Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın kızlar dünki menüm

sabah
domates salatalık
peynir
salam
2 tane yulaflı puaça

öğle
yumurta peynir

ara
yarım tabak kıyma kavurma
karnıbahar
ayran

akşam
yarım tabak et sote

dün bi tartılayım dedim moralim bozuldu kilom aynı çıktı maalesef acaba hala regl olmadım ondan mı kilo veremedim yada şişim artık böyle düşünerek moral bulmaya çalışıyorum.inşallah cumartesi gününe kadar 500 gr vermiş olurum

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr
Hepinize bol eksili, az kalorili çoook güzel bir gün diliyorum

Dün akşam malum annemlerde maç izledik
Tabi eve 12ye çeyrek kala gelince hiç bilgisayarı açmadan direk kendimi yatağa attım hatta eşime gitmedende söylendim madem maç geç başlıyacaktı neden annemlere maç izlemeye geliceğiz diye bana haber verdirdin uyku saatim geçecek diye Kendi anneme de olsa düzenimi bozacak şeyler istemiyorum uzun bir müddet
Sabah şükür yine 6yı az geçiyordu uyandım ve 7 çeyrekte kahvaltımı ettim artık mutfak kapandı hatta bir saat sonrada keyif kahvemi içerim şekersiz ki akşam 16:30a doğru yemeğimi yiyene kadar karnım acıkmasın

Canım hiç stres yapma sonuçta regl olmadım diyorsun üstelik eminim iki güne kadar ekside görürsün

Hee bu arada unutmadan söylim kızlar dün Ayşeyede ilettim; Bir müddet 6.cı takımın Kaptanı Sweetdimple bizim cuma bildirimlerimizi alıp liste yapıp bildirecek
Şu anda Ayşem zaten Anacığına destek olmaya, kendinide toparlamaya çalışıyor diye bir müddet onu bu sorumluluktan kurtaralım istedim sonuçta ben Ayşeyi tanıyorum sıkıntısı içinde de olsa sorumluluk hissedip buraya yazmak için işini güçünüde bırakır ama bencillik olmuş olur öyle bir durumda gelip listey yapmak zorunda kalsa O yüzden dün Sweetdimpleylede görüştük ve Sağ olsun seve seve ilgilenirim takım bildirimlerini yapsın dedi
Ayşemede haber verdim oda çok sevindi Allah razı olsun güzel düşünmüşsünüz dedi
Sizlerede haber vereyim dedim

Şekersiz Keyif Kahvemi bir güzel hüplettim sonrada 5.ci Wall sit denememi yaptım ( bu sefer 1 dakikada az fazla dayanabildim ) üzerine birde 100 x İp atladım
Şimdide Titreşim kemerimi bağlayıp Pc başına oturdum
O göbek eriyecek başka yolu yok ( sıkıyorsa erimesin )

maaşallah canım azmine hayranım
ben maalesef spor yapamıyorum.eve gidince kızım ilgi bekliyo onunla ilgilenip yemeğimi yaptımmı benden iyisi yok.
canımı çektirdin kız kahveyi dur bende okula cezve getireyimde öğle aralarında içerim yanında cigara oohhh süper olur..

selammmm bende bi uyuşukluk bi tembellik var ki anlatamam beni koltuğa koysunlar akşama kadar oturcam orda buraya gelip sizi görünce hareketleniyorum bende özellikle ceco 6da uyanıyo aman Allahım
adayaren şimdi güneş tutulması var bugün sanırım ondan dolayı vücut şişiyomuş ödem topluyomuş bilmiyorum doğrumu bu ama öyle okumuştum bide reglisin ondandır kilon sıkma canını
menüm
sabah
1 yumurta
1 domates
maydonoz
5 zeytin
saat 4
birazcık üzüm
1 dilim ekmek
patlıcan salatası
10 badem

