Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ıyı barı canım hem kendıne hem sna hemde bebıse yazım
senın bır an once sılkelenıp kendıne gelmen lazım 3 ay sonra dugun var zaman cok cabul gecıyor son aylarda telastan hıc bısey yapamazsın zaten yavastan platese flan basla bence
O zamn dinleneyim biraz akşm pilates yapayım :))

Merhaba Merve :) Taze gelinmişsin :KK66: Rabbim çocuğunu kucağa aldığın günleride nasip etsin
Bende 21 yaşında istanbul üniversitesi aöf okuyorum 1. sınıf. 3.5 senelik evli 1 çocuk sahibiyim :KK66:
merhaba canm aynen taze gelınım :) amin ıns canm benım ne guzel rabbım yavrunu sıze bagıslasın genc evlenmıssın cnm

Bugünkü menüm
Kahvaltı 1 yumurta 1kk beyaz penir, domates, 1 dilim ekmek
ara 10 tane yer fıstığı, küçük kase yoğurt
öğleyi atlamak zorundayım kahvaltıyı geç yaptım
akşam belli değil:KK70:
40 dk spor yaptım enaz 2 litre su içtim :)

Bugünkü menüm
Kahvaltı 1 yumurta 1kk beyaz penir, domates, 1 dilim ekmek
ara 10 tane yer fıstığı, küçük kase yoğurt
öğleyi atlamak zorundayım kahvaltıyı geç yaptım
akşam belli değil:KK70:
40 dk spor yaptım enaz 2 litre su içtim :)
tebrıkler cnm guzel baslangıc ama ogun atlamamaya calıs cok fazla ac kalmak kıloya nedn oluyor

Merhabalar : ) yaşım 34 2.5 yasında bir kızım var. Suan 63 kioyum.hedefim 55 inşallah.
İş yerinde sürekli oturduğum için kilo alıyorum :KK43:
merhaba canım hos geldın rabbım yavrunu sıze bagıslasın ınsallah en yakın zamanda hedefıne ulasırız hep bırlıkte canm ,
Bugünlerde okul ve direksiyon dersi çok yoruyo beni :KK43:
rabbım yardımcın olsun canm

kızlar belki akşam menümü bildiremem şimdiden bildireyim

sabah
2 yumurta
peynir
1 dilim dukan ekmek

öğle
5 tane yavuk nuget yağsız
3 kaşık yoğurt
biraz peynir
1 dilim dukan ekmek

ara
yoğurt yiyeceğim

akşam
Anladım canım bir dukancı da varmış aramızda yani..sevindim henüz onunla tanışamadık henüz..
öğünlerimi yazayım

Sabah: Az haşlanmış 1 yumurta, 1 kk peynir, 2 zeytin, domates, salatalık, çeyrek ekmek tost
(beyaz ekmekten yaptım tam buğday ekmeklerim bitmişti, normalde tam buğday ekmeğini kendim yapıp onu yiyorum ama bu sefer tam buğdayın içine yulaf kepeği koyacağım çünkü kepek çok tok tutuyor..)
Öğlen: Yumurtalı ıspanak kavurması, yoğurt, 1 dilim yulaf kepeği ekmeği, 2 fındık, 1 lokma ceviz, 1 incir
Akşama: Allah kerim..
Canim dukanin hasini uygulayan benim istersen seni de hemen dukanci yaparim

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ohhh maşallah topiğimiz iyice şenlendi :KK70::KK70::KK70::KK70:
İnşallah hep böyle devam ederde hepbirlikte fıstık gibi oluruz :KK60:

Yemeğimi yedim ve şu an deli gibi yanıyorum :KK70:
Yoğurtlu biber yaptım akşam yemeğinin yanına ve biber baya bir acıymış dudaklarım silikonlu gibi şişmeye başlıyacak gibi hissediyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Çalışsın metabolizma :KK48: bu saatten sonra mutfak kapalı benim için :KK28:

Küçük kızım bana eşlik etti büyük babası gelince yiyecekmiş :KK66:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı58.jpg

Kahvaltıma bugün 1 dilim Ayvada eşlik etti :kk77:

akşam58.jpg

Akşam yemeğine dünden kalan minik köfteli yoğurt çorbası, Bulgur Pilavı, YOğurtlu biber ve köz biber ( canım istedi ) yedim :KK66:

Elhamdüllillah doydum ve yarına kadar benim için yemek faslı bitmiştir :KK66:

