Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

olaya tamamen farklı acıdan bakarak söyleyim hiç kursa gitmeye gerek yok bu yıl gittim o kdr pişmanımki
neden pişmansın? Ben hiç kpss için hiçkursa gitmedim ama yds kursunun çok faydasını gördüm. ben sürekli motivasyona ihtiyaç duyan biri olarak gitmem gerektiğini düşünüyorum. bir hafta çalışır bir hafta bırakırım ben yoksa çok iyi videolar var evdende hazırlanılabilir ama evde bir türlü dersin başına geçemiyorum. yine hazırlanıyormusun?

bugünkü menüm
7.30 elma sirkeli ballı su
8.30 1/3 simit peynir, yeşil biber, 1 ince dilim tahin helvası,1 ç.k. bal, 2 br. şekersiz çay
12.30 2 kupa yeşil çay, 2 incir 2 ceviz
14.30 1/2 pors. özbek pilavı, 1 kabaktan yoğurtlu kabak salatası, 1 br ayran 1 dilim ekmek
18.00 1/2 kase mercimek çorbası, 2 yemek kaşığı pilav, bol roka maydanoz, 1 badem salatalık
saat 21.00 gibi 1 bardak boza içerim süt yapsın diye.
2lt su
30 dk plates 20 dk yürüyüş

bende öyle düşündüm kurs motive eder dedim ama olmuyo öyle hep kendim çalıştım ben konuları kurstan önce bitirdim kursa bile gerek kalmadı bence matematik kötüyse git kursa sözel derslerde çok faydası olmuyo yani bana olmadı bol bol denemeye gir her dersanenınkıne gir.
zorlu bi süreç bu kpss hazırlık süreci Allah yardım etsin

menün emziren bi anneye göre güzel begendim ben bi tek öğlenki ekmeği begenmedim pilav olduğu için sporda yapmıssın ne güzel ben yapamadım gene

İyi akşamlar canlarım
Canım sıkıldı akşam akşam yaaa
Sitemizde havuz 3 gün bayanlara bugünde bayan günü gittim kimse yok bekledim gelen olmadı mecburen eve çıktım geritek başıma korkuyorum hevesim kursağımda kaldı offf
80 daireden bir allahın kulu havuza gelmezmi ya tamam havalar soğudu ama bizim tesisler sıcacık üşüyen bile ısınmaya gelebilir.şeytan diyo al oğlunu git yüz ,bu seferde biri yolunu şaşırıp gelirse beni ve oğlumu topa koyar ayy nevar otururlar evde anlamam
Kış böyle geçerse yandım ben

orada olsam düşünmem gelirdim vallahi:)) bizim mahallenin havuzu aylık ücreti çok pahalı ve antrenmanlardan ne zaman girileceği belli değil para haybeye gidebilir rahatça..

8/10/14 Çarşamba Menü;

Sabah: 2 dilim tahıllı ekmek, biraz bal, 3 kibrit kutusu yumuşak beyaz peynir, 10 yeşil zeytin, 4 küçük domates, iki ince belli bardak çay tatlandırıcılı

Öğlen arasını geçe: Yarım ekmek köfte, light kola (dışarıdan yedim bu seferlik favori köftecimden)

Akşam: Adaçayı + 500 ml su uyumadan 1 lt daha içeceğim

Bugün spor yapmadım ama bayramda 500 kalori yaktım sayılı olarak.

Bayram çok beter geçti, bir gün sol elimin parmağını soydum, diğer gün sağ elimin yarısını haşladım, sabah da nezle başladı, Allah'ım sen koru.Merkür retrosunun ayak sesleri:) Hayatımın %85 i bilgisayar üzerine kurulu ki fare ve klavye kullanamamak beni üzdü.Şimdi su topladı büyükçe sargı beziyle geziyorum yolda orda burda patlarsa mikrop kapmasın diye.

Bu hafta sonu sporu arttıracağım. Omega 3 takviyesine devam ediyorum ama spor ve su konusunda zayıf davranmak kilo vermeyi engelliyor sanki.Bir de tatlıyı sevmek.