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Geberiyorum yorgunluktan resmen ama hala işim bitmedi küçük cadı sağ olsun
Nerden aklına geldiyse tutturdu ille bebek küvetimde salonun ortasında yıkanacağım diye
Anam ne dediysek yok inadı tuttu babası kılıklı
Öğlende bir başladı tuturmaya akşamlık yemeğimizi yiyene kadar ( 16:30 gibi yedik cadı 14:30da başladı )
Ağlayıp durdu o arada da ablası bunu bir güzel hırpaladı aklı sıra terbiye edecek
Bİrine Allah aşkına rahat bırak diye yalvarmaktan öbürüne Peygamberini seversen bir sus demekten bir hal oldum ama yok ikiside inat deli ettiler beni
O arada ablasıda demezmi işte yok onu çok şımartıyorsun falan diye tamam kızım neolur sus artık başım ağrıdı dediysemde yok makineli gibi bir yandan kardeşine sayıyor bir yandan bana
En son kardeşini itip yere yaptıştırınca resmen çıldırdım ve ikisine de temiz bir fırça attım
Büyük cadıda o ara tam arkadaşı kapı geldiğinde bana demezmi 18 yaşıma gireyim evi terk edeceğim diye
Hayatımda yapmadığım şeyi yaptım ve ona arkadaşının yanında s... git ararsam şerefsizim dedim
Sonrada oturdum tabi kendimi kötü hissettim çünkü hiç yapmadığım şeydi
Dün Annemlerde de aynısını yaptılar yine sabırlar ne olur yapmayın kızım bak deden anannen rahatsız olucak dedim ama banamısın demedi yine büyük cadı ( sanırım kardeşini hala felaket kıskanıyor )
Babam hatta en son kızım sen nasıl dayanıyorsun bunların bu haline ( çünkü normalde sizde bilirsiniz ikiside çok sakinlerdir hani didişirler ama asla birbirlerine zarar vermezler ama dün o ona o ona saldırıp durdular birbirlerine ufak cadı bile bir ara saçını başını yollacağım senin diye ablasına saldırdı )
Ay güleyimmi ağlayayım mı şaşırdım
Ufak cadı sussun diye sonunda salonun ortasına kovayla su taşıyıp küvetini doldurdum sonrada o sakinleyip oynarken eşimi arayıp anlattım adam gülüyor resmen iki gündür ikiside bir tuhaf diye onada bir fırça attım ulen hep dışardan bakıp gülüyorsun herşeyle ben ilgileniyorum diye
Akşam gelince ben konuşurum ikisiylede dedi
Ablamız biraz evvel geldi dışardan ( arkadaşıyla apartman içinde oturup sohbet etmişler )
Hiç sanki o evden çıkana kadar edepsizlik yapan kız değil
Bİrşey olmamış gibi Anneciğim yok işte yıkadınmı kardeşimi salonda falan demeler hatta arkadaşlarıyla haftaya Avmye gitmek istiyormuşda Anneciğim sende gelirmisin yoksa arkadaşımın annesi izin vermez demeler
Anam bu çocuklar cidden bana kafayı yedirtecekler
İnanın şu anda sanki hiç kapışmamış gibi iyiler
Dip dibe oturup Tv izliyorlar Eşşek evlatlar benim sinirlerimi iyice bozup sonrada böyle kuzu moduna geçmiyorlarmı sinir oluyorum ama en azından çabucak barıştılar bu kez

Aynen canım genelde öyle derler dolunayda daha bir şiş olurmuş insanlar ama şükür bu ara ben onu hiç yaşamıyorum
İnşallah yarın hepimiz eksileri görürüzde dolunaya inat çok çok güzel bildirimler olur

Aklımdayken menümüde bildireyimde eşim gelince biraz kendime gelip şu kalan 4 - 5 parça ütümüde yapıp bugünki işkenceyi bitireyim ( ütü bana göre işkence )

Sabah kahvaltısında belki görünmüyordur diye belirteyim çok az havuç salatası var
Akşam yemeğinde de dünden kalan sarma ilave olsun diye tavuk yaptım birde dünden kalan çorbamıda ekledim

bizde öyleydik kardeşimle didişirdik annem kızıncada 2miz aynı tarafta olup annemı sinir ederdik
bi ablam yada kız kardeşim olmasını çok isterdim hep özenirim 2 3 kız kardeş olanlara çok şanslı çocukların büyüdüklerinde güvenebilcekleri bi omuzları olcak hep

Aynen canım bunlarda beni deli eder sonrada oturup öpüşüp koklaşırlar
Büyük kız demin bir ara yanıma geldi işte ben şaka yaptım hiç seni bırakıp gidermiyim falan dedi Aslında bende biliyorum onu sadece beni kızdırmak için söylediğini ama sırf bir daha söylemesin diye içime oturdu o cümlen diye duygu sömürüsü yaptım

Artık bir müddet birbirlerini yemezler sırf ben üzülmeyeyim diye

İyi akşamlar 8, takımın şekerleriii

Monicim başımız sağolsun bitanemm mekanı cennet olsun babacığının rabbim sizlere sabır versin inş

Cecommm bu hafta listeye yeni girecek üyyeniz varmı bitanemmm

***8.Takım 384.ETAP***

Moni(102,7/ / /% )
Ceco34(115,8/ / / % )
Berkuras(99,2/ / /% )383.etapta kilo bildirmedi yüzdesi ikiye bölündü
Diamond14(62,6/ / /% )
Adayaren (71,6/ / /% 0)377.etapta ayrılan üye geri döndü yüzdesi 7 ye bölündü
Mavı_gunbatımı(63,0/ / /%)378.etapta ayrılan üye geri döndü yüzdesi 6 ya bölündü

