Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Sabah kuşum uyandıktan sonra direk yatak odasına girişmiştimki eşim yine bana angarya çıkardı
Benim kız malum kuzenleriyle Yarı Yıl Tatilinde Halasının yanına Londraya gidecekti. Kuzenlerden büyük olanı kıvırmış daha doğrusu ben kıvırdığına inanmıyorum büyük ihtimal Annesi kıvırttırdı
Biletleride ben almıştım ve iptal ettirmeside bana kaldı
Hadı onu hallettim büyük görümceme müjdeyi verdim oda hiç şaşırmadı çünkü yengemden bu beklenirdi dedi Çocuğun gözü açılacak diye ödü kopuyor hatunun birde tabi uğraşmak zor geldi evraklarla ( gelinine daha evvel demiş ben sandım ki bütün evrakları banu hazırlayacak diye ama iş yerinden ve okuldan alınması gereken evraklarıda benim almam mümkün değil sonuçta )

Neyse o işide halledip tekrar yatak odasına giriştim ve tam bitmek üzereyken ( diğer taraflar duruyordu tabi ) sevgili kocam günün ikinci kazığınıda bana attı ve telefonda 20 dakika sonra şirketteki arkadaşla kahve içmeye geleceğiz dedi o an tabi totoma motoru takmışcasına hemen kalan yerlere giriştim ( mutfak maf durumdaydı salondada hasta kızların yatakları açıktı )
Nasıl bir enerji geldiyse koştur koştur önce salonu toplayıp mutfağa daldım ( makine boşalt, diz, tezgahdı aygazdı derken bitti oda şükür ) hemen birde süpürge tutup üzerimi değiştirdim ve tam totom yer gördü kızlara yazayım derken zil çaldı

Allahtan fazla kalmadılar hemen bir kahve içip yarım saatte gittiler bende bugünün işini jet hızıla bitirmiş olmanın sevinciyle kendimi buraya attım

Bir tek akşamlık yemek yapacağım bugünlük birde tabi makinedeki çamaşırlarımı sereceğim başkada iş yapmam yeter

Canım inşallah seninde herşey gönlüne göre olur bundan sonra
Bazen insan bazı kararları başkalarının etkisinde veriyor olsada bunda da vardır bir hayır diye düşünüyorum Öyle olmasaydı sen 7 senedir minicik yüreklerin sevgisini kazanamazdın belkide, belkide hiç KKya yolun düşmezdi ve senin gibi yüreği güzel bir insanı bizler tanıma şansı yakalayamazdık
Herşeyde bir hayır olduğunu düşün ve elinden geldiğince en iyisini yapmaya çalış ben inanıyorum sınavlarında çok iyi geçecek ve sen mezun olduğunda daha fazla yüreğe dokunacaksın ve en azından o öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacaksın

Bakalım boncuk konusunda satacak yer bulmuştum zaten belki bir yer daha olucak düzenli olarak yaptıklarım satılırsa benden boncuk alacak Şu anda bir malzemem eksik olduğundan yapamıyorum birşeyler ama cumartesi eşim o unuttuğumuz malzemeyide alınca hemen üretime devam edeceğım

Süpersin
Ne güzel işte doğal yoğurdunda tamam olunca okuldada beslenmen daha garanti olucak ve kiloların gitmesine hiç bir mani kalmayacak

Merhaba teşekkür ederim öncelikle nazik teklifiniz için. Kabul ederseniz buradayım..

Teşekkür ederim hoşbulduk.
Okudum kuralları bazılarını biliyordum zaten.
Ama mesaj sayısı yeni eklenmiş sanırım her mesajı numaralandıracak mıyız?

Aramıza hoşgeldin
İnşallah daim olursunda yaza kadar çok çok güzel kilolar verir takımımızda güzel sonuçlar alırız
Bu arada bende kendimi tanıtayım
Adım banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının annesiyim, istanbuldayım ve şimdilik evhanımıyım ( atılımcı Ceco yeni işler peşinde boncuk yapıp satmaya başlıyacağım nasipse )
Doğma büyüm Almanyalıyım ama 19 yaşında İstanbula evlendim
Maalesef 15 senelik evlilikte 124.5 kgla rekor kırdım desem yeridir ki ilk evlendiğimde inanılmaz ama 52 kgdum
Neyse ümitsizliğe kapılmıyorum ( okilolara dönmem çok zor ) ama en azından sağlıklı bir kiloya düşeceğime adım gibi eminim tabi sizlerinde desteğiyle
Geçen Cuma en son 115.6 kgyu görmüştüm ve inşallah bu cuma daha aşağısını göreceğime inanıyorum
Karatay beslenmesiyle devam ediyorum bir süredi ama bir iki gün kaçamak yapmanın cezasını geçen cuma artı olarak gördüm yoksa 114ü görmüş olacağıma adım gibi emindim
Neyse artık inşallah bir sonraki hafta kesin görürüm diye ümit ediyorum hatta inanıyorum

Kızlar trt1 de her çarşamba hatim duası yapılıyor. İlinizin plakası neyse o cüzü okuyorsunuz ay çok heves ettim Allahım böyle güzelliklere heveslendirsin Rabbim bizi