Defekasyon (dışkılama) olayının da aksaması büyük oranda etkiliyor dikkat etmek lazım.

Herkese sevgiler.

bi baktım bitirmişim bardağı bende anlamadım
spora başlıyorum inşallah yarın koşu bandım var bide you tubede güzel videolar var pilates sanırım tam incelemedim onlardan yapcam

Sen de bendensin :)) videolar çok güzel işe yarıyor gerçekten. Yürüyüş bandı yok ama bisiklet çeviriyorum.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Tatilci Ceco geri döndüüü

Ama ne tatil Alt tarafı 1.5 gün ama olsun çok iyi geldi
Arkadaşın Memleketi Çorum Osmancık'a gittik Sabaha karşı yola çıktık ve öğlen 1 gibi oradaydık bayramın 3.cü günü Tabi yolda baya bir eğlendik ailecek Şarkılar söyleye söyleye gittik hatta tam Ilgaz dağının yanından geçerken eşimin nereden aklına geldiyse İlgaz anadolunun sen yüce bir dağısın diye bir başladık bizim ufaklığın diline dolandı dünden beri İlgaz anadolunun diye şarkı söyleyip duruyor
Birde Çok tatlısın, güzelsin şekercimi baban senin diye bir şarkı vardı ona taktı

Gittiğimiz yer köydü ama ben bayıldım resmen
Bahçe içinde iki katlı evleri vardı hatta kuzine sobalarını bile kurup yakıyorlardı ( Baya soğuk tabi o taraflar istanbula nazaran ) Zamanımız kısıtlı diye hemen biraz dinlenip gezmeye koyulduk
Tabi öncesinde arkadaşın Annesi binbir ısrarla bana perhizi bozdurmaya uğraştı durdu hatta en son kızım işte bak çok temiz yapıyoruz herşeyimizi hem misafirlikte perhiz yapılmaz darılırım diyince sırf hatunu kırmamak adına çaktırmadan yiyormuş gibi yaptım
Et zaten serbest olunca ordan yırttım ama sırf biz geliceğiz diye pide yaptırmış ondanda bir parça yemek zorunda kaldım
Onlara yakın bir baraj varmış orayı görmeye gittik, çivardaki Kızılırmağın kenarında tepede bir Cafêde semaverde çayımızı içtik hoş sohbet ettik Daha sonra kısa süreliğine Kızılırmak'ın kenarında misineyle biraz balık tutalım dedik ama yağmur çiseleyince gittiğimiz arkadaşın KVsine gittik ( kadıncağız gelmezseniz darılım diye ısrar etti )
Çay faslında tabi yine masayı donattılar ve binbir ısrar oradada başladı
Oradada ufacıkda olsa bir parça baklava yemek zorunda kaldım

Bahçelerinde ayva ağıçları vardı hatta benim ufaklık elma diye tutturdu ve ağaçtan ayvayı koparıp baya baya yedi
Çok sevdi orayı tabi bütün gün bahçede dilediği gibi oynayabilince ve ille 4 - 5 gün daha kalalım mı anne diye tutturdu Bahçeden tazecik koca bir bal kabağı hediye ettiler bana Karataya ters ama olmadı anneme veririm artık ( nasılsa bize şeker yasak eee şekersizde kabaktan tatlı olmaz )

Dün akşam 4 gibi yola çıkıncada ( öncesinde yine güzel bir tepede kahve keyfi yaptık ) eve gelmemiz 1i buldu. Bugünde eşimin köyüne gittik gündüz bir iş için ve ancak fırsatım oldu girmeye
Akşam üzere eşimin kuzeni uğramasaydı daha erken gelirdim ama kızcağızın bilgisayar başında işi vardı ( sakaryada üniversite okuyor ve burs verebilecek şirket aradı nette hatta bulduğu bütün holdinglere mail attı şansımı bir deneyeyim belki dönüş yapan olur dedi )

