Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Bu hafta kilo verimi azaldı ablam. 10 kiloda takıldım, gerçi WC sorunum var o yüzden de vermemiş görünüyor olabilirim.
İnşallah doktor dediği gibi başlar ablam🤲🏻🎈
Kilo azalması normal,yaşanıyor bu dönemlerdede wc sıkıntı aslında kayısı çayı içebilirsin incir ye onlarda iyi geliyor yasocum.
Hayırlısı olsun yasocum güzel haberlerinide alırız inşallah :KK200: :KK74:

Kilo azalması normal,yaşanıyor bu dönemlerdede wc sıkıntı aslında kayısı çayı içebilirsin incir ye onlarda iyi geliyor yasocum.
Hayırlısı olsun yasocum güzel haberlerinide alırız inşallah :KK200: :KK74:
Dediğin gibi kilo kaybının azalması normal, ama işte tedirgin oluyorum 🫣
Bende kayısı falan çok işe yaramıyor ablam. Zeytinyağı içeceğim aklımdayken, o çok iyi geliyor.🫣

İnşallah ablacım.🤲🏻🎈 :KK74:

Dediğin gibi kilo kaybının azalması normal, ama işte tedirgin oluyorum 🫣
Bende kayısı falan çok işe yaramıyor ablam. Zeytinyağı içeceğim aklımdayken, o çok iyi geliyor.🫣

İnşallah ablacım.🤲🏻🎈 :KK74:
Kayıp işi oluyor zaten,şaşırtma dedikleri olay var yemek işini değiştir farklı ye bu seferio ile yeterli geliyor.
Bnedede oluyorda liptonun slim plus kayısı çayı var o güzel 14 gün kullanıyorsun onuda,z.yağıda iyide onuda çok kullanma bence alışkanlık olmasın oda.İncirde faydalı .

Bende söyleniyorum bazen, o zaman “tamam, bakmıyorum sana araba maraba” diyor. İnan bu dediği 15 dk sürmüyor, sonrası yine aynı.🤷🏻‍♀️

Fiyatlar dediğin gibi, şimdi kenardaki altınlarıma göz dikti. Dedim sana en fazla şu kadarını veririm, hepsini bekleme benden. 😒
Tedavi işi de var, belki masraf çoğalacak, hesapta olmayan masraflar çıkacak belki. Şuan ertelese daha iyi değil mi? 🤦🏻‍♀️

Bu erkeklerin geneli aynı. Kadında altın demek Onlar için yatırım demek. Hemen bozdurup ya araba ya işyeri hayaline dalıyorlar. Kadın ister mi diye düşünmek yok🤦🏻‍♀️

Tedavi işi de var, belki masraf çoğalacak, hesapta olmayan masraflar çıkacak belki. Şuan ertelese daha iyi değil mi? 🤦🏻‍♀️

Bu erkeklerin geneli aynı. Kadında altın demek Onlar için yatırım demek. Hemen bozdurup ya araba ya işyeri hayaline dalıyorlar. Kadın ister mi diye düşünmek yok🤦🏻‍♀️
Zaten hesapta olmayanlar İçin onun bilmediği birikimlerim var, geçen sene çalıştıklarımı hep biriktirdim.🫣
Allah’tan evde tutmuyorum onu. Geçen arabayı sattığında yine eşimden bir kısmını aldım, onu da kuyumcudaki hesabıma eklettim 🤣🤣
Eşim evde olanlara göz dikti, dedim en fazla 25 gr veririm.🫣
Şimdi balıkta kendisi, bir araba bulmuş bakalım. Sakarya’daymış araç, yarın görmem için getirecekmiş adam. 😒
Ayrıca TOKİ’ye başvurduk, çekilişte çıkarsa diye vermek istemiyorum. Onun ön ödemesi için de eksiği var çünkü. Allahtan ona ellemiyor.🤣🤣

Zaten hesapta olmayanlar İçin onun bilmediği birikimlerim var, geçen sene çalıştıklarımı hep biriktirdim.🫣
Allah’tan evde tutmuyorum onu. Geçen arabayı sattığında yine eşimden bir kısmını aldım, onu da kuyumcudaki hesabıma eklettim 🤣🤣
Eşim evde olanlara göz dikti, dedim en fazla 25 gr veririm.🫣
Şimdi balıkta kendisi, bir araba bulmuş bakalım. Sakarya’daymış araç, yarın görmem için getirecekmiş adam. 😒
Ayrıca TOKİ’ye başvurduk, çekilişte çıkarsa diye vermek istemiyorum. Onun ön ödemesi için de eksiği var çünkü. Allahtan ona ellemiyor.🤣🤣
Kız seni takip edip mesajlarına bakıp öğrenirse :skandal:
Gönlüne göre olur inşallah canım 🤲

X