Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

gunaydınlar arkadaslar bend derya .2 oğlum var .bırısı 9 yasına gırdı.diğerıde 8 aylık.asırı kılo aldım hamılılıkten dolayı.bende 97.300 düm simdi94.100 oldum .bian once su kılolardan kurtulmak istıyrum.bebişle uyandık simdı kahvaltısını yaptırcam.bende 3 kayısı yeyip 3 bardak su içtım.

geçen haftalarda 76,5 u gören biri olarak olarak bugun 78.1 ile uyanmanın moral bozuluğuyla günaydın herkeze.sabah kahvaltım yarım domates 2 salatalık 2 yeşil biber biraz peynir 6 zeytin 2 dilim ekmek.çay
dolunay dan diyorlar umarım ondandır canım kilo alma sebebimiz.
seni dukan yapmaya daver ediyorum. ben dükancıyım :)

gunaydınlar arkadaslar bend derya .2 oğlum var .bırısı 9 yasına gırdı.diğerıde 8 aylık.asırı kılo aldım hamılılıkten dolayı.bende 97.300 düm simdi94.100 oldum .bian once su kılolardan kurtulmak istıyrum.bebişle uyandık simdı kahvaltısını yaptırcam.bende 3 kayısı yeyip 3 bardak su içtım.
hoşgeldin derya bu takımda mı yarışmaya devam edeceksin?
bende gülşen 2 yşında 1 çocuk annesiyim.28 yaşındayım 71 kiloyum bende hamilelikte ve antidepresan ilaçlardan aldığım kiloları vermek için buradayım.
tekrar hoşgeldin nerelisin .ben kayseri

merabalar hosbulduk..evet canım artık burdayım.dukan dıyetını bıraz anlatırmısın.bende 29 yasındayım kırsehırlıyım..yakınmısız

canım dukan diyetine başlamadan dükanın hazırladığı testi yapıyorsun
4 evden oluşuyor
1.evre: testte atak evren ne kadar gün çıkmışsa o gün kadar SAF PROTEİNLE besleniyorsun( tavuk balık et yumurta light peynir yoğurt süt..)
2.evre : SEYİR EVRESİ yine teste göre kaç ay devam edeceksen bu evreye 1 gün SAF PROTEİN yapıyorsun yukarıdakilerden yiyorsun 1 gün SEBZE PROTEİN yapıyorsun yani saf proteine sebzelerde ekleniyor ama sebzelerden mısır patates mercimek bütün baklagiller maalesef yok.
3.evre :GÜÇLENDİRME EVRESİ:bu evrede zaten seyir evresinde büütün kilolarından kurtulup menüne meyve ve haftada 1 gün nişastalı gıdalar ve yine haftada 1 gün ödül öğünü ekleniyor.
4.evre KORUMA EVRESİ:bu evre hayat boyu devam edip kilonu korumana yardımcı oluyo

NOT:normal ekmek yok
dukan amca yulaf kepeği ekmeği yiyeceksiiniz diyor.kendine marketten yulaf kepeği alıyorsun günde 2 kaşık hakkın var diyelim 5 günlük ekmek yapacaksın 10 kaşık yulaf kepeği 2 yumurta kabartma tozu biraz light süt koyup fırında pişir ve 5 gün boyunca ye.bitince yenisini yap.ben bu diyetle 3 haftada 3 kilo verdim canım.anlamadığın yer olursa mutlaka sor bana.facebook adresin varsa orda ^^dukancı lolitalar malikanesi^ne üye ol

Günaydın arkadaşlar ben de akşam erkenden yemenin faydasını sabah eksi olarak tartıda gördüm. Bugün sp yapıcam ama ekmeğimi biraz değiştirdim ben gülşen o kadar bıktım ki kepekten 1 paket yulaf kepeğini yaklaşık 1 kg tam buğday unuyla karıştırıp mayaladım ekmek yaptım değişik oldu sabah iki dilim yedim ben sadece sabahları ekmek yiyorum onun dışında yemiyorum biraz böyle deniycem bakalım..

Günaydın arkadaşlar ben de akşam erkenden yemenin faydasını sabah eksi olarak tartıda gördüm. Bugün sp yapıcam ama ekmeğimi biraz değiştirdim ben gülşen o kadar bıktım ki kepekten 1 paket yulaf kepeğini yaklaşık 1 kg tam buğday unuyla karıştırıp mayaladım ekmek yaptım değişik oldu sabah iki dilim yedim ben sadece sabahları ekmek yiyorum onun dışında yemiyorum biraz böyle deniycem bakalım..
CANIM sen kaç aydır dükan yapıyorsun ki ?evet insanın canı normal ekmek istiyo en önemlisi meyve istiyo canım bazen ufak kaçamaklarım olmuyo değil.

CANIM sen kaç aydır dükan yapıyorsun ki ?evet insanın canı normal ekmek istiyo en önemlisi meyve istiyo canım bazen ufak kaçamaklarım olmuyo değil.

Canım ben uzun zamandır dukan gruplarındayım. Küçük oğlumu emzirdiğim için başlayamamıştım ama sürekli araştırıyor ve okuyordum. Nisanda oğlumu sütten kesince diyete başladım işte dukana. Ama ara verdim bir kaç sağlık problemi yaşadım yataklardan kalkamadım dolayısıyla devam ettiremedim. Kurban bayramından beri devam ediyorum ama 1 haftadır yine boşladım. Çok zorlanıyorum ayrı yemek yapmaktan, kepek hesaplamaktan..mümkün mertebe uymaya çalışıyorum yani..

gunaydin deryacim hoşgeldin aramiza inşallah gmhedeflerimize hep birlikte ulasacagiz sizlerin benden önce ulasacagi kesin insallah

Günaydın baş ağrım hala devam ediyo. Bende sabah 2tane haşlanmış yumurta ve beyaz peynir yedim.
Öğle menüm yeşil mercimek pilavı ve havuç salatası :)
gunaydin canm benimde agriyordu ama sabah kalkinca Burnum kanayinca geçti

Deryanın mesajını alıntı yapmışım hoşgeldin dememişim yaa hoşgeldiniz

kızlar , anneler hamılelıkte burun kanaması normal mı bu yasıma kadar hıc burnum kanamamıstı demın sıp sıp damlamaya basladı korktum acıkcasıo_O

gunaydin deryacim hoşgeldin aramiza inşallah gmhedeflerimize hep birlikte ulasacagiz sizlerin benden önce ulasacagi kesin insallah

gunaydin canm benimde agriyordu ama sabah kalkinca Burnum kanayinca geçti
O bi arkadaşıma da olmuştu canım. Benim migren ve stres soğuk hava hepsi etkiledi.

X