Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

UOTE="yst38, post: 37641678, member: 318272"]Bu aralar çok yanlız kalmışın gibi geldi merak ettim[/QUOTE]
Su sıralar aslında yalnız kalmak istiyorum okuldan çok sıkıldım geçen sene sadece 4 ay görev yaptım gerisinde hep rapor luydum galiba birden ise başlamak ağır geldi

UOTE="yst38, post: 37641678, member: 318272"]Bu aralar çok yanlız kalmışın gibi geldi merak ettim
Su sıralar aslında yalnız kalmak istiyorum okuldan çok sıkıldım geçen sene sadece 4 ay görev yaptım gerisinde hep rapor luydum galiba birden ise başlamak ağır geldi[/QUOTE]
Anlıyorum bende izin dönüşü öyle oluyorum
Bu arada 1lt suyumu içtim

Günaydın kızlar nasılsınız
Ben gene servisteyim :) yarın cuma bu hafta da bitiyor Allah'tan. Omur bitiyor ya aslında neyse ...
arkadaşım Berk'in doğumgununde koca Borcam aşûre getirmiş yenir diye hepsini ben yedim desem yeridir bitene kadar buzdolabına taşındım su an artılardayım
Bakalım yarın ne cıkacağım

Dun sabah mandalina 2 dilim tahıllı ekmek peynir çay
Öğlen tavuk patates elma salata az da tarhana
Ara kuruyemiş
Aksam tarhana çorba öğlen yemekte özendim esim de istiyordu ama sulu oldu tarhanası az koydum sanırım
Kusbatı eti de domatesle pişirdim biraz da ondan yedim bir de salata 1 dilim de ekmek
Su 2 Lt rahat içtim

Spor yok

Bu arada grup iyice hareketlenmiş yeni gelen arkadaslar hepiniz hoşgeldiniz
Ben de kendimi tanıtayım adım arzu 40 yaşındayım 2 oğlum var. 5 ve 3,5 yasında
106 kıloydum şimdi 98 lerdeyim
Karatay yapmaya çalışıyorum ama tamamen karbonhidrat ve şekeri kesebilmiş değilim
Yeni başlayanlara karatayı önerebilirim
Kitapları cok motive edici diyetisyenlere ödediğim paraya acıdım kitap resmen beyne format atıyor
Hepimize selamlar tekrar yarın tartı da görüşürüz optum sekerler:)

X