Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

çok güzel canım devam et 600 gr da hiç fena değil bence.bende yarın tartılacağım ama hala regl olmadım dün test aldım ama yapmaya fırsatım olmadı bugün eve gidince yapacağım.yarın tartıda - görürü müyüm bilmiyorum çünkü şişlik hissediyorum inşallah bir kaç yüz gram da olsa ibre oynar.

Bende maalesef hala regl olamadım o yüzden zaten o 600 gr şimdilik beni mutsuz etmedi çünkü hafta için daha aşağılarıda görmüştüm :KK48:
Moral bozmak yok ben adım gibi eminim çok çok güzel bir sonuç alacaksın :KK68:

***8.Takım 384.ETAP***

Moni(102,7/ / /% )İzinli
Ceco34(115,8/115,2/0,6/%0,52)
Berkuras(99,2/ 98,9/0,3 /% 0,15)383.etapta kilo bildirmedi yüzdesi ikiye bölündü
Diamond14(62,6/ / /% )
Mavı_gunbatımı(63,0/ / /%)378.etapta ayrılan üye geri döndü yüzdesi 6 ya bölündü

8.Takım Ortalaması %

Kizlar selam lütfen Moralinizi bozmayin.öyle takimlar olduki kapanma reddesinden kurtulup bir sürü mezun Verdi.iki kisi hatta tek kisi bildirim yapan takimlar oldu.lütfen Sabirla yola devam edin.kimse Yok diye havlu atmak neyin nesi.bende ugrarim olmadi yeni kan buluruz.hem o kadarda kotu degilsiniz.onemli olan kac kisi olursaniz olun paylasimi arttiralim.gelip bakip gitmeyin mutlaka yazin sizi okuyacak birileri hep vardir.herkez sizin gibi dusunurse, ya kimse yazmiyor diye digerlerinede bakip gidiyorsa

Selam kızlar nasilsiniz ben ucuncu takimin eski kaptani listenize yardım etmek için geldim sweetcimin isi var iki kisi kalmış bildirim yapmayan hadi bakalım bekliyorum buralardayım

***8.Takım 384.ETAP***

Moni(102,7/ / /% )İzinli
Ceco34(115,8/115,2/0,6/%0,52)
Berkuras(99,2/ 98,9/0,3 /% 0,15)383.etapta kilo bildirmedi yüzdesi ikiye bölündü
Diamond14(62,6/ / /% )bildirimde bulunmadı

8.Takım Ortalaması : % 0,17

kızlar kimse olmadığı için listenizi bu şekilde paylaşıyorum değişiklik olursa düzeltirsiniz

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hele şükür evime gelebilidim
Anam yine ikizlerle benim ufak cadı bir araya gelince maşallah beynimi iyice şişirdiler
Zaten öğlene doğru gittik anneme ve benim ufaklık akşama kadar yine bana sardırdı Akşama kadar birlikte oyun oynadık beynim yoruldu ikizlerlede bir olup akşam iyice kudurduklarından

Düne nazaran benim kızlar çok şükür bugün fazla kudurmadılar
Felaket halsizim şu anda ama birazda regl olamamış olmam sanırım bunda etken bir sökülsem rahatlayacağım ama sanırım havalardan biraz dengem şaştı Neyse bir iki güne kadar reglm sökülürde kendime gelirim inşallah

Günaydın fıstıklar cecom tbrk ederim az olsun öz olsun tatlımmm:KK76:

Sağ olasın canım dediğin gibi az olsun öz olsun :KK66: İnan çok gerginim şu an ( şişlik bakımından ) Regl olmam gerekiyordu ama hala tık yok :KK53: Gece sökülmeye başlarsam bile çok çok mutlu olacağım :KK48:

Bir mesaj uzaginizdayim yardima ihtiyaciniz varsa......
aksamlari kahveleri alin cikip cikip gelin siskoluktan kurtulusunuza bir adim daha yakansiz diye iki lafin belini kirak

Allah razı olsun :KK68: Her fırsatta bekleriz kahve içmeye ve sohbet etmeye :KK66:
Çoğu zaman ben buralarda yanlız yanlız takılıyorum malum diğer arkadaşlarımız çalışanlardan bir ben boş gezenin boş kalfası :KK48: ama inşallah takımıda biraz canlandırır Kaptanımız Moni döndüğünde onu daha bir şenlik havasında karşılarız :KK66:

Selam kızlar nasilsiniz ben ucuncu takimin eski kaptani listenize yardım etmek için geldim sweetcimin isi var iki kisi kalmış bildirim yapmayan hadi bakalım bekliyorum buralardayım

