Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

waaawwwwwww tebrikler arzucum 2 günde 700 gr...devamı diğer günlere olsun inşallah...

dün sabah;
kahvaltı:
1 dilim pide
peynir,zeytin,yumurta,domates
çay 2 fincan

akşam;
olan oldu...
3 dilim pizza
2 bardak diet cola

spor:3-4 saat aralıklarla yürüyüş...dışardaydık alış-veriş merkezleri vs...
su:2 lt

bugün;
2 fincan çay
1 dilim pide
3 zeytin,peynir,domates

ara;
1 kupa nescafe+10 bisküvi

öğlen;
karpuz

akşam;
nohut+pilav
2 bardak ayran

veeeeee şuan midem ağrıyor

Slm güzellerrr

bugün;
2 fincan çay
1 dilim pide
3 zeytin,peynir,domates

ara;
1 kupa nescafe+10 bisküvi

öğlen;
karpuz

akşam;
nohut+pilav
2 bardak ayran

veeeeee şuan midem ağrıyor

damlacım kahvaltına yumurta eklemelisin bitanem seni tok tutar ve araya ihtiyacın kalmaz meyve yediğin zaman yanında bir çay bardağı kadar sğt veya yoğurt tüketmeye çalış cnm pilavda nohutta nişastalı bulgur pilavı olsa dahi 3 kaşıktan fazlasını tüketme bitanemm umarım yeterli su içmişsindir her gün 2 bardak yeşilçay içersen metabolizman hızlanır birazda spor eklersen tamamdır :13:

hakikaten olan olmuş napalım dışarda yediğimiz zaman seçimleirmize dikkat edersek pişmanlık duymayız kuzum her ne kadar diyette olsa cola yerine ayranı tercih edebilirsinn neyseki alışveriş yormuş senii umarım yakmışsındır cnm benim

geçmezse doktora gidip kan tahlillerini yaptır büyük ihtimal regl olacağın içindir fakat d vitamini eksikliğinden de olabilir omega 3 kullanmanı tavsiye ederim özellikle tatlı krizleri yaşamanı engeller cnm iştah patlaması geldiği an bir bardak su iç baktın geçmedi 1 bardak daha iç yine geçmezse yapacak birşey yok en azından kalori bakımından hafif sağlıklı besinleri tercih et cnm

Slm Arzucummm barbunyanın yanında ekmek yerine salata veya yoğurt tercih edebilirsin meyveleri mümkünse akşam dan önce yoğurt veya sütle tüket kuzumm afiyetolsun trbk ederim çok güzel vermişsinn bol su yeşilçay ve en az 30 dk lık spor eklersen mükemmel olur bitanemm:13:

selam canım....bu sabah yumurta yedim ve iyide geldi diyebilirim...yerken sıkıntı yok ta ne şekilde pişirirsem pişireyim o an bir yeyeme isteği geliyor yumurtada...

bir süre önce kan değerlerime baktırmıştım gayet normaldi ancak 1 aylık regl gelişmesi bütün düzenimi alt üst etti diye düşünüyorum...bakalım bayrama kadar yada bayram sonrası dr 'a gideceğim...

takımımızın çıtır aday hatunları nerdeler:103:

hakikaten çok yalnız kalmışsın damlacımm bitanemm baktın burda kimse yok 6, takıma da gelebilirsin sohbet motivasyon olur senin için dün net problemim yüzünden bende gelemedim

ben genelde lorlu bol yeşillikli omletten sıkılmıyorum ama haşlamayemek bazen hakikaten bıktırıyor cnm gidersen iyi olur bitanemm

Kızlar bu sabah da 101,8 çıktım cuma 103 tüm super değil mi
Zayıflarken sağlıksız sayıflamaktan korkuyorum kaslarım erimeden derim sarkma yapmadan zayıflamak için neler önerirsiniz?

Arzu' dan sevgiler.

Son düzenleme:

tbrik ederim Arzucummm hakikaten süper gidiyor bitanem sıkılaşmak için şu an en iyi yapabileceğin spor yürüyüş mutlaka düzenli yürümeye çalış diğer sporlar şu an için uygun değil aşama aşama diğer sporlara geçersin kaslarının erimemesi için basit karbonhidrat yerine kaliteli karbonhidrat tüketmeni öneririm cnm proteini de mutlaka tüketmelisin menülerini paylaşırsan daha çok yardımcı olabiliriz

sweetten sevgiler

Kaliteli karbonhidratlar nedir sabah kahvaltıda İnönü'nün çok tahıllısından 2 dilim yiyorum öğlen yok aksam da 1 dilim yiyorum

Arzu' dan sevgiler.

Kaliteli karbonhidratlar nedir sabah kahvaltıda İnönü'nün çok tahıllısından 2 dilim yiyorum öğlen yok aksam da 1 dilim yiyorum

Arzu' dan sevgiler.

tam tahıllı tükettiğin için güzel akşamki ekmeği öğleye alsan daha iyi olur gibi geliyor hatta zamanla ekmeği tamamen bıraksan süper olur

ceviz, kavrulmamış fındık, fıstık badem bulgur, buğday sebzeler baklagiller meyveler kısacası yağ ve et dılındaki tüm besinlerde karbonhidrat bulunur lifli sebze ve meyveleri seçmek önemli g.i si düşük meyveler alternatif olabilir

Sweetten sevgiler

Son düzenleme:
kızlarrr nerdesinizzzz:44:

Bu haftada listede tekim bayramdan sonra paylaşım durumunuza göre listeye girebilirsiniz diye düşünüyordum ama yine ortada kimseciklemr yok...

tatlım takımı yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ederim

Tesekkurler sweet ekmeği bırakamıyorum bir türlü zamanla umarım:)

Arzu' dan sevgiler.

Selam kızlar yarın ölçüm günü fazla kaçırmadınız inşallah bugun ben yarından umutluyum bu hafta verdiğimi düşünüyorum gerçi listeye yarınki kılomla gireceğim

Bugunku menüm
Sabah
2 dilim tam tahıllı ekmek sarasına peynir maydanoz çay

Ara ceviz

Öğlen patlıcan musakka zyaglı biber dolma 1 adet salata cacık 1 dilim karpuz

Ara
Yoğurtlu yulaf 1 dilim karpuz

Aksam
Şeftali 3 kayısı

2 Lt su ama yatana kadar yaparım:)

Spor yok

Arzu' dan sevgiler.

Tesekkurler sweet ekmeği bırakamıyorum bir türlü zamanla umarım:)

Arzu' dan sevgiler.

Rica ederim bitanemmm inş en kısa sürede bırakırsınnn cnmmm

Sweetten sevgiler

kızlarrr nerdesinizzzz:44:

Bu haftada listede tekim bayramdan sonra paylaşım durumunuza göre listeye girebilirsiniz diye düşünüyordum ama yine ortada kimseciklemr yok...

Monicim damla ve arzu hep burada kuzummm bayramdna sonra listede olmalılar diye düşünüyorum son karar senin elbette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…