Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Benim ailem Izmirde, istanbulda yaşıyoruz, esimin ailesinden başka arabamizda yok. Esimde bugun çalışınca soğuk bayram gününde eve tikilip kaldik, cok ağrıma gitti doğrusu bayram gibi bayram yasayamiyoruz hic istanbulda. Keşke izmire gitseydim diye hayiflanip durdum. Kızlara yansitmamaya calissamda gerginliğimi sabırsız tepkiler verdim hep.
Çok çocuk dogurasim var ki kızlarım bayramlarda seyranlarda kalabalık olsunlar ilerde.

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hepinize tekrar hayırlı, mutlu, huzurlu ve az kalorili bir bayram diliyorum
İnşallah herkes çok çok güzel vakit geçirir ve bir gram bile artı görmeden döner Aminnnnnnnnnn

Biz her bayram olduğu gibi sabah ezanında uyandık ve eşim bayram namazından çıkacağına yakın ben çocuklarla annemlere gittim kahvaltıya
Tabi o saate kadar da metabolizma çalışsın diye 1 koca bardak su ve kahvaltıda normalde yediğim cevizlerimi yedim
Annemlerde güzel bir kahvaltı ettikten sonra bayramlaştık sonrada kvye geçtik
Bu sene maalese biz kurban kesemedik ama KV bu sene kestiğinden hayvanla ilgilenmek bize kaldı
Bu arada kurban kesimi için sıra beklerken bir arkadaşımıza deng geldik normalde annesi yakın oturmadığından genelde görüşemezdik ama bu sefer tesadüfen onlarda aynı yerden hayvan almışlar
Eşimin çocukluk arkadaşı ve eşiylede ben güzel anlaşıyorum Baktım anneside yanlarında ( ki kadını hayatımda ilk kez gördüm ) onunlada bayramlaşdım ve sohbet arasında eşimin saçlarının beyazlamasına laf gelince muzuluk olsun diye benim eserim dedim Hani genelde hatunları suçlar ya erkekler o hesap
Kadın meğer çok patavatsız bir kadınmış
Bana durdu hııı hıı eşin çok kötü olmuş ama sende baya bir şişmişsin dedi

Gülermisin ağlarmısın ama cidden hiç kaile bile almadım hatta hee öyle oldu dedim sonrada bir bahaneyle kadının yanından ayrıldık KVyle Tam ben anam ben bu kadını ilk kez görüyorum falan derken KV beni dumura uğratacak cümleyi kurdu
Boşver kızım millet kendini görmez ama her fırsatta laf sokar dedi
Kulaklarıma inanamadım

Sanırım kadın geçte olsa kimden hayır göreceğini kimden görmeyeceğini anladı yada benim anında cevaplarım bir işe yaradı

Eşimin amcası halaları derken evime ancak gelebildim

Bu arada kendimle gurur duyuyorum bugün bu kadar kaçamak yapma olasılığı varken ben hiç kaçamak yapmadan günü bitirdim şükür
İnşallah sonraki günler içinde aynı şey geçerli olur

Bu arada daha evvel yaptığımız Akraba günlerine de haftaya cumartesi başlıyormuşuz
Normalde iki öğün yapan ben sanırım 15de birde olsa onu 2.5 öğüne çıkarmak zorunda kalacağım
Ne yemek yapar evsahipleri bilmiyorum ama ben kesin kararlıyım bana uygun birşey olmazsa yanımda kuru yemişimi götürmeyi düşünüyorum nasılsa her evde peynir vardır ( hamur olursa ağzıma sürmem asla )
Normal yemek yapan olursada bana uygunsa oturu yerim ama bu seferde akşam yemeğinde sadece cacık yada cevizle peynir yer dengemi bozmadan devam ederim

Canım üzülme Rabbim inşallah sanada gönlüne göre bir bayram nasip eder sonuçta adamcağız mecbur işe gitmek zorunda kalmış yoksa eminim oda sizlerle dolu dolu bir gün geçirmek isterdi

Iyı geceler kızlar
Maalesef bır daha foruma gırmeme kararı aldım bugun tartıldım ve tok karnıma 74.3 cıktım.her gecen gun kılo alıyorum yememı kısamıyorum cıkmazdayım napıcamı bılemıyorum.esımın yanında ablası gıbı duruyorum.cok uzgunum kızlar.bugun bayramdı ama benım ıcın cok kotu bır gundu.esımın lısedekı kız arkadaslarıyla avm de karşılaştık o zamanlar benı görmuş ve bılıyorlardı.bugun bana oyle bı baktılar kı gulşen sen ne olmussun ayıdan farkın kalmamıs gıbı...belkı sız benım kılo verecegıme ınanıyorsunuz ama ben kendıme ınanmıyorum ınancımı yıtırdım.tıroıd cıkmıstı 2 ay evvel yavas calışıyormus belkide ondan kılo alıyorum ama her ne sebep olursa olsun alıyorum işte sabıt bıle duramıyorum.sızın de sımdıye kadar vaktınızı aldım hakkınızı helal edın ve bana dua edın depresyona gırmek uzereyım en son depresyona gırdığımde ıntıhar gırışımlerım olmustu.yoluma yalnız kusarak devam edıcem sağlıksız da olsa ucunda olüm de olsa mecburum buna ınsallah banucum ayse abla istedıgınız kılolara cabucak gelırsınız..