Allah razı olsun Ellerine ve emeğine sağlık :KK68::KK68::KK68::KK68:
Hakkınızı helal edin sonuçta kendi takımlarınız dururken burayada koşturdunuz Sweetdimplemciğimle birlikte :KK60:
Birde şey soracaktım hani yeni arkadaş davet ettiğimizde anında listeye girebiliyorlarmı yoksa iki hafta bekleme süresi varmı yine :KK64: hani yeni gelen olursa ona göre açıklama yapalım çünkü Kaptanımız takım biraz canlana kadar kuralları biraz esnetme kararı almıştı en sonda o bakımdan yine sizlerede danışayım dedim sonra Kaptanımız bizim yüzümüzden zorda kalmasın :KK66:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım;

kahvaltı56.jpg akşam56.jpg

Sabah kahvaltısı zaten bariz ortada :KK66: akşamlıkta et suyuna çorba yapmış annem, 3 yk kaşığı bulgur pilavı, 3 yk et sote ve bol salata yedim :KK66:
Felaket uykum var hatta birazdan yatıcağım malum yine sabah erkenden kalkacağım :KK66:

Afiyet olsun canım karatay mi yapıyorsun gitsin kilolar :)
Arkadas azimli ve istekliyse paylasimida bolsa alabilirsin canim ama birgun gelip iki gun ugramiyorsa beklet derim cunku birde listeye alinip sonra ortada birakinca o hafta ortalama dusuruyor

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Haftasonuda olsa çok şükür düzenimi bozmadım ve sabah erkenden uyandım, güzelce kahvaltımıda ettim :KK66:
Şimdi biraz keyif yapıp bir iki parça ütüm çıktı yine onları halledeyim ki birikmesin :KK48:

Bu arada benim çakma elti boncuk işi yapıyordu hatta daha evvel demiştim ona kız getirirse adam banada getirsin bari harçlığım çıkar diye :KK66: sağ olsun gece geç saatte mesaj attı Elticiğim adam sanada boncuk işi getirdi diye :KK70::KK70::KK70:
Çok sevindim en azından mutfak harçlığım çıkar hatta eşim bende yardım ederim dedi :KK66:
Ayda 200 lira harçlık çıksa yine yeterde artar bile :KK68:

Bakalım akraba gününe giderken onuda almaya gidiceğim o zaman boncuk işinide alırım. Artık düzenim bozulmasın ki onları yapmaya fazladan vaktim kalsın diye ütüleride yapayım dedim sabah sabah yoksa rüyamda gördüğümden değil yani :KK70:

Umarım haftasonu herkes için bol eksili ve az kalorili geçer :KK68::KK68::KK68::KK68:

Arkadas azimli ve istekliyse paylasimida bolsa alabilirsin canim ama birgun gelip iki gun ugramiyorsa beklet derim cunku birde listeye alinip sonra ortada birakinca o hafta ortalama dusuruyor

Tamamdır canım çok teşekkür ederim alakan için :KK60::KK60::KK60:

İyi akşamlar fıstıklar tatil rehaveti çökmüş sanırım

ablasının şirinesi ellerine sağlık kuzummm tşk ederimm canımsın:KK60: ne demek eski kaptanı:KK20::KK47:hamişliğin dolayısı ile ara verdin birazcık o kadar:KK60:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hele şükür evime gelebilidim
Anam yine ikizlerle benim ufak cadı bir araya gelince maşallah beynimi iyice şişirdiler
Zaten öğlene doğru gittik anneme ve benim ufaklık akşama kadar yine bana sardırdı Akşama kadar birlikte oyun oynadık beynim yoruldu ikizlerlede bir olup akşam iyice kudurduklarından

Düne nazaran benim kızlar çok şükür bugün fazla kudurmadılar
Felaket halsizim şu anda ama birazda regl olamamış olmam sanırım bunda etken bir sökülsem rahatlayacağım ama sanırım havalardan biraz dengem şaştı Neyse bir iki güne kadar reglm sökülürde kendime gelirim inşallah

Sağ olasın canım dediğin gibi az olsun öz olsun :KK66: İnan çok gerginim şu an ( şişlik bakımından ) Regl olmam gerekiyordu ama hala tık yok :KK53: Gece sökülmeye başlarsam bile çok çok mutlu olacağım :KK48:

Allah razı olsun :KK68: Her fırsatta bekleriz kahve içmeye ve sohbet etmeye :KK66:
Çoğu zaman ben buralarda yanlız yanlız takılıyorum malum diğer arkadaşlarımız çalışanlardan bir ben boş gezenin boş kalfası :KK48: ama inşallah takımıda biraz canlandırır Kaptanımız Moni döndüğünde onu daha bir şenlik havasında karşılarız :KK66:

