80'den 72'ye✔️

Kg hedefi vermicem. Cunku iyi gelmedi bana. 2 ay durakladim
Kilo verme sürecinde 4.takimda free takıldım. Kilo hedefi vermedim. Bir iki kez verdiysem de stres yaptım. Ya + çıktım veya durakladı. Yediklerimi, sporumu kontrol edebilirim ama vücudun tepkisi hep aynı olmuyor, onu kontrol edemem, nasıl hedef koyayım ki? Toplam kiloya odaklanmak, temiz ve sağlıklı beslenmek yeterli...😊

Kilo verme sürecinde 4.takimda free takıldım. Kilo hedefi vermedim. Bir iki kez verdiysem de stres yaptım. Ya + çıktım veya durakladı. Yediklerimi, sporumu kontrol edebilirim ama vücudun tepkisi hep aynı olmuyor, onu kontrol edemem, nasıl hedef koyayım ki? Toplam kiloya odaklanmak, temiz ve sağlıklı beslenmek yeterli...😊
Cidden çok mantıklı konustun. Ben de şahsen stres oluyorum. Pskolojik durum çok etkiliyor.

Hedef koymadım derken; su kadar zamanda şu kadar vereceğim bu kadar vereceğim gibi gibi...Bak düşünmedi bile stres yaptı. 😁

Bir de kilo verme sürecinde herkesin bir motivasyon dalı olmalı ve ona tutunmali...😍
Evet , haftalik koyuyorum gerci ben ama dile getirmicem pek toplum icinde. Bir sey oluyor, enerjim gidiyor. Moodum duserse cogu alanda basarili olamiyorum ben. Hemen de düşer🤭

Dusunmesi bile evet, stres oluyor. Bosver 😁😁😁

Defalarca diyet yaptım herkese söyledim veremeyince yüzüme vurmaya başladılar . Hani verecektin diye şimdi kimseye söylemedim . Kendileri gizli gizli veriyor şimdi aynısını yapıyorum 🤣
Kesinlikle belli etmemek en iyisi:super: söylerim de, kimseyi takmam da olmuyor bende şahsen. Bal gibi de takiyorum.. sanki biri enerjimi agzina almis emiyo😳😳
Arkadaslarimdan Gizli gizli 10 kg verdim, sonra da söyledim çocuk gibi😳

Simdi bi 10 kg lik.serüven daha başlasin😂😂

Kızlar ben kimsenin birbirini görmediği, daha çok hemen bütün kadınların mutfakta hamurlarla dans ettiği pandemi döneminde kilo verdim. Sonrasında içimden resmen 39 kg bir ergen çıkmış beni, ilk gorduklerindeki şaşkınlığı unutamam. 😁 Bazıları imrenerek, bazıları haset ederek baktı. Bazıları nasıl yaptığıma dair soru yağmuruna tuttu, bazıları bir kaç ay sonra verdiğinden fazlasını alırsın dedi. Bazıları genc kız gibi olmuşsun dedi, bazıları ayy resmen çokmussun dedi. Enteresandi...😍

Samimiyetle soranlara, kilo vermek isteyip bir türlü başlayamayanlara, başlayıp devamını getiremeyenlere, elimden geldiğince destek oldum.

Diğerleri mi?
Çok da tinnn, gülümseyip geçtim. 😍

Kızlar ben kimsenin birbirini görmediği, daha çok hemen bütün kadınların mutfakta hamurlarla dans ettiği pandemi döneminde kilo verdim. Sonrasında içimden resmen 39 kg bir ergen çıkmış beni, ilk gorduklerindeki şaşkınlığı unutamam. 😁 Bazıları imrenerek, bazıları haset ederek baktı. Bazıları nasıl yaptığıma dair soru yağmuruna tuttu, bazıları bir kaç ay sonra verdiğinden fazlasını alırsın dedi. Bazıları genc kız gibi olmuşsun dedi, bazıları ayy resmen çokmussun dedi. Enteresandi...😍

Samimiyetle soranlara, kilo vermek isteyip bir türlü başlayamayanlara, başlayıp devamını getiremeyenlere, elimden geldiğince destek oldum.

Diğerleri mi?
Okucam bu mesaji. Yemek yemeye geldim😍

Diğerleri mi?
Çok iyi düşünmüssün. Onları mı takıcaz. Bu arada ben 1 sene sonra bambaska bir sehirde olacagim insaallah. Önceki hâlimi bilemeyecekleri icin, geriye dönük yorum yapamayacaklar. Deri-kemik de olmayacagima göre, bu ne kız ,ye ye de demezler gibi, ama yorumlar illa olacak. Diyetimi bilemeden😂😂😂

X