Bu saatte kadar 2.550 Ml Su tükettim ama yatana kadar 3 litreyi geçer sanırım :KK48:

o_Oteşekkür ederim hoşbulduk.ne yapıcağımı anlmaya çalışıyordum.ondan msj uyazamdım.ben 164 boyundayım.şuan 77.5 kiloyum.ramzandan beri yaklaşık 12 kilo verdim.daha en aşağı 12 kılo vermem lazım

Kızlar merhaba bende geldim:)

Hoşgeldiniz kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:
Daha bugün kendimi tanıtmıştım ama okumadıysanız o kısmı tekrar kendimi tanıtayım :KK48:
Adım banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının Annesiyim, İstanbulda evhanımıyım :KK70:

Ya maden suyuda içemem sadesini :KK43: ya sigara içiyo normalde. Bana gelince salonda içiyo. 3gündür içme diorum salonda. Dinlemedi beni. Bende küstüm :)

Merhabalar : ) yaşım 34 2.5 yasında bir kızım var. Suan 63 kioyum.hedefim 55 inşallah.
İş yerinde sürekli oturduğum için kilo alıyorum :KK43:

Memnun oldum canım :KK52:

Bugünlerde okul ve direksiyon dersi çok yoruyo beni :KK43:

İnşallah tez zamanda ehliyetinide alır kurtulursun :KK66: Allah yardımcın olsun ...Aminnnn

benım yuruyüş yapma şansım hiç yok.evde bebeğim bekliyor.sporsuz zor olucak vermem

Canım stres yapma eğer dikkat edersen sporsuzda gidiyor ama tabi biraz daha yavaş :KK66:
Benim kilom fazla olduğundan düzenli olarak spor yapamıyorum ama her gün 100 kere ip atlarmış gibi yerimde zıplamaya çalışıyorum :KK48: hem çabuk bitiyor sıkılmıyorum hemde baya işe yarıyor diyorlar ( trampolinle zıplayarak zayıflayan bir sürü ünlü var oda ona benzer bir etki yapar bence )

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ohhh maşallah topiğimiz iyice şenlendi :KK70::KK70::KK70::KK70:
İnşallah hep böyle devam ederde hepbirlikte fıstık gibi oluruz :KK60:

Yemeğimi yedim ve şu an deli gibi yanıyorum :KK70:
Yoğurtlu biber yaptım akşam yemeğinin yanına ve biber baya bir acıymış dudaklarım silikonlu gibi şişmeye başlıyacak gibi hissediyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Çalışsın metabolizma :KK48: bu saatten sonra mutfak kapalı benim için :KK28:

Küçük kızım bana eşlik etti büyük babası gelince yiyecekmiş :KK66:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

Eki Görüntüle 1293931

Kahvaltıma bugün 1 dilim Ayvada eşlik etti :kk77:

Eki Görüntüle 1293933

Akşam yemeğine dünden kalan minik köfteli yoğurt çorbası, Bulgur Pilavı, YOğurtlu biber ve köz biber ( canım istedi ) yedim :KK66:

Elhamdüllillah doydum ve yarına kadar benim için yemek faslı bitmiştir :KK66:

Bu saatte kadar 2.550 Ml Su tükettim ama yatana kadar 3 litreyi geçer sanırım :KK48:

Hoşgeldiniz kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:
Daha bugün kendimi tanıtmıştım ama okumadıysanız o kısmı tekrar kendimi tanıtayım :KK48:
Adım banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının Annesiyim, İstanbulda evhanımıyım :KK70:

Memnun oldum canım :KK52:

İnşallah tez zamanda ehliyetinide alır kurtulursun :KK66: Allah yardımcın olsun ...Aminnnn

Canım stres yapma eğer dikkat edersen sporsuzda gidiyor ama tabi biraz daha yavaş :KK66:
Benim kilom fazla olduğundan düzenli olarak spor yapamıyorum ama her gün 100 kere ip atlarmış gibi yerimde zıplamaya çalışıyorum :KK48: hem çabuk bitiyor sıkılmıyorum hemde baya işe yarıyor diyorlar ( trampolinle zıplayarak zayıflayan bir sürü ünlü var oda ona benzer bir etki yapar bence )
Metabolizman simdi tam gaz calisiyordur canm canim ohh miss topik inş hep boyle gider de canlaniriz kiz o cacik mi bugün canim cektide yoğurtta yok evde salatalik ta yarin alip yapicam sabahtan TVde gordum canim çekti:)

X