Allah razı olsun Ellerine ve emeğine sağlık :KK68::KK68::KK68::KK68:
Hakkınızı helal edin sonuçta kendi takımlarınız dururken burayada koşturdunuz Sweetdimplemciğimle birlikte :KK60:
Birde şey soracaktım hani yeni arkadaş davet ettiğimizde anında listeye girebiliyorlarmı yoksa iki hafta bekleme süresi varmı yine :KK64: hani yeni gelen olursa ona göre açıklama yapalım çünkü Kaptanımız takım biraz canlana kadar kuralları biraz esnetme kararı almıştı en sonda o bakımdan yine sizlerede danışayım dedim sonra Kaptanımız bizim yüzümüzden zorda kalmasın :KK66:

est cecommm helal olsun ne demek eriğimin ellerine sağlık:KK68: cecom yeni üye için en az 1 hafta bekle bitanemm o da katılımı iyi ve paylaşımı bol ise ilk hafta katılabilir şirineminde dediği gibi az kişi olsun ama kararlı ve katılımcı olsun bitanemm :KK19:

çok doğru şirinemmm bir hafta listeye aldın diğer kafta ayrıldı geçenlerde bir üyem:KK43:

Merhaba kızlar bende aranıza katılmak istiyorum mümkünmü?

Merhaba canımm elbette katılabilirsin diyecektimki son cümleni gördüm

Burası bu kadar sakinken nasıl motive olsun ceco dan başka kimse uğramamış:KK43:

bitanem haftasonu genelde tüm takımlar sakin olur ayrıca bazen tek bir kişi bile seni motive edebilir yeterki sen kararlı ol bak cecom tek başına burada mücadele ediyor ayrıca haftaiçi diğer arkadaşlarımız da buradalar bence hemen karar vermeseydin keşke:KK19:

Merhaba kızlar
bugün tartıldim ve kilom hhiç degismemis :KK43: regl olamamıştım inşallah ondandir yoksa bugün sonunda regl oldum :) yani hamile falan değilim şimdilik. Hamile olmadigima sevindim ama hiç kilo veremedigime de üzüldüm doğrusu sonuçta hergün Yediklerimi paylasiyorum dukan a yanlış giden birsey yapmadım inşallah veremedigimin ssebebi regl olmadigimdir

menüm
sabah
yumurta
peynir
salam
yulaf ekmegi

öğle
3 köfte
dukan kek

akşam
balık salata

İyi akşamlar fıstıklar tatil rehaveti çökmüş sanırım

ablasının şirinesi ellerine sağlık kuzummm tşk ederimm canımsın:KK60: ne demek eski kaptanı:KK20::KK47:hamişliğin dolayısı ile ara verdin birazcık o kadar:KK60:

est cecommm helal olsun ne demek eriğimin ellerine sağlık:KK68: cecom yeni üye için en az 1 hafta bekle bitanemm o da katılımı iyi ve paylaşımı bol ise ilk hafta katılabilir şirineminde dediği gibi az kişi olsun ama kararlı ve katılımcı olsun bitanemm :KK19:

çok doğru şirinemmm bir hafta listeye aldın diğer kafta ayrıldı geçenlerde bir üyem:KK43:

Merhaba canımm elbette katılabilirsin diyecektimki son cümleni gördüm

bitanem haftasonu genelde tüm takımlar sakin olur ayrıca bazen tek bir kişi bile seni motive edebilir yeterki sen kararlı ol bak cecom tek başına burada mücadele ediyor ayrıca haftaiçi diğer arkadaşlarımız da buradalar bence hemen karar vermeseydin keşke:KK19:
Kaçış yapmıyorum buradayım kabul edilirsem

Merhaba kızlar
bugün tartıldim ve kilom hhiç degismemis :KK43: regl olamamıştım inşallah ondandir yoksa bugün sonunda regl oldum :) yani hamile falan değilim şimdilik. Hamile olmadigima sevindim ama hiç kilo veremedigime de üzüldüm doğrusu sonuçta hergün Yediklerimi paylasiyorum dukan a yanlış giden birsey yapmadım inşallah veremedigimin ssebebi regl olmadigimdir

menüm
sabah
yumurta
peynir
salam
yulaf ekmegi

öğle
3 köfte
dukan kek

akşam
balık salata
Salam uygunmu emin degilim. Eğer uzun süredir yapıyorsan çok kilo verdiysen vücut adapte olmaya çalışıyordur. Hiç ara öğün yapmamışın tam doyduğundan eminmisin. Aç kalırsanda duraklama oluyor

Ben diyete başlayalı 3 gün oldu. Dukanı hamilelik öncesi yarım bıraktım. Şimdi 4 aylık bebeğim var ve dukan güçlendirme yapıyorum. İlk gün 2 kilo. İkinci gün 900 gr verdim. Yeni olduğum için sudan gittiğinin farkındayım. Şimdilik ilk hedef 100 olmak.

X