8.Takım Ortalaması %

Cecomm mavi günbatımı ve adayaren izinlilermiş listeye gireceklermi bilemediğim için ben yine de hazırladım şayet girmeyeceklerse listeden sileriz tatlım turuncu sanırım haftaya girecekmiş girmek isterse onu da ekleriz kuzum herhangi birşey olursa yarın 13,00 e dek evdeyim tatlım bildirimleri erken yaparsanız paylaşırız gitmeden sonra hastahane işim var dışarda olsam bile netten ulaşırım tatlım yarın tartı hepinizin yüzünü güldürsün inş başarılar dilerim

Yok canım ama yeni kana ihtiyaç var hemde acilinden

Ellerine sağlık canım inşallah herkes gelirde iyi bir bildirim çıkartırız Ayşemin hatrına

Canım adayarende bir sonraki hafta bildirim yapacak diye biliyorum ben
Mavi günbatımıyla ilgili bir bilgim yok ama sanırım büyük ihtimal oda bildirim yapar ( yapmazsada dediğin gibi sileriz ) Ayşem zaten izinli

Ya Geçen gün bu takım işleriyle ilgilenen biriydi sanırım takıma yeni arkadaşlar alın diye yazmıştı acaba ayşe gelince mi o işi yapsak yoksa ben şu takımlara girmek isteyenlere bir dalıp bir kaç kişi çekip alsammı bu tarafa
YOksa halimiz harap bu hafta 2 - 3 kişiylede liste vahim olur yine ceza yeriz mazallah

Yok canım ama yeni kana ihtiyaç var hemde acilinden

adayaren haftaya bildirim yapacaksa sileriz kuzumm ben her ihtimale karşı yazdım listeye bitanem cuma zayıflama yarışmalarına katılmak isteyenler başlığı varya oraya katılmak isteyen olursa davet edersin 8, takıma
en azından takım hareketlenir sen başarırsın cecom takım kuralları zaten ilk sayfada yazzıyor kabul edenlerle devam edersiniz

teşekkür ederizz yardımız ve güzel dilekleriniz için

Günaydın kızlar
kilo bildirimi 98,9
dun bayagı bir karatay okudum bu sabah 15
dk erken kalktım yumurta yaptım tereyagında peynir zeytin kayısı ama 1 dilim de ekmek yedim
Umarım sabah erken kalkıp devam edebilirim buna çünkü öğlen 12-13 arası yemek ara azalıyor böyle daha iyi olur umarım yeşil câya da zorla olsa da devam edeceğim
Umarım haftaya 1 kılo veririm bu hafta daha cok dikkat edeceğim

Selamun Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hepinize hayırlı Cumalar
Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa misliyle sizlere nasip etsin ve şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine bizlerin geçmiş günahlarını bağışlasın, Cennetinde de bir araya gelmeyi nasip etsin...Aminnnnnnnnnnn

Sabah yine şükür erkenden uyanabildim. Dün bütün gün nasıl yorulduysam artık gece anına uyumuşum ama sabah bile her yerim ağrıyarak uyandım
Tabi benim peşimden küçük cadıda uyandı ve ne dediysem uyumadı hatta sabah sabah yine salonun ortasında dünki gibi yıkanacağım diye tutturdu
Anam Aydanmıdır yoksa nedendir anlamadım çocuk 360 derece huy değiştirdi birden

1 saat ağladı durdu sonrada baktı benden tepki görmüyor hala olmaz diye inat ediyorum oturdu tabletinden çizgi film izliyor cadı

Hemen aklımdayken bildirimimide yapayım
Bir iki güne kalmaz regl olacağım için ben sonuçtan memnunum dün birde strestenmidir nedir kabızlık yaşadım

Başlangıç; 124.5
Geçen hafta; 115.8 kg
Bu hafta; 115.2 kg

Giden; - 600 gr

Toplam giden; 9.7 kg

Spor; her gün 100 x ip atlama, 5 gündürde 1 x Wall Sit

İnşallah bir sonraki hafta çok çok daha güzel bir bildirm yapacağım inanıyorum

çok güzel canım devam et 600 gr da hiç fena değil bence.bende yarın tartılacağım ama hala regl olmadım dün test aldım ama yapmaya fırsatım olmadı bugün eve gidince yapacağım.yarın tartıda - görürü müyüm bilmiyorum çünkü şişlik hissediyorum inşallah bir kaç yüz gram da olsa ibre oynar.

evet ben haftaya bildirim yapacağım inşallah bu hafta izinli sayın beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…