Çok şükür Karatayı bozduğum halde sadece 300 gr artı gördüm tabi cumaya eksi olurmu bilemiyorum şimdiden ama şu spor olayını artık arttırmam şart oldu çünkü bir an önce şu 2li haneleri görmeyi çok istiyorum üstelik geçen gün eşim iltifat etti bana; karıcığım seni göbiş baya bir yumuşadı
Demekki ben o göbişi hazır yumuşamışken toparlamam lazım ki biraz daha yumuşamaya fırsatı olsun diğer yağların

Bayramıda çok şükür atlattık artık yılbaşına kadar rahatım tabi ayın 25ine kızın doğum gününü saymazsak ( ki o zaman pasta yemeyi düşünmüyorum şuanki psikolojiyle )

Umarım herkesin bayramı çok çok güzel geçmiştir

Hemen iki gün aradan sonra bildirimimi de yapayım

Sabah kahvaltısı için cevizim yoktu ( yolda kalan cevizimi acıktıkça yedim bitirdim Çoruma giderken )

Akşam yemeğinde de eşim sağ olsun güveçte et yaptı bize bol domatesli ve biberli, sırf biraz görüntü olsun diye üzerine rende kaşar serptı ama onuda sağ olsun benim küçük cadı çok güzelmiş diye yedi
Yanınada kaşarlı mantar ( hakiki tereyağ ekledim minicik ) birde patlıycan salatası ( nerden aklıma geldiyse )

Tabi Allah gözümü doyursun ( ki karatayda da ilk önce göz doyacak derler ) baya bir yapmışım salatadan ama ancak 3 Yk kadar birşey yiyebildim Güveçtende en fazla 5 kaşık kadar yemişimdir
Şükür şu anda kendimi tüy gibi hafif hissediyorum

Selam kızlar
Gecmiş bayramınız kutlu olsun
Bayramda yoğunluktan hıc bakamadım
Bayağı da gecmiş yapmışsınız
Umarım hepimizin keyfi yerinde

Ben biraz kaçırdım bayramda artı çıkacağım muhtemelen yarın
Baklava ve çıkolata kaçtı yoksa başka birsey değil

Bayramda kayınvalidem geldi bende kaldı haliyle gelen giden cok oldu

Dün de işe gitmek öyle zor geldi ki anlatamam serviye gelirken giderken uyudum

Erken kalkmak da zor geldi bu sabah bile geç kalıyordum servise zor yetiştim

Neyse yarından sonra gene hafta sonu

Benden böyle umarım yarın fazla artı ile çıkmam

Hepiniz öpüyorum:)

Ha
harika gidiyorsun ceco tebrik ederim seni darısı basıma:)

günaydınlar,
yarın tartı günü evet bugün spor yapmayan yeşil çay içmeyen kalmasın ki ödem mödem bizi tartıda olduğumuzdan fazla göstermesin

anammmmmmmmmmmyerim ben bunlarıııııııı

sayfamız hareketlenmiş sevindimm kızlar ben bugün spora başlıyorum inş.
yarında tartı günüymüş unutmamam lazım yarın tartı günü yarın tartı günü yarın tartı günü

kaçamaksızz bayram düşünülemez zaten kaçamak yapan arkadaşlar uzulmesinler onumuzde kocaman bi zaman var toparlıcaz

Şekerlerim sabah yüryüş yaptım site etrafında 8 tur 1 saate eşit oluyor 5000 adımıda geçtim bakalım aşam da yürüyebilirsem 10000 e tamamlanırsa süper olcak
Az öncede şekersiz kahvemi yaptım alışmaya çalışıyorum bu ikinci oldu ve ilk defa yanında çikolata yemedimkaratay teyzemin Leptini bitirdi beni yemek harici arada ağzıma bişe süremiyorum leptin bozulcak diyebana mustahaktı iyi oldu
Markete gidcem şimdide ufak tefek eksikler var evde onları alayım

Kız cecooşşş nerelerdesin özlettin kendiniiiii

karatay teyze çok korkunç ya tvde çıktığı zaman 2 gün iştahım kesiliyo korkudan
aslında bende karşıyım bu ara öğünlere 6 öğün yediğimde kilo veremiyorum ben en fazla 3 öğün benim için zayıflama formülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…