8 yıllık evlilik ve ihanet

Sevgilim aldattı ve o kişiyle sozlendi o yüzden aldatma hikayeleri okuyordum. Size çok üzüldüm. Acınızı içimde hissettim. Annem de aldatıldı çünkü ve boşandılar. Emin olun eşinizin size, senden başkasını sevemem kimseyi de sevmedim dedikleri sadece inandıkları. Malesef öyle olmuyor. Aynı heyecanı hissedince yine gidecek. Ve malesef sevecek. Onla ilişkisi bitince de tek yegane destekçisi olarak size tekrar aynı yolla geri gelecek. Aldatmayan eş var mı bilmiyorum, ben denk gelmedim. Ayrılıp çok daha farklı bir hayat yaşayabilirsiniz. Onsuz devam etmek zor olsa da onla dogmadiniz sonuçta. Çocuklarınız size güç versin. Eş gibi birlikte olduğum kişi hiç beklemedigim şekilde aldattı ve geçen haftaya kadar birlikteyken adam şu an sözlü. Allah bilir kaç aydır aldatiliyordum. Sizin eşinizin bana söylediği sözleri söylerdi söylerdi hep. Kız buna yeşil ışık yakınca bana dedi ki ben seni sevdiğimi sanmışım o sözleri de yanlışlıkla demişim kusura bakma dedi gitti.

Zaten çocukların için dönmüşsün de. Ben bu dayaklara karşıyım. Haklı bile olunsa haksızlık insan hakkı birkere. Kimse kanun koyucu değil.

Hastaneye kaldırılınca kardeşlerinizden şikayetçi olmasın diye affetmiş olabilir misiniz? Eşiniz de bu evliliği kurtarmaya niyetliyse psikolojik yardım almayı kabul eder. İşinin ehli birinden çift terapisi alın. Verilen ödevleri yapacak mı eşiniz merak ediyorum. Eğer istekle yapıyorsa pişman olduğundan emin olabilirsiniz

Tam işler bu kadar çirkinleşmişken işte içiniz daha da soğuyup o an tamamen bitirmeliydiniz.

Çok zor bilirim.Denenmişi denememek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…