Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlarrrrrrrrrrrrrrr ya hala şoktayım

Kaptanımız Ayşenin Babacığı aniden vefat etmiş 3 gün evvel
Facede gördüm baş sağlığı diledim ama öğlen arayıp görüşürüm onunla sonuçta sırf faceden olmaz

Canım çok teşekkür ederim mesajın için..
Karatayı ben de bi ara 2 hafta denedim ve güzel sonuçlar aldım ama meyveden uzak duramıyorum ya..
Bir de çocuktan dolayı kahvaltı ve öğleni rahat yiyemiyorum. Hep bi atıştırma tarzı oluyor. Şimdi 1 ay bu mama ile hem kilo verir hem de biraz motive olunca karatay deneyebilirim tekrar.

Aa çok üzüldüm yaa. ...
Allahım sabır versin. Bizim de baş sağlığı dileklerimizi iletirsen sevinirim..

Canım karatayda meyveyi pek tavsiye etmiyor Canan hoca ama kahvaltıda yiyebilirsiniz dedi ( şeker içeriği yüzünden gün içinde ve özellikle akşam tavsiye etmiyor birde doğal olsun aldığınız meyve diyor malum artık herşeyde hormon var )
Kahvaltıda yumurta yerine muz yiyen bile var

Şimdilik mamayla devam et madem sonra nasılsa biraz motive olunca dediğin gibi karataya dönersin

Aa çok üzüldüm yaa. ...
Allahım sabır versin. Bizim de baş sağlığı dileklerimizi iletirsen sevinirim..

Tamam canım mutlaka iletirim

Merhaba 8. Takımcım,

Son sekiz haftayı kapsayan takım analiz raporunuzu hazırladım.
Karne notunuz 43. Geçer not 50 olduğu için ne yazık ki sınıfta kaldınız.

Aslında Adayaren ve Damla_1 dışında bütün üyeler kilo kaybetmiş. Bu iki arkadaşımız da zaten analiz dönemi başında izne ayrılmışlar. Dilerim kilo almadan dönerler.

Karne notunuzu takım olarak aldığınız dereceler belirliyor. Analiz döneminde sadece bir kere ilk üçe girdiğiniz ve düşük dereceleriniz de çok olduğu için 43 aldınız. Yeni üye alımı yaptığınızda da dereceniz yükseldi.
Yeni üyeler almaya devam etmenizi öneririm.

Bir sonraki analiz döneminde sınıfı geçmeniz dileğiyle..

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-28#post-37423665

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.aniden mi vefat etmiş acaba bir hastalığı falan var mıydı?her ne olursa olsun baba bu yaaa.Allah kimseye göstermesin acılarını. amin

Allah rahmet eylesin ölüm aniden geliyo Rabbim ailesine sevenlere sabır versin

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.aniden mi vefat etmiş acaba bir hastalığı falan var mıydı?her ne olursa olsun baba bu yaaa.Allah kimseye göstermesin acılarını. amin

Canım bildiğim kadarıyla birşey yoktu ama emin değilim
Birazdan arayıp baş sağlığı dileyeceğim tekrar iş güçten ancak fırsatım oldu

Ay çıldırıcağım yaa

İki sattir telefonla internet için müşteri servisine ulaşmaya çalışıyorum ama yok hatlar yoğun diyor bekletiyor
Canlı destek alıp netten uğraştım onda da salak kadın ille sisteme kayıtlı numara aranacak diyor
Ulen denyo adam işte nasıl evdeki sorunu halletsin diyemiyorum tabi
Hanımefendi eşim işte nasıl olucak o iş dedim en son bu seferde eşinizi arayalım o sizin numaranızı verir diyor
Ben verdiğim halde kabul etmiyor hayır eşiniz versin diyor

Çıldırtacaklar beni sonunda

Bu arada akşam yemeğimide yedim artık sabaha kadar mutfak kapandı

Kızlar şimdi Ayşeyi aradım
Çok memnun oldu aradığım için hatta sizlerede çok çok selam söyledi Allah razı olsun hepinizden dedi ( başsağlığı dileklerinizi ilettim )
Babacığı Erdekteki evlerindeymiş ve hiç birşey yokken ulaşamayınca Annesi oraya gitmiş ( o istanbulda gelmiş bir iki günlüğüne kızlarını görmek için )
Ayşem biliyorsunuz tatile gidecekti hesapta Şükür uçağa binmesine yarım saat kala haberi almışta pasaporttan geçmişken geri dönüp Anneciğinin yanına gitmiş
Metanetli olmaya çalışıyor tabi ama belliydi baya üzgün olduğu ( neticede baba hiç birşeye benzemez )

Sanırım bir müddet uğrayamaz buraya zaten şu anda daha Erdekte mevlüdünü falan okutup öyle döner ama hemen takımın başına geçermi bilemiyorum
Ben Sweetdimple arkadaşımıza durumu izah edip bir müddet takımı idare etmesini rica edeceğim nasılsa daha evvelde idare etti sağ olsun adaşım

Sizcede uygundur inşallah en azından Ayşemin biraz kafası dağılana kadar

Bu akşam maç varmış eşimde decorderi alıp anamlara gidelim demişti yani gece maalesef yokum ben şimdiden haber vereyimde merak etmeyin

Sizlere şimdiden hoş sohbetler
Cepten giremem şimdi annem bozulur sonra oturmaya gelinde kafanı telefondan kaldırmıyorsun diye

Hatta aklımdayken yediklerimide paylaşayım

ceco saolasın ayşe abladan haber getirdiğin için Allah sabır versin hepsine biz tanımadığımız halde üzülüyoruz onlar ne haldelerdir şimdi
menümü paylaşıyım
sabah
1 tost
1domates
ara
1 elma
10 badem
4e doğru
5 köfte
1 tabak yoğurtlu ıspanak

Moniciğim vasın sağolsun Allah rahmet eylesin annene de sana da Allah sabırlar versin böyle birden bire kaybetmek de zor olsa gerek Allah metanet versin mekan durağı cennet olur ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…