Aminnnnnnn canım inşallah
Ben her Ramazan şükür 1 ayda Hatim indiriyorum tek başıma ama bu sene sadece Ramazanla sınırlandırmak istemiyorum o yüzden bir ara Hatime başlamak istiyorum en azından RAmazana kadar en az 1 hatimim daha olur diye düşünüyorum ( hergünn bir kaç sayfa okusam daha fazlası bile olur )

kız ılın plakası 43 benım ; o nasıl olacakkı

Sen onu istanbul yapm madem Yada en güzeli tek başlayıp yavaş yavaş okumak bak hazır hamişsin kuzucuğun ve senin için daha güzel olur ( ana karnında kuran dinlemiş olur hafif sesle de okusan ) hem doğumun içinde dua edersin ( biz zaten her daim ederiz o ayrı )

Okulda öğle yemeğim

Harikasın canım
Afiyet olsun Bende hafif içim kıyıldı diye bir koca bardak ayran içtim birde Türk kahvesi içince şükür aç değilim şu anda ( akşam eşim gelmeden yerim sanırım ben akşam yemeğimi malum eşimin gelmesi 7yi buluyor bazen )
Geç kalmak istemiyorum ki kilolar daha güzel gitsin

ıstanbulda yapsam kurtarmıyor canm ara ara okumaya calısıyorum canm fırsat buldukca elıme alıyorum ama bı hatıme baslıcam ıns en yakın zamanda bu senem barı bos gecmesın dıyorum bakalım artık

Aleyküm selam hoşbulduk tşk ederim..aynı yaştaymışız..karatayı ben de uygulamak istedim ama bir türlü beceremedim..ara ara yazılarını okuyorum ama karatayın..

yok canm cecom karatay uyguluyor mesela math27 ıse dukan express uyguluyor herkes kendıne uygun gelen bı duzenı uyguluyor cnm

Anladım canım bir dukancı da varmış aramızda yani..sevindim henüz onunla tanışamadık henüz..
öğünlerimi yazayım

Sabah: Az haşlanmış 1 yumurta, 1 kk peynir, 2 zeytin, domates, salatalık, çeyrek ekmek tost
(beyaz ekmekten yaptım tam buğday ekmeklerim bitmişti, normalde tam buğday ekmeğini kendim yapıp onu yiyorum ama bu sefer tam buğdayın içine yulaf kepeği koyacağım çünkü kepek çok tok tutuyor..)
Öğlen: Yumurtalı ıspanak kavurması, yoğurt, 1 dilim yulaf kepeği ekmeği, 2 fındık, 1 lokma ceviz, 1 incir
Akşama: Allah kerim..

Sabah 9buçukta kahvaltımı yaptım ama şimdi acıktım tavuk yapıyorum tost makinasında :) sonrada sporumu yapacam. Aslında hava güzel sevdicekle küs olmasam birazda yürürdüm. Ama ben su içemiyorum yaaa

Aleyküm selam hoşbulduk tşk ederim..aynı yaştaymışız..karatayı ben de uygulamak istedim ama bir türlü beceremedim..ara ara yazılarını okuyorum ama karatayın..

Ben ilk başladığımda sadece medyadan takip ettim, internetten araştırdım ve Facede Sağlıklı yaşıyoruz grubunu takip ederek başladım ama geçen hafta Karatay kitap setini sipariş ettim ve okumaya başladım
İnan çok çok faydalı bilgiler var hani okuyunca dahada bilinçli yaparsın Karatayı Kesinlikle okumanı tavsiye ederim
Ben günde 2.5 öğün besleniyorum ve inan hiç kuş kadar yediğim olmuyor
Akşam resimli paylaşacağım yediklerimi o zaman görürsün
Denemek istersen sana seve seve yardımcı olurum her fırsatta

Aramıza hoşgeldin o zaman
İnşallah birlikte çok çok güzel kilolar verip hedeflerimize bir tık daha yaklaşacağız

afıyet olsun canm benım

hosgeldın tatlım takımın ılk sayfasında kurallarımız var okuyup onaylarmısın ve kafana takılan bısey olursa sorabılırsın

sımdı gelelım kendımı tanıtmaya :)
Suan takımın lıstesınde degılım kaptan yardımcısıyım hamılelıkten dolayı dısarıdan takıp edıyorum bebıs ben saf dısı bıraktı adım merve yasım 24 unıversıte son sınıf ogrencıyısım 5 aya yakındır evlıyım , bebek beklıyorum , normalde ıstanbulda yasıyorum ama okulumdan dolayı manısadayım

Sabah 9buçukta kahvaltımı yaptım ama şimdi acıktım tavuk yapıyorum tost makinasında :) sonrada sporumu yapacam. Aslında hava güzel sevdicekle küs olmasam birazda yürürdüm. Ama ben su içemiyorum yaaa
hayırdır canm enıste naptıda kusturdu senı , suyu bende cok zor ıcıyorum ya maden suyu tuketıyorum hıc yoktan yoksa halım harap

maşallah canm çok güzel kilo vermissin inşallah devami gelir şimdiki hedefin ne peki canim

canım benım ilk planda yapmam gerekn ne şimdi.kafam karıştı birz
Canim günlük menü paylasiyoruz ve birbirimizin menulerindeki yanlislari bulup birbirmizi motive ediyoruz,günlük en az 5 mesaj yazmamiz gerekiyor buda daha fazla aktif olmamiz için koydugumuz bi kural, cuma günü engec 11 e kadar kilo bildirisinde bulunuyoruz,ve 3 hafta üst üste bildirimde bulunmazsaniz takımdan diskalifiye ediliyor cnm ilk sayfada menulerimizin nasip olacagi ornek olarak var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…