8 yılda gelen mucize hala inanamıyorum

hangul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
10
0
ben son 4yılda 4kez aşılama 2kez tüpbebek tedavisinden sonuç alamadım ama şimdi hamileyim normal yolla inanamıyorum sonunda iki cizgiyi gördüm ve hemen hastaneye gittim kan testi yaptırdım sonuç 57000 çıktı yani 7 haftalık hamileymişim ben son tüp bebek tedavisinden sonra bir yaşlı kadın böğürtlen köklerini (7,8 adet) 1kökü 1tencerede kaynat her gün 2 bardak iç bitince tekrar1kök kaynat bitene kadar demişti bunu mart ayı boyunca yaptım ve dün hamile olduğumu öğrendim hemen doktoruma gittik eşimle boyu 13 mm miş bebişimin kalp atışlarını bile duyduk hala inanamıyorum sonuç alamayanlar lütfen bunu denesin

canım yaa nekadar sevindim yaa Rabbim çok büyük mükafatını vermiş sana.Allah bağışlasın inşallah..

çok mutlu oldumm canım :)

inşlh bebebişin mutluluklar içinde büyür :)

anne dicek sana doğunca daha ne olsun :)

canim tebrik ederim. dedigin sey böyle tahta parcasi talas gibi birsey degilmi? biraz daha acik yazarmisin? ne zamanlari ne kadar kullandin? taze mi yoksa beklemis sekildemi gibi bilgileri de yazabilirmisin

ay nasıl sevindim canım allaha kucağınada nasip etsin inşallah bende denemek istiyorumda birtürlü nasip olmadı

çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin sağlıkla bebişini kucağına alman dileğiyle .benim gibi uzun yıllardır bebeği olmayanlara umut oldun .rabbim buyoldaki bütün arkadaşlara nasip etsin..:Saruboceq::Saruboceq:a.s.

canım tebrik ederim çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

hayırlı uğurlu olsun,ben de ada çayı içtiğim ay hamıle kalmıştım,Allahtan tabı abam bıtkılerın de etkısı oluyo herhalde:)

mucize gibi... allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm yaa..çok sevindim

canım benimmm rabim tamamına erdirsin çookkk sevindim sankimde benim olmuş gibi sevindimm..böğürtlen kökünü bana da önermişlerdi ama yapamadım bitürlüü..bizde 7 yıldır uğraşıyoruzz 2 kez tüpbebek denedikk ama maleseff sonuçsuzz..eşimde sperm bulunamıyor,herşey normal olmasına rağmen bende vardır rabbimin bir bildiği deyip bekliyorumm..bizler için çok dua et olurmu canımm..
sizleri tanımıyorum ama sevinçli haberleri alınca kendimin olmuş kadar seviniyorumm..allah bizleride güldürsünnn..o duyguyu tattırsınn...

Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah.

ah canım beniiimmm
canım ya.. nasıl sevindim bi bilsen...
nerdeyse, kendi çift çizgim kadar diyebilirim :)
ağlaya ağlaya sevdirdin bak :)
demek 4 yılda çabalamalarla... sonuçta kendi kendine sürpriz yaptı sıpa :)

ben hep diyorum bu sıpalar, sürpriz yapmayı seviyorlar. bizimki de 7 haftalık, bu da sürpriz yaptı... çalıştık çabaladık gelmedi... kendiliğinden geliverdi :)

allah hayırlısıyla kucaklarda göstersin meleklerimizi...

ne mutlu sana tebrik ederim canım rabbim kucagına alamayıda nasıp etsın ınsallah işte rabbim ol deyince hersey olup bıtıyor rabbım ısteyen herkese nasip etsın ınsallah

canım tebrik ederim hayırlısıylan kucagınada almayı nasip eder inşallah rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…