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Bayram münasebetiyle doğal olarak bir sakinlik var topikte ama ben yinede dayanamadım bir bakayım dedim

Dün çok rahat atlattım şükür, bu sabahta eşim çok istiyor diye dana etinden ( Allah kabul etsin eşimim TEyzeoğlu vermiş ) kavurma yaptım
Tabi sırf kendi yağıyla yaptım ve hiç tuz koymadım
Sabah yine 6da uyandım hatta et pişene kadar metabolizma hızlansın diye günlük cevizimi yedim ( mecbur eti beklemem gerekiyordu )
Tabi Bayram nedeniyle Klasik karatay kahvaltımı yapmadım sadece biraz kavurma yedim
Şimdide şekersiz çayımı içiyorum
Akşam annemdeyiz amcamlar geleceği için ama henüz menü belli değil

Yarın tabiki klasik kahvaltıma döneceğim ( sabah 3de yola çıkacağız sanırım ama ben geceden kapaklılara kahvaltılıklarımı alıp öyle yola çıkacağım termosada çayımızı demler güzel bir yerde kahvaltımızı yaparız eşimle ve çocuklarla

Canım karar tabiki senin ama bence bırakma burayı
Hani takımda olmasanda sohbete dahil olursun
Bu arada kendine biraz müsaade et, dinlenip kendini psikolojik olarak kilo vermeye alıştır
İnşallah sende bir an önce toparlanır aramıza dönersin canım
Ben cidden inanıyorum senin kilolarından kurtulacağından
Ki zaten eşinin ablası gibi durmadığınada inanıyorum ( whatsuppdaki profil resmindeki eşindir diye tahmin ediyorum ) aksine sizin birbirinize çok yakıştığınızı ve senin hiçte kilolu olmadığını düşünüyorum
Seni ikna etmek için söylemiyorum cidden hiç kilolu gibi gelmedin bana ama tabi senin kendini iyi hissetmen önemli

Sen sadece kedine ailen ve kuzun için iyi bak ve fırsat buldukça sohbete gel

Iyi geceler.. Hepinize iyi bayramlar. ...sene bilmem kaçta izne ayrılmıştim şimdi tekrar aranıza dönmek istiyoruz ben ve kilocuklarim. .. ne dersiniz??

Eee o zaman aramıza tekrar hoşgeldin
İnşallah birlikte çok güzel kilolar verirz

Adayaren bence başkalarının ne dediğine bu kadar onem verme, troit tedavini olarak zayiflmaya baslayabilirsin. Ne kilolu bayanlar var dönüp bakasi geliyor insanın, insanı güzel gosteren gozlerinin icindeki ısilti. Kendine güven kilo versende vermesende mutlu kal

Ceco sen karatay diyetinden biraz bahsedermisin nasıl besleniyorsun. Sadece 2 ogun yiyip arada birsey yemiyormusun? Bende karatay diyeti kitabi var ama uslubu sert okuyamiyorum bir türlü.

Adayaren, bence bırakma hele ki kusma yoluna kesinlikle gitmemelisin.Bu sabah ben de tartıldım 64.0 çıktım ki daha iki gün önce azdım.İnsan bir günde bir kilo alır mı diye sinirlendim açıkçası.Ama moral bozmak yok.Henüz listede olmasam bile burada olmak hoşuma gidiyor ve inanıyorum ki vereceğiz sağlıksız çözümlere kesinlikle hayır.Öğrendiğim kadarıyla kendi ölçümlerimi yapıp diyet listesi çıkaracağım karataydan da faydalanabilirim ceconun yaptığı gibi.Yemek yapabilme durumunu minimumda tutacak haftalık yemek listeleri hazırlamaya ondan çıkmamaya karar verdim.Mutlaka olacak.Zaten burada da bana KH fazla aldığımı söylemişti arkadaşlar.Hataları azaltmak için elimizden geleni yaptıkça elbet sonuç alacağız.

Menüsü yazayım bugün ki:
Sabah
1 tost 2 zeytin 3 dilim patates

Ara: yeşil elma

Akşam: 2 köfte 1 dilim ekmek ayran

Bu saatten sonra da sadece meyve yerim.. akşam yemeklerini erkene çektim :)

kilomu da sabah yazayım :)

Evet kızlar haklısınız kılo bıldırımı bır sure yapmayım ama sohbete dahıl olayım psıkolojımı duzeltmem lazım lutfen bana yardımcı olun desteklerınızı beklıyorum
hoşuna gidebilecek işlerle meşgul ol kafanı dağıt insan boş kalınca ilk yaptığı iş atıştırmak oluyor. birde çocuğun var bizim deprosyon lüksümüz yok mutlu olalım. hepimizin hayatında zorluklar var bak bayram günleri gelip geçiyor ne kapımı çalan var nede gidebileceğim bir akrambam. bunada şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…