Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Metabolizman simdi tam gaz calisiyordur canm canim ohh miss topik inş hep boyle gider de canlaniriz kiz o cacik mi bugün canim cektide yoğurtta yok evde salatalik ta yarin alip yapicam sabahtan TVde gordum canim çekti:)

Oyyy kıyamam kuzum valla yakın olaydın hemen sana eksik olan malzemelerini getirirdim. Kız yarını bekleme evdekilere söyleseydin eminim bir yerler açıktır daha :KK66:

Oyyy kıyamam kuzum valla yakın olaydın hemen sana eksik olan malzemelerini getirirdim. Kız yarını bekleme evdekilere söyleseydin eminim bir yerler açıktır daha :KK66:
Sağol kuzum benim Allah razi olsun kiz evde bi babaannem var o da nerden alir hem konuda gonderemem kiz utanirim yarin market alisverisi yapicam o zaman alirim dedim artik

slm kızlar bugun kı menum
KAHVALTI
1 domates rendesı
1 kucuk dılım carsı ekmegı
2 yesıl zeytın
azıcık sebze buglaması
1 kenar dılım teremyaglı cıkolatalı ekmeko_O
2 bardak cay
YEMEKTEN HEMEN SONRA
maden suyu
ARA
1 kucuk nar
1 kucuk elmanın yarısı
1 hurma
AKŞAM
köy tavugu ıkı butunu yedım (ayıklayabıldıgım kadar)
hunkar begendı
5-6 kasık tursu suyu
yarım dılım baklavao_O
YEMEKTEN HEMEN SONRA
maden suyu

kızlar belki akşam menümü bildiremem şimdiden bildireyim

sabah
2 yumurta
peynir
1 dilim dukan ekmek

öğle
5 tane yavuk nuget yağsız
3 kaşık yoğurt
biraz peynir
1 dilim dukan ekmek

ara
yoğurt yiyeceğim

akşam

Canim dukanin hasini uygulayan benim istersen seni de hemen dukanci yaparim
Can ben de aylardir yapiyordum 9 kg verdim ama surduremiyorum hep protein cok yordu beni ayri yemek yordu kepek hesaplamak yordu bir haftadir birakmis durumdayim.

Herkes isine ne geliyor sa onu yapıyor canım ben mesela dukan yapıyorum 3 haftadır 3 kilo verdim
Haftada bir kg cok iyi maşallah

Merhaba kızlar. Bende menüme uydum ama spor yapmadım. Başım ağrımasına rağmen yapacam duş alıp uyucam:))
gecmıs olsun canm hafıften benımde agrıyor bugun bı yandan not cıkartıp bı yandan buraya yetısmk ten bıde grıp baslangıcı gıbı bıseyım 2 gundur onun etkısıyle hafıf bı bas agrım var

Bugün gürkay kubilay tv dediki bizim diyetimizde herşey serbest çikolata hariç. İnsülin direncinin tedavisini zorlaştırıyormuş. Düşündürücü ama vazgeçmek çooook zor. Acaba kakaodanmı kaynaklı

X