dumanalti hayallerimde tabi dönüyorum
Ela lale el ele geziyorlar

Vallahi ela ve laleyle gezerken kelek alıyoruz ekiyoruz un eliyoruz ,birde ilke çıktı başımıza oda gelecek bizimlen gezmeye i harfine geçtilerde
Bugün sevinçle geldi doğru okumuş çikolata vermiş hoca,
K harfine çalışıyoruz 2 haftadır bizim cikartamadigimiz harften biride k harfiydi ya oyuzden gırtlak çalışmaları yaptırıyorum evde. Biraz fazla yüklendim sanırım cocuga geceleri uyurken k harfi çıkartmaya çalışıyor rüyasında anne doğru yazdım mi doğru okudum mu diye sayiklamaya başladı

Oyyy kıyamam yaAnnesi çok yüklenmeBir aya kalmaz hepsini su gibi okur
Allah kolaylık versin canım

Patlıcan olduğunu anladım zaten
Kolay gelsin canım
Daha dur Nalan var, okan var
Çocuğun psikolojisine nasıl işlemişse artık rüyasında bile ders çalışıyor
Biraz ilerleyince daha kolay oluyor öğrenmesi

Oyyy kıyamam yaAnnesi çok yüklenmeBir aya kalmaz hepsini su gibi okur
Allah kolaylık versin canım
Sağolasın abla inşallah az uz k harfini çıkartmaya başladı da birleştirmeler de t yada h diyebiliyor k yerine oyuzden biraz üzerine düştüm ,yine bukadarinada şükür.dun hocayla gorustum ,nisa okurken dikkatini çekmis k harfli kelime okurken çekiniyor cikartamadigi için bende annenle konuştum hiç sıkıntı değil ben anlıyorum seni demiş nisaya sonra biraz rahatladı diyor , sen hiç sıkıntı yapma dedi bana da.

Sorma cano annemde kızdı duyunca çocuğumun aklını mi Alcan cikartamasin getirtme